Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KOTEK uciekam bo moi gracze dziubki z głodu zaczynaja otwierac a graja tak intensywnie z ejak im czegos nie dam to mi padną biedaczyska :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam bo moj maluszek wlasnie sie myje a mi tez juz sie chce spac bo rano wstałam papatki miłego dzionka jutro bo ja jade do kolumny jutro do meza siostry i mam nadzieje ze milo spedzimy dzionek majowy wieczorkiem sie odezwe chyba ze zostaniemy buziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼WITAM🌼🌼🌼 ja tylko na chwilke bo uciekam na działeczkę do rodziców:) Melduje ż edzisiaj tempka wzrosła o cały 1 stopień hiiihiii:D pokazała 36.7 ,ale spokojnie za 8 dni nawiedzi mnie @ więc to normalne że temp .wzrosła bo za kilka dnie spadnie normalka:) Uciekam bo już jedziemy :) Już widze te korki hihiiiihih:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam i melduję że tempka wzrosła o jedną kreskę i wynosi 37. I to też norma bo za 10 dni poleci na łeb i przyjdzie @@...jak zawsze:):););) Miłego weekendziku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez melduje u mnie temka spadła o jeden stopien 36.4 uciekam i milego weekendziku !!!!:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję dzisiaj 36.8 :) i 7 dni do @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy:):D mAAm-tempka twoja jest super obiecująca,takiej to ty chyba nie miałas kochana:D:D niedługo tescik z wyniczkem pozytywnym,inaczej być nie może:D My już w domku:D Wczoraj bylismy w safari zoo w Swierkocinie i noc spedzilismy na wsi u siorki,oczywiscie spiew,gitarka,imprezka.Wrocilismy i odpoczywamy:) A pogoda wymarzona:D Ja dzis rano bez termometru,a po południu pod pachą 37,1 ale to sie raczej nie liczy;) Brzuch mnie przdwczoraj i wczoraj pobolewał,a to jednej a to z drugiej strony, ciągle mi sie odbija i ciężko na żołądku ale to pewnie już stresior sie włącza. To tyle chciałam pomarudzic:):)[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki to u mnie będzie @ bo tempka pokazała 36.6 więc spadła , tylko nie wiem czy jest wiarygodna bo chyba mi termometr szwankuje bo jak go włączam to pokazuja sie cyferki potem tem 33.45 (ale sie własnie nie pokazuje) i potem L i sie mierzy i cos znim chyba nie tak bo zawsze mi sie pokazywała wpierw ta 33.45 nawet w instrukcji jest że ma się pokazywac :O to było o 6.40 potem poszłam spac i o 930. obudziłam się i zmierzyłam rtęciowym ( trzymałam go 5 minut ) i pokazała mi temp 36.9 ale to chyba juz się nie liczy :o A i brzuch mnie troche pobolewa, na dole :o POLA- ja miałam tempke kiedys i 37.3 a na drugi dzień 36.2 i @ więc umnie raczej @ sie bliza wielkimi krokami :o MAGDALENKA- a jak u ciebie? dzisiaj ????? tym spadeczkiem to sie nie przejmój Evika pisała że jej tez takie jednodniowe spadki tempki sie zdazały :) dziewczynki uciekam na grilka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, mój koszmar nadal trwa. mam wstręt juz chyba do wszystkiego! Kiedy to minieeeeeeee bleeeeee Na razie schudłam troszkę ale od kilku dni jem więcej chociaż ze strasznym wstrętem, więc niedługo nadrobię. Dziewczynki trzymam za Was strasznie kciuki!!!! I obyscie lzej to przechodzily niż ja. Nawet na dwór nie chce mi sie wychodzić... A czasem cały dzień w piżamie leżę :-( Za tydzień w poniedziałek mam wizytę u gina, jutro kończę 8. tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko Wam napiszę że moja koleżanka urodziła dwa dni temu córeczkę (co większość ciązy mysleli że bedzie chłopak, dopiero poszla do innego lekarza między 7 a 8 miesiącem i sie okazało że to na 100% dziewczynka). a urodziła 16 dni przed terminem - to jej drugi poród, szybki i łatwy. Więc nasze majówki, trzymajcie się! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dopiero dzisiaj wrocilam i to niedawno ,ale było bardzo miło piwko grill itd. maam moja temka podniosla sie o jeden stopien i miałam wczoraj i dzisiaj 36.5 ide spac do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) No i po majówce...oczywiście odchorowałam wyjazd do Warszawy- wracaliśmy 8 h, w piątek i sobotę byłam bardzo zmęczona ale wczoraj już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane po długim weekendzie :) Weekend można zaliczyć do udanych, cieplutko słonecznie, zaliczyliśmy ognisko i grilla ;) I wypadzik nad jeziorko ;) Iza biedaczko nie choruj nam, podziwiam Cię tyle godzin w podróży i to na dodatek z brzuszkiem. Ja bym chyba tego już nie wytrzymała. Dobrze, że jest już lepiej, trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika wszystko już dobrze, martwię się tylko ułożeniem misia- chciałam rodzić naturalnie...a Ty kochana kiedy do gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Twoje maleństwo ma jeszcze dużo czasu aby się obrócić, także nie martw się na zapas. Jeszcze się obróci, zobaczysz. Ja idę do ginekologa w ten piątek, troszkę się boję ale z drugiej strony nie mogę się doczekać. Ostatnio coraz gorzej śpię w nocy, boli mnie dół brzucha, nie wiem czy to jest spowodowane uciskiem na jelita czy inne flaczki :) Raczej to nie są skurcze. Czuję się jak słoń i jest mi coraz ciężej. Marzę już o chwili, aby znów móc wskoczyć w swoje przedciążowe ubranka. Ach.... Marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już maj - więc prawie końcówka :) A ja jeszcze 3 miesiące bedę się toczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie moge się zebrać...poniedziałek i jeszcze prawie tydzień mnie nie było...szkoda tylko, że nie odpoczęłam :( Już marzę o weekendzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki to i ja się melduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotki wiem że Was już nudzę tą tempka ale mam jeszcze jedno pytanko ??Jak wy mierzycie normalnym termometrem rtęciowym czy elektronicznym ?? Jesli rtęciowym to ile go trzymacie w pochwie bo ja trzymałam 5 minut gdzies tak wyczytałam ???i nie wiem czy to dobrze??? i czy to prawda ze jak się mierzy elektronicznym to powinno doliczać się 3 kreski ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero sie obudzilam :) maam mi tempka dzisiaj sie podniosla o jeden stopien ja mierze elektronicznym i jak mi tylko zapika to zaraz wyjmuje tak jest napisane w instrukcji nie slyszalam ze trzeba dodawac trzeba poczytac w necie ale mi sie wydaje ze raczej nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka :) ja sie pytam dla tego bo miedzy elektronicznym a rtęciowym mam róznice 3 C :o ja dzisiaj elektronicznym ( nie wiem czy działa dobrze ) miałam 36.6 tak jak wczoraj a rtęciowym 36.9 a mierzyłam im odrazu po elektronicznym który mi pika po 1 minucie:O A ogólnie to brzucho pobolewa i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaaM - 5 minut rtęciowym termometrem to wydaje mi się że ok, chociaż ja dla pewności trzymałam 7 minut. Ale wydaje mi się że 5 w zupełności wystarczy. Na elektronicznym rzeczywiście zawsze miałam tempkę niższą średnio o dwie - trzy kreski, ale dlaczego tak było to nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no ja gdzies w necie wyczytałam że rtęciowy to 5 minut :o A ponieważ nie wiem czy ten mój elektroniczny dobrze działa to zaraz ponim zmierzyłam rteciówką nawet teraz mierzyła i jest o 3 stopnie wysza ( to tak juz z ciekawosci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kochana nie kompinuj tylko 10 - testujesz z Polą i świętujemy :) Samochód zmieniony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie bo zastanawiamy się czy nie kupić jeppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam na Wasze wypady na Mazury ..chyba świętny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój małzonek sie własnie zastanawia czy turana czy cos innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo raczej o czymś wiekszym myslimy :0 wiadomo samochodzik rodzinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×