Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

NUSKA- tak jest!!! melduje gotowosc bani generał Filc kreciołek hiii:) Pa kotki lece po młodego 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem :) Staram się pracowac troche ale znów boli mnie jak na @ i jeszcze godzinke temu zjadłam spageti i teraz mi niedobrze :( normalnie prze jedzona jestem :( młody pisze właśnie opis czarownicy i odmienia przez przypadki przymiotniki i przepisuje 2 wzrotki wiersza więc mam chwilke :) Jutro ma klasówke z wiedzy o przymiotniku ale myśle że sobie poradzi bo przy całej tej dyslekcji z gramatyką idzie mu świetnie :D wiecie dziewczynki normalnie się podłamałam i aż łezka w oku mi się zakręciła bo mama chłopca od syna z klasy ma 44lata urodziła własnie w środę synka :) Ciesze sie bo to fajna babeczka i ich 3 dziecko bo mają jedna córe 17 lat , 10 latka i teraz tego maluszka :) ale kompletnie go nie planowali i to tak zwana wpatka przy pracy :) a my KIKI, POLA, MADZIOREK i Ja tyle się staramy i cisza.........................😭 dziewczynki macie już jakieś prezety dla babc i dzidków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki PRZESYŁAM BUZIAKI OD KISY :) BIDULKA ZAROBIONA JEST I SAMA W DOMU Z DZIECIACZKAMI WIĘC NIE MA JAK KLIKNAC ALE WAS MOCNO CMOKA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-oj wiem co czujesz..u nas ostatnio taka bogata paniusia latała po telecentrum i darła jape...nosz kur..wa gdzie mnie przyjmnie jakis lekarz na juz bo staremus ie zachciała i mnie zalał a Ja mam dni płodne...musze szybko ta tabletke wczesnoporonna wziasc zebym ku...rwa nie zaciazyła...no ja pier...dole gdzie ten chłop ma rozum... Myślałam ze mnie krew zaleje ze złości !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- ja pierdziele mogła bym takiego babsztyla gołymi rękami udusic i wbic w ziemie bop to takie to sa njgorsze :o kuźwa wielce bogate wykształcone a o antykoncepcji to kuźwa nie słyszały :o tylko je włep palnac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szczena opada. Zresztą pisałam wam o takiej babce którą znam. Wdowa od dwóch lat.Zero gospodarności.Lekki typ prowadzenia się. 4 dzieci w tym dwoje pełnoletnich. Teraz w ciąży z 18 latkiem. Pije dalej nie przejmuje się niczym.Żyje z zasiłków. Kiedyś już odebrali jej dzieciaki ale wróciły. MOps finansuje jej zakup opału itp nawet kurs prawa jazdy... Kościół pomaga. Szlag trafia.....bo ja kiedyś tez musiałam skorzystać z opieki ale normalnie wstyd mi tak było że nie miałam pracy i normalnie ciężko było. A taka się nie przejmuje co będzie. Na temat jej prowadzenia w ciąży szkoda słów. Kobieta ma 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa całuski dla Ciebie***** Maam ja myślę tak jak Evika że foto jest super prezentem. Ja chyba też zrobię sesyjkę mojej dwójce i duży format wywołam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Kawką częstuję jak zwykle z resztą! I WSTAWAĆ MI TU SZYBKO BO KAWKA WYSTYGNIE!! :) mAAm - co za babsztyl wredny z tej paniusi, ech, szkoda gadać, jedni sie starają i nic a tu rach ciach i proszę..... nuska - według mnie to żadne wstyd korzystać z pomocy społecznej, nie daj Boże aby którąś nas to spotkało, ale czasem własnie są w życiu sytuacje, gdzie nie ma wyjścia, jeśli trzeba to trzeba, najgorsza jest właśnie bezradność i nieumiejętność odnalezienia się w życiu takich osób jak ta kobieta o której napisałaś. A ja wczoraj znowu dzieciakom sesyjkę trzasnęłam, kupiłam ładne ramki, dziś obrobię zdjęcia i wywołam :) Babciom i dziadkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kawcia pierwsza klasa :D👄 Mój młody kazał sobie obić blejtram i powiedziała że namaluje obraz dla babci i dziatka :) ....zobaczymy jak mu wyjdzie :) kiedys juz malował ale miał 2 latka w tedy hihihi:D więc były to gryzmołki i odbite raczki i gicołki teraz mamy fajną pamiatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) U mnie znowu zima- pada ślicznie :) Piję poranną kawkę i do pracy :( kiedy ja nadrobię wszystko :( Dzisiaj mam wywiadówkę i wizytę księdza hmm albo jutro jak dzisiaj nie zdąży najbardziej denerwuję mnie to czekanie ... Maam kochana uda się wszystkim zobaczysz :) Nuśka ale numer z tym kościelnym .... Evika wczoraj myślalam o Tobie- wszystko jest niby dobrze ale najlepiej mieszkać odzielnie od teściów czy rodziców...chociaż ja tylko raz pokłóciłam się z teściową jak mieszkaliśmy razem ...ale teraz jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jeszcze nie mam pomysłu na dzień babci- wprawdzie Paulinka laurki ma zrobić - może zdjęcia - super pomysł tylko czy zdążę hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- witam :) Dziewczynki ja zawsze wychodze z założenia że prezet zrobiony własno recznie przez dziecko bardziej cieszy babcie i dziadków niż jakies tam duperelki kupione dla nich w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sprawdzałam kiedy ginka z urlopu wraca i bedzie 31 .01 wiec dzwonie bo 29 powinnam miec @ i umawiam sie w tedy na USG w 7dc-9 dc-11dc by mieć pewnosc jak jest z tą owulką czy na 100% jest w tych dniach :) bo kurcze mam takie przeczucie że moze ona u mnie była później w tym miesiacu i wczoraj wzieta luteina była za wczesnie:o bo bardzo czuje jajniki prawie jak na @ :o no chyba że sie podziebiłam :( Dzisiaj 13 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze stwierdziłam że jak by mi sie nie udało dostac do niej np .w 9dc to polece prywtnie gdzie indziej juz sobie adresiki spisałam :) myslicie że to dobry pomysł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- a jak tam po dentyscie ??? I serduszkiem jestem wierz o co chodzi ;)❤️ e Bbki KLIKAĆ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uciekły [wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o[wściekły ]:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) klikac bo znów was do tablicy wywołam jak wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze uciekłyscie to Wam stronke zgarnełam :p:p:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochaniutkie. Witaj mój szpiegusiu..... Mój M ma urlop przed końcem pracy.Wymyślił generalne porządki w garażu i piwnicy. Czyli ciężki dzień muszę zmobilizować szare komórki i zdecydować o wyrzuceniu wielu rzeczy.Z czym mam okropny problem. Mianowicie...Sprzątając np w szafach zamiast wyrzucić wynoszę do szaf do garażu.W efekcie zawaliłam dwie stare szafy w garażu i jeszcze strych. Kurcze pewno temu tak mam bo jako nastolatka o wszystko musiałam zabiegać sama i te rzeczy normalnie jak moje trofea. Chore to, w szafie mam jeszcze sukienkę w której chodziłam jako 17 latka i wiele innych takich rzeczy wymieniać. Znając życie pewnie znowu uznam że połowa tych dziadów jeszcze mi się przyda ale dobra i połowa mniej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika też jestem serduszkiem z Tobą chociaż nie wiem o co chodzi.... Ale jestem **** Powodzenia ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie dzisiaj wizyta księdza, ech chciałabym, aby było już po.... Wczoraj wieczorem zmarła ciocia mojego męża więc troszkę nam smutno. mAAm- fajny prezent dla babci i dziadka super pomysł :) Iza -wiem kochana że lepiej mieszkać osobno bez teściowej, ale u nas to jest troszkę konieczne. To mieszkanie jest teściowej i teściowa przepisała je w testamencie, że po swojej śmierci to mieszkanie otrzyma mój mąż w zamian za opiekę :) Także ogólnie moja teściowa to bardzo dobra, religijna kobieta i lubię ją bardzo, dużo nam pomaga w opiece nad dziećmi, sprząta, gotuje obiady, wszystko praktycznie za darmo, więc korzyści mamy sporo i ogólnie nie narzekam. Niech żyje jak najdłużej :) Wiadomo wolałabym abyśmy mieszkali sami, ale nie jest źle:( . mAAM - po dentyście super :) Stomatolog powiedział że ten martwy ząb może właśnie tak reagować na ciepło i zimno, chyba żeby mocniej bolał to będzie go otwierał. mAAm , nuska27 ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- co ty sie sprzatankiem wymigujesz :D przyznaj się że mezulka zagnałas by piwniczke sprzatała bo miejsca na tetate szukasz hbihiihi:p bo juz w samochodzie nie chcesz hihihihi:D żartuje oczywiscie 👄 a kliknij co tam z ta pinda z ZUSU dodzwoniłas się czy nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kondolecje z powodu cioci :( Dziewczynki a mój post o monitoringu przegapiłyscie :( i nic nie doradzacie czy sprawdzac czy dac sobie spokoj :( OK idę wwalić spagethi do mikrofali bo ciepłego mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika przykro mi z powodu cioci..... Z tym zębem to masz coś nie tak, bo skoro boli to jakby jakiś nerw bolał. Nie znam się za bardzo ale wyleczone zęby nie powinny boleć. Może skonsultuj z innym stomatologiem???? Maam he he rezygnuje z miejsca na te sprawy w garażu bo to pomieszczenie nie ogrzewane a nie chce sobie muszelki odmrozić.... Czytałam o Twoim monitoringu ale ja niestety mogę tylko trzymać w kciuki bo wiesz że ja się na tym nie znam.... Zresztą może już w ogóle ten monitoring nie będzie potrzebny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skontaktowałam się przez gg z ta znajoma co podała mój numer tel. i tłumaczenie że ktoś podał jej numer to ona podał mój?????? Spoko. a ta babka ok niech przyjdzie ale nic nie podpisze bo pewnie będzie chciała jakąs umowe zawrzeć albo coś takiego.....Szybko ja zbyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zmykam z kompa. Miłego popołudnia kochaniutkie. Evika udanej kolędy. buziolencje oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×