Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlaOlo

Jaki jest Twój typ figury ?

Polecane posty

Gość słoneczniki w słońcu
Ramiona : -średnie Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalne Pupa : -idealna tak, istnieją takie Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H2Vino
Ramiona : -średnie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -plaski Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona: wąskie Piersi: średnie Tułów: średni Talia: bardzo widoczna Brzuch: płaski Biodra: szerokie Pupa: idealna Uda: grubsze Przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole Nogi: zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnneeeCZkkka, Kapryśna, taka*ja, kwiatek na drzewie, H2Vino - kolumna (kurcze, asme kolumny) :p http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID336225062,DA2008-08-13,index.html jednakże słoneczniki w słońcu jest wazą :) http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID335555712,DA2008-08-11,index.html a Kasia-85 jest kręglem :) http://osobista-stylistka.blog.onet.pl/2,ID336221660,DA2008-08-13,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka090i898
A powiedz proszę jeszcze mi:p Ramiona : -szerokie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -proporcjonalne Pupa : żadna z wymienionych:D odstająca, w miare proporcjonalna, tylko jeden półdupek większy a drugi mniejszy😭 Uda : -zwyczajne/ grubsze Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie/ zwyczajne:p Czym jestem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
AlaOlo- mam pytanie:) jaki masz styl ubierania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ciekawe pytanie :) Powiem tak, styl jest..mój własny ;) bo to w sumie mix ;P trochę hipppie-zwiewne bluzki, kwiatowe motywy, długa biała spódnica. trochę rockowo, czarna koszula, czerwony swetr, wytarte jeansy, czarne gorsety, czarne rurki. no i trochę elegancko, marynarki na jeden guzik, sukienki wiązane na szyi, koturny. no i trochę \"trendy\" ;) czyli na ten sezon fioletowa bluzka z długim rękawem, popielaty sweterek bez rękawów z golfem, ciemnoszare spodnie, kaszkiet w szaro-fioletową kratkę, fioletowy naszyjnik i takie tam ;) a dlaczego pytasz ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
tak sie zastanawiałam jaki masz styl hehe :) tak mi przyszło do głowy to pytanie:) Ja teraz jestem na etapie wchodzenia w styl elegancki i poważniejszy:) Ostatnio byłam na zakupach i kilka ubrań właśnie eleganckich sobie zakupiła. Teraz zostaje mi łączenie stylów:) To najbardziej lubie:P przebierać sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, ja tez ostatnio buszuje po sklepach w poszukiwaniu czegos powazniejszeo ;) w szafie już wiszą pokomletowane rzeczy :P ale szukam dalej :D i całkiem nieźle mi to wychodzi :D zrobilam napad na Camaieu i Reserved i wyszlam na tym całkiem nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
podobają mi ubrania z tweedu i to strasznie :) nawet widziałam takie buty :) Zakupiłam ostatnio taką kurteczko-żakiet krótki z rękawkami 3/4 z tweedu. jak zobaczyłam to sie od razu zakochałam:) do tego fajne dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka22
ja tez poprosze :) Ramiona: szerokie Piersi: średnie Tułów jest: długi Talia: bardzo widoczna Brzuch: płaski Biodra: szerokie Pupa:idealna tak, istnieją takie Uda: grubsze Przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole Nogi: długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka22
dodam jeszcze, ze moje wymiary to +- 100 - 72 -100, biust C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramiona: srednie piersi: srednie tulow: sredni talia: bardzo widoczna brzuch: plaski biodra: proporcjonalne pupa: nie wiem co wybrac,bo nie ma sredniej nie plaskiej :-) albo duza albo idealna heh uda: grubsze łydki: szersze na gorze, waskie na dole nogi: zwyczajne :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika12345678910
Ramiona : - RACZEJ szerokie, ale trudno mi ocenić Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -lekko zarysowana Brzuch : -zaokrąglony Biodra : -wąskie Pupa : -mała, zgrabna Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie trudno tak samą siebie ocenić, jakoś wymiarowo nie można? ;) bardziej materialnie, w centymetrach? :D albo ze zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
To ja też chce hehe :) Więc: Ramiona: średnie Piersi: średnie Tułów: długi Talia: lekko zarysowana Brzuch: płaski Biodra: proporcjonalne Pupa: hehe nie wiem dla mnie jest idealna bo ani duża ani mała i też nie płaska czyli dam idealna:) Uda: nie szczupłe anie nie grubsze czyli zwyczajne hehe :) Przedramiona i łydki: szersze na górze wąskie na dole Nogi:długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluś
hi hi dzięki za "diagnozę" wszystko się zgadza, nawet tak się często ubieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika12345678910 i straszna zołzo, jesteście kolumną. ale ze zdjęcia - oczywiście, mogę ocenić :) pasują do Was okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy blond prawie do pasa, falowane, oczy niebieskie, jasna karnaacja;] 173cm 70kg ramiona -srednie piersi- duze tulow-sredni talia- lekko widoczna brzuch-zaokraglony biodra- proporcionalne pupa- taka srednia ni plaska ni wystajaca ni baardzo duza ni mala taka pasujaca do biustu uda- raczj grubsze przedramiona- szersze u gory waskie na dole, ale kostki w nogach mam za grube i tak ladnie mi nie schodza za to przedramiona sa ok;] nogi- zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika12345678910
ojjjj kolumną to ja na pewno nie jestem ;) widzę bardziej siebie jako lizaka bądź rożka. Jutro zrobię zdjęcia sylwetki i dam do oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiona : -średnie Piersi : -yy..zaraz..gdzie mój mikroskop? Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -proporcjonalna Pupa : -mała, zgrabna Uda : -bardzo szczupłe Przedramiona i łydki : -szersze na górze, wąskie na dole Nogi : -długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaijika
Ramiona : --średnie Piersi : -średnie Tułów jest : -średni Talia : -bardzo widoczna Brzuch : -płaski Biodra : -wąskie Pupa : -płaska Uda : -zwyczajne Przedramiona i łydki : -łokieć/kolano przechodzi w nadgarstek/kostkę..niezauważalnie.. Nogi : -długie jednym slowem wygladam jak parowka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez chcę wiedziec;p ramiona: wąskie piersi: średnie tułów jest: długi talia: bardzo widoczna brzuch: zaokrąglony - sama nie wiem, zawsze mi się tak wydawało biodra: szerokie pupa: oj...duza (ale mi się podoba;p) uda: uda?To raczej pnie drzew Przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole Nogi: krótkie (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez chcę wiedziec;p ramiona: wąskie piersi: średnie tułów jest: długi talia: bardzo widoczna brzuch: zaokrąglony - sama nie wiem, zawsze mi się tak wydawało biodra: szerokie pupa: oj...duza (ale mi się podoba;p) uda: uda?To raczej pnie drzew Przedramiona i łydki: szersze na górze, wąskie na dole Nogi: krótkie (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko dla ciebie i jamaijika -jesteście kolumną ;P pasują do Ciebie okrągłe dekolty, kurtki o nieregularnych szwach, spódnice A, dłuuuuugie wisiory, eleganckie buty na obcasie a Ty, crazyJulka, jesteś kręglem :) przylegające sukienki z prostą spódnicą, dopasowane płaszczyki z duzymi klapami, przylegające, dopasowane jeansy, rozszerzane na dole, kieszenie z kątami prostymi, szerokie dekolty, buty na obcasie P.S. Agul mi napisała na blogu \"Byłabym bardzo wdzięczna za dobranie do jabłka ^^\" - dobranie czego ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus66
A ja mogę poprosić? I z góry bardzo dziękuję! Ramiona : -średnie, ale z tendencją do szerokich raczej niż wąskich Piersi : -duże Tułów jest : -średni Talia : coś pomiędzy -lekko zarysowana a -niewidoczna- zależy, czy wciągam brzuch; staram się wciągać Brzuch : -zaokrąglony- zwłaszcza, jak nie wciągam;) Biodra : -szerokie Pupa : -spora:( Uda : -średnie, ostatnio mi się trochę otłuściły; nie jest źle, ale było lepiej Przedramiona i łydki : -jak u gazeli (przynajmniej to:)) Nogi : -dość długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×