Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ja tez sobie kolorki pzmienialam ale mam pytanko? co to jest długość fazy lutealnej i czy musze ją jakos ustawic , a co to jest ta faza lutealna ? bo ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka faza lutealna - to ta druga faza podniesionych temperatur czyli tych temperatur, które sa już po owulacji. Nie musisz ich sama zaznaczać ja nie zaznaczałam ich w ogóle. Uciekam na obiadzik :) Bo właśnie przyjechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- No dzisja o 1h w nocy działałam ale czy to ma jakies znaczenie to ja juz nie wiem :) MAGDALENKA- Faza luteinowa to jest ta faza jak jajeczko dojrzewa jakos tak mi gin tlumaczyła ja tego nie ustawiałam jeszcze :o WŁAŚNIE EVIKA A TO TRZEBA USTAWIAĆ???? KROPKA- kotek a co z toba ????Pisz nam szybciorkiem :) Mam nadzieje że mdłosci mineły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez uciekam z młodym do szkoły :) wpadnę potem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie zaznaczałam tam , ale jest wpisane 14 i wlasnie nie wiem :( zaznaczylam sobie zeby ta faza lutealna byla na czerwono ,ale na karcie nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już wróciłam z obiadku. Kurczę ja w ogóle jadłam????? Normalnie jestem w szoku wtryniłam cały obiad i dalej jestem głodna :( O rety!!!!! Jak ja dojdę do siebie po porodzie????? Kobietki ta faza lutealna to jest własnie ta faza która występuje od razu po owulacji i trwa aż do terminu @. Nie ustawiajcie tego bo nie trzeba. A 14 dni jest dlatego że przypuszczalnie u każdej kobiety ta faza wynosi średnio 14 dni (najczęściej od 12 do 15 dni). Nie trzeba tego ustawiać naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- normalnie cię na porcji oszukali :D Powiedz im że taki obiadek to ty na przystawke zjadasz i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo a gdzie wy kobitki :)????ujawniac sie bo za momecik uciekam botwinke siekać :) Wiecie co normalnie boli mnie cały dół brzucha jak na @ aż mam pietra czy wczesniej nie dostanę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:):) ja dzis niekumata jestem od rana,do tyłu chodzę.Wstałam o 5 30 bo goscia mielismy i on o 6 musiał wyjechac,potem juz d 8 nie spałam bo malego do szkoły wysyłałam ale jak po 8 zasnelam to o 10 30 sie obudziłam;)U nas od wczoraj deszcze,pochmurno i chłodno a ja zasypiam.. bigmam- nie masz @ i to najwazniejsze,nadzieja jest:) A ja przypadkiem temp wczoraj mierzyłam 36,0.Tak nisko danonie było.10dc i cisza tam na dole..ciekawe,moze owu w ogole nie bedzie. Dzieczynki ide spac bo oczy mi sie same zamykają....:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki że was leń dopadł :) albo latacie po słoneczku :D Ja juz botwinkę zkroiłam bo dziisj bedzie chłodniczek :) brzuch dalej boli i cycki tez bolą normalnie albo to owulacja ?! ....ale czy takie sa obiawy.....albo nawiedzi mnie @ ale dzisiaj mam 19dc to chyba by troche przesadziła no nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ależ mi smaka zrobiłaś :) Tylko gdzie botwinkę dostanę :( Uwielbiam barszcz z botwinki mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów sama zostałam z tym głupim bólem normalnie mogła bym sobie dwie kropki namalowac z jednej i drugiej strony gdzie mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja kupiłam w tesco 3.50 za peczek :) ale kołomnie jest juz wszedzie tyle że w warzywniczym po 6zł albo 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja też lecę do domku....głowa do góry ...bocian wiedział co robił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam u mnie nie ma tesca a w sklepach też jeszcze nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołomnie jest już wszedzie może zobacz w jakims innym supermarkecie :)BUZIAKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼WITAM RANECZKIEM 🌼 Kawunie i herbatke rozdaję (\'\'\'\'\'\'\')o \\_/> miłego raneczka wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kawunię chętnie bym się skusiła, tylko troszkę mi jej zapach przeszkadza :( Może poproszę herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Co porabiasz tak wczesnym rankiem??? W Warszawie to pewnie jeszcze środek nocy ? :) Tak mi zawsze się kojarzyło że w naszej stolicy ludzie później wstają i później kładą się spać. Ja już jestem w pracy. Śniły mi się dzisiaj okropne koszmary, dobrze że już dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem rannym ptaszkiem bo temkę sprawdzam ;) no nie hiihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- w wawce piękniusie słonko :) Mężus dzisiaj o 5 poleciał bo ma targi w Wawie ,wiec pewnie przyjdzie późno:o A co Warszawiaków to oni nie spią nawet w nocy :DJa własnie siedze sobie w wyrku z laptopikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×