Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Odpowiedz mi na parę pytań, a dowiesz się, jaki masz typ figury, i w czym najlepiej wyglądasz ;) Ramiona : -szerokie -średnie -wąskie Piersi : -duże -średnie -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -długi -średni -krótki Talia : -bardzo widoczna -lekko zarysowana -niewidoczna Brzuch : -płaski -zaokrąglony -duuuuży Biodra : -wąskie -proporcjonalne -szerokie Pupa : -mała, zgrabna -płaska -idealna ;) tak, istnieją takie ;) -oj...duża Uda : -bardzo szczupłe -zwyczajne ;) -grubsze -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -jak u gazeli ;) -szersze na górze, wąskie na dole -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -długie -zwyczajne -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pierwsza a co
ramiona - wąskie biust - mikroskopijny :P tułów - średni talia - bardzo widoczna brzuch - płaski biodra - proporcjonalne pupa - płaska :/ uda - jak pnie drzew przedramiona i łydki - jak u gazeli ;) nogi - długie ..będę żyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest przypadkiem to z angielskiej strony? ;) bo mi wyszło wtedy z tego co pamiętam że kolumna jestem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadam ! jesteś kolumną :) Będziesz zyć jak najbardziej :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/eu947v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/wx673v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/dc811v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/iz406v01a?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pierwsza a co
:) Nawet to noszę, tylko co to są u licha, nieregularne szwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
No to teraz ja :) : Ramiona: -średnie Piersi : -średnie Tułów: -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie :P (wg mnie standard, wielkość średnia i okrągła, proporcjonalna generalnie ;) ) Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadam ! :) jesteś kręglem ;) jak ja :) przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie :) http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/gj422v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/wt217v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/dc765v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/wb883v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80 http://images.littlewoodsdirect.com/is/image/Littlewoods/vc798v01m?fmt=jpeg&size=240,360&color=255,255,255&defaultImage=/Littlewoods/imageunavailable&wid=240&hei=360&qlt=80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroopa
A ja? :) Odpowiedz mi na parę pytań, a dowiesz się, jaki masz typ figury, i w czym najlepiej wyglądasz Ramiona : -średnie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -zwyczajne Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjyfyhf
Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -uda? to raczej pnie drzew Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjyfyhf
Talia : -bardzo widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ze mnie bedzie
Ramiona: srednie Piersi duze ale nie wielkie Tulow: sredni?? Talia: widac Brzuch: plaski Biodra: szerokie Pupa: idealna Uda: w strone grubszych słodycze  Nogi:dlugie Przedramiona nie wiem szczerze mówiąc:D normalne raczej;) dzieki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuuuuuuuuuuuunia
ramiona:raczej średnia, ale takie jakby szerokie piersi:C, czyli srednie tułów:krótki talia:niewidoczna brzuch:duzy biodra:waskie pupa:srednia przedramioa i lydki: szersze na gorze i waskie na dole nogi:zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja poproszę
Ramiona : -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -krótki Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -duuuuży Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -grubsze Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja teraz
ramiona szerokie piersi c-d tułów krótki talia dosyc szeroka biodra wąskie długie bardzo zgrabne nogi,mój atut;) szczupłe ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze ja
ramiona- średnie piersi - duże tułów - średni talia - niewidoczna brzuch- duży biodra szerokie pupa - oj duża uda - grubsze przedramiona i łydki - szersze na górze, wąskie na dole nogi - zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona -wąskie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -szerokie Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroopa – jesteś kolumną :) pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie jfjyfyhf – jesteś wazą :) spódnice ołówkowe, obcisłe dżinsy, kwadratowe dekolty, akcesoria i biżuteria na bazie koła to cos dla Ciebie i co ze mnie będzie – jesteś klepsydrą :) spódnice olówkowe, dobrze dobrany stanik, krótkie kurtki i marynarki, wysokie buty i głębokie dekolty typu V puuuuuuuuuuuuuunia & i ja i ja poproszę - jesteście jabłkiem :) noście dobrze dobrane staniki i szerokie dekolty, rozszerzane spodnie bez nadruków na nogawkach, najlepiej ciemne, kurtki i zakiety tworzące sztuczną talię czyli na 1 guzik i buty na małym obcasie :) no to ja teraz - nie odpowiedziałaś mi na wszystkie pytania :( jeszcze ja - jestes wiolonczelą :) nos głebokie dekolty V, spódnice panelowe, widoczne kolory na dekolcie, suknie z zaznaczoną talią, dobrze skrojone spodnie i buty na korku :) lenka13 - przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jaaa
Ramiona -średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne/krótkie - nie umiem się zdecydować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jaaa
aha a ten brzuszek to taki zaokrąglony ale jak do mojej drobnej sylwetki to bardzo zaokrąglony więc możesz wziąć pod uwagę duuży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona: wąskie piersi: średnie tułów: krótki talia: bardzo widoczna brzuch: płaski biodra: proporcjonalne pupa: mała, zgrabna uda: zwyczajne przedramiona i łydki: jak u gazeli nogi: zwyczajne, ale w porównaniu do wzrostu długie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaaa & aramanda jesteście kolumną :) pasują do Was okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie Kant dupy jesteś klepsydrą :) spódnice olówkowe, dobrze dobrany stanik, krótkie kurtki i marynarki, wysokie buty i głębokie dekolty typu V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -szerokie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -jak u gazeli Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabezpieczona jesteś wazą, spódnice ołówkowe, obcisłe dżinsy, kwadratowe dekolty, akcesoria i biżuteria na bazie koła to cos dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) to moje hobby :) walcie z innymi pytaniami albo na blog ;) tam sa propozycje ubrań dla różnych typów figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jaaa
AlaOlo a czy przy mojej figurze wskazane są rurki no i wogóle jakieś dzinsowe spodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×