Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie :) może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po 30 i właśnie dzis dowiedziałam się, że jestem w drugiej ciąży, więc jednak nie bardzo tu pasuję ... życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, że Wam się tak szybko udało ja chciałam przerwy ... i ją mam :( A inne dziewczyny? Nie ma tutaj nikogo więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki... Twój tez pewnie slodki chłopaczek... teraz pewnie córeczka by się przydała co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się starałam z mężem ponad 4 lata, syn ma juz 9 lat, a ja jestem teraz w ciąży z bliźniątkami :)) Pierwsza ciąża też była szybko, druga już niekoniecznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w podobnej sytuacji ;( córcia moja ma już 6 lat, staraliśmy się pół roku potem przerwa- zmiana pracy i od wrzesnia mamy zacząć od początku nasze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj belluci czy te 4 lata Waszych starań opierały się na jakimś leczeniu, czy po prostu pewnego pięknego dnia \"zaskoczyłaś\" i to na dodatek w bliźniaki :) A ile masz latek? .... ja mam 35 :) Witaj Iza33 no to może razem będziemy się starać? ;) ja teraz mam @, ale zaraz po biorę się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka pewnie, że fajnie byłoby mieć teraz dziewczynkę :) chociaż może być i drugi tak wspaniały synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja niewiem czy ja mam problem z zajciem w drugą ciąze ,mam już syna i po długiej przerwie postanowiliśmy starać sie o cureczkie:) zaczeliśmy od niedawna pierwsze nasze staranko i nic dzis dostałam @ .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slim-kamelia pierwszy miesiąc, to jeszcze nie powód do zmartwień .... u mnie już z 10 i nic ..... Po lecie idę do ginka. Tak się zresztą z nim umówiłam. Byłam w czerwcu na ogólnych badaniach (wszystko ok) i powiedział, żebyśmy starali się do września, a potem będziemy się lekko wspomagać ;) Iza33 Pewnie - razem raźniej. Ja biorę tylko kwas foliowy. I od 2 dni piję ziółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie to chciałyś dzisiaj usłyszeć, moja bratowa urodziła dwoje zdrowych dzieci w wieku 35,37 lat, moja siostra drugie dziecko w wieku 35 i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iza ja niebiore żadnych witaminek ja mam 30 lat to niewiem czy tu mogie klikać bo mają być starające się po 30 mój synek ma 7 lat i dopiero teraz zdecydowałam się na cureczkie :) znaczy mąż juz namawiał mnie od długiego czasu ale jakoś teraz się dopiero zdecydowałam i może to już faktycznie zapuzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z daleka myślę, że masz trochę racji, w tym, że wiek może nam przeszkadzać w zajściu w ciążę, ale ja w pierwszą (1 miesiąc wystarczył) zaszłam w wieku 31 lat, więc też nie tak szybko. drugą przyczyną może być brak czasu na "bzykanko" (tzn: praca moja, męża na zmiany, zmęczenie, czujny synek ;) itp) - przynajmniej u mnie tak jest ... czasam po prostu nie mam sił ... odnośnie wieku - mamy 3 pary znajomych, którzy nie mogą (nie wychodzi im) mieć dzieci. A są sporo młodsi ode mnie. mam dodatkowy plus .... mój mąż jest młodszy ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nie napisalam tego by wam zrobic przykrosc, nie chcialam was dolowac czy obrazac napisalam tylko to co sama zaobserwowalam i niestety moje obserwacja mają poparcie medyczne najwiecej problemow z ciazą dotyczy kobiet po 30 - co oczywiscie nie znaczy ze kobiety po 30 nie mają zdrowych dzieci bo mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA ja się niemartwie bo wiadomo nie tak hop siup zajśc w ciąze chociaż w pierwszą zaszłam po pierwszym staranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slim-kamelia pewnie, że możesz tutaj klikać .... 30 -stka na karku to pasujesz :) Iza33 moje ziółka to sławetna mieszanka ziół, którą wyczytałam w postach minimoni .... postanowiłam, że spróbuję od tego cyklu ... to już 2 dni :) Przybywam z daleka wiemy, że nie chciałaś robić nam przykrości .... my się nie dołujemy, bo mamy już po jednym słodkim maluszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 33 ja jestem cały czas ... pracuję tylko jakoś cienko internet mi chodzi ale czuwam nad topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem duzo mlodsza od was - nie powinnam byla w ogole tutaj zaglądac ale chcialam wam napisac co przeszla znajoma bo ona podobnie jak wy tez dlugo starala sie o drugie dziecko. Mam synka 3,5 letniego a teraz czekam na drugiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki MONIA dziewczyny a powiedzcie mi poco te wszytskie ziółka i folik niebardzo się orientuje w tych sparawch :) w pierwszej ciązy nic niebrałam i przed ciązą tak samo ,na co to ma pomagać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slim - folik to kwas foliowy ktory powinno sie przyjmowac juz dwa mc przed zajsciem w ciaze a potem do 15 tyg ciąży on wspomaga uklad nerwowy dzidziusia. Ale nie wszystkie kobiety go biorą a i tak mają zdrowe dzieci. Ten kwas jest tez w jedzeniu np szpinak fasola itd. i dzieki za gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×