Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Pola - pewnie pod namiocik się pakuje :) A ja dziś zupełnie nie mam ochoty do pracy, jakoś brak mi weny i żyję już weekendem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja z kolei tak czuje brzucho ż eleze z laptopikiem i tez nic mi się nie chce ;) a jeszcze dzisiaj impreska i seksik z meżem hihihi:D no chcyba że znów mi sie tesciowa w pieprzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- hihihih:D nie pakuj sie mąż ci wystarczy :p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - nie przejmuj sie, poleniuchuj sobie:) Należy Ci się. Miejmy nadzieję, że teściowa już nie będzie dziś przeszkadzać :) A teraz leniuchuj do woli :) Wieczorkiem mąż Cię rozrusza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- oj ja juz go sama rozruszam hihih:D kurcze strasznie chciał bym mieć dzidzię z maja :) Jak urodziłam syna w lipcu ( lipcowy jak ja ) to juz w tedy powiedziałm do meza że druga dzidzię chce z maja tak jak on :) ale wiem że nic na siłę :O A bylas juz u siostry w szpitslu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki kochane uciekam dzieciaczkowi obiadek pichcic bo juz dziubkem mi przewraca bede za godzinke 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co łobuzice :o wszystkie uciekły :o sama mnie zostawiły :O😭 albo piją i baluja bo dzisiaj piateczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZWONIŁA MAGDALENKA :D CZUJĘ SIE DOBRZE POZDRAWIA WAS WSZYSTKIE :) NUDZI JEJ SIE JUZ W SZPITALU OD TEGO LEZENIA A TO DOPIERO PIERWSZY DZIEŃ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Dzisiaj zapraszam ja na kawkę i zostało jeszcze troszkę tortu urodzinowego - zapraszam :) Jaki cudny był tort aż szkoda było rozkrawać :D Magdalenka wytrzymasz kochana :) I znowu mamy poniedziałek ...kochane to już w piątek - 13 :P dwa lata naszego topiku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, iza - dzięki za kawkę. za torcik podziękuję, niestety nie mogę :-( Super, że torcik udany, a czy był równie smaczny jak piękny? mAAm - dzięki za wiadomości o magdalenie. zawsze początki w szpitalu są najgorsze, potem poznaje się ludzi i jest lepiej.. I trzymam mocno, mocno poślady żeby ten cykl nie był jednak stracony! U nas w miarę ok. Okazało się to choróbsko trzydniówką jednak. Wczoraj synka wysypało, dzisiaj pomału znika. Nawet nie wiem czy zdążę z nim do lekarki podjechać żeby stwierdziła tą trzydniówkę czy do tego czasu wszystko nie zniknie. A może lepiej zdrowego już dziecka nie ciągać po przychodniach. Może do niej tylko zaqdzwonię. Ale chciałam żeby to zobaczyła czy to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekx15
proszę Was o odp niby miałam owulacje, ale było mało śluzu nie tyle co zawsze.... jedank i tak postanowiliśmy z mężem się starać teraz mam cały czas sucho 18 dc a tem pod językiem 36,6. moje podejżenia to brak owulacji i brak ciąży a co Wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D Ja kawkuje i kawke Wam daje :D Męża mam juz na urlopiku wiec mnie z młodym do kompów nie dopuszczą pewnie :O Własnie robie ostatnie pranko i prasowanko i czeka mnie pakowanko i nad morze...........:D:D:D:D:DWczoraj gadałam z Magdalenka jak na razie ok bez zmian, miała tylko mocz i krew robioną i wyszła jej lekka anemia :O dzisiaj jest juz ordynator który ją prowadzi więc pewnie więc ej jej powie co i jak :) IZA- torcich pychotka :D KROPKA- chyba powinnas go pokazac bo oni to w książece notują ,albo zadzwoń to może ci powie że byc nastepnym razem jej przypomniała to ci wpisze :)Ja tak miałm bo bylismy na mazurach jak mój złapał ale jak lekarce wszystko opisałam co i jak to odrazu powiedziała z etrzydniówka i wpisała :) za trzymanie pośladów nie dziękuję :p by nie zapeszyć hihih:D oc i tak wiem że nic z tego nie będzię :o KIKI- jak się czujesz mamuska ??????????????? POLA- jak tam było pod namiotem :) ? EVIKA- zdjęcie Bartunia cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka lepiej wygladał niż smakował :P ciesze się że z synkiem już lepiej :) może faktycznie wystarczy jak zadzwonisz ? Kwiatek ja ci niestety nie pomogę bo nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam proszę nie zapeszać i działać nad morzem :P Muszę się zabrać do pracy a mi się nie chcęęęęęęęęęęęęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane! Musze, muszę, muszę, muszę, muszę Wam się pochwalić!!!! Widziałam mała Julię, Julcia jest już w domku :) jest prześliczna, urocza czarnulka i taka malutka, i grzeczna jak aniołek, i taka śliczna kruszynka, i mogłam ją pofocić ile tylko chciałam ) i najważniejsze - będę mamą chrzestną :) :) :) :) :) :) :) :) No a teraz wracam do rzeczywistości. Kochane - cieszę się, że podobają Wam się zdjątka Bartusia:) Iza - torcik przepyszny :) Magdalenka - dasz radę kochana :) Kropeczko - mój mały też przechodził trzydniówkę, minie i będzie po problemie :) To nic groźnego. Zazwyczaj jest tak: trzy dni gorączki a na czwarty dzień występuje drobna wysypka, która ginie po kilku dniach. mAAm - zazdroszczę wyjazdu nad morze:) ja chcę jeszcze raz jechać :) I proszę nam tam działać bez ustanku, co by majowe dzieciątko się narodziło w 2011 roku :) kwiatek - proponuję iść do lekarza i opowiedzieć o swoich problemach i niepokojach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika alez się ciesze że bedziesz chrzestną Julci- bedzię dobrze widzisz :) A jak siostra ? dobrze sie czuję wszystko dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to ja zapraszam na drugą kawkę. Jedna już wypita, do kawki proponuję przepyszną napoleonkę z naszej miejscowej cukierni:) Kochane tak bardzo się cieszę szczęściem swojej siostry, nie mogę jeszcze ochłonąć, jestem taka pełna emocji, szczęścia, radości. Julcia jest taka malutka, taka śliczna - przy wypisie ważyła 2500. Taka drobniuteńka dziewczynka, Bartuś chodził koło łóżeczka i bez przerwy powtarzał: "dzidzia" "dzidzia" :) Próbował dotknąć choć jej ubranek, prosił by wziąść go na ręce i pokazać mu Julcię. No to chociaż wam się wygadałam :) No to co, zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza- siostra czuje się bardzo dobrze, o wiele lepiej niż ja po cesarce. Mówią, że tam gdzie rodziła, to robią bardzo dobrze cesarki i super zszywają. Wiadomo siostra jest troszkę jeszcze obolała, może nawet zestresowana, ale uważam, że świetnie sobie radzi i da radę. Ona naprawdę zasługuje na to maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika gratuluję 600 strony :) Mnie też rozczulają takie maleństwa a jeszcze tyle przeszła Twoja siostra- Wasza mama też musi być szczęsliwa :) Cudnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś - cała rodzinka oszalała na punkcie tej malutkiej. Z resztą wcale się nie dziwię. Nie dość, że jest urocza, to taka malusieńka i tyle to trudu i łez kosztowało, by pojawiła się na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - pięknie! jeszcze raz gratuluję! super, że i malutka i mamusia czują się dobrze! I gratuluję 600 stronki :-) mAAm - miłego urlopiku i przecudnej pogody!!!! a jeszcze Wam nie napisaam, że w sobotę zaczął mnie ząb boleć a wczoraj już była tragedia, spuchłam itd. poszukałam pogotowia dentystycznego, znalazłam, pojechałam i się okazało że pod plombą miałam zostawione lekarstwo!!! dentystka powyciągała mi gąbeczki, waciki itd. Pytała mnie kto mi to zrobił ale nie mówiłam bo po co i tak do tej dentystki nie chodzę. A byłam z tym zębem ostatni raz z 7 lat temu o ile nie więcej. Pytała mnie czy mnie nie bolał wcześniej ale nie. tylko czasem mi podpuchł ale bezboleśnie i za kilka godzin było ok. Oszczędzę Wam szczegółów ale miło to wszystko nie było. Gangrena itd. Teraz mam wszystko oczyszczone ale jestem na lekach p/bólowych i antybiotyku. No szok. Człowiek niby dba o zęby a tu taki zonk. A ta lekarka co mi to zrobiła jest naprawdę super, tylko zaczyna po kilka zębów na raz (jak miałam znieczulenie - żeby max je wykorzystać) i widać o tym zapomniała, że był w trakcie leczenia. No i miała wadę, że nie informowała o tym co robi. Ale jeśli chodzi o samo robienie to byłam z niej dotąd b. zadowolona.... Jak widzicie u mnie bez przerwy coś się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka...chyba czas i mi odwiedzić dentystkę :P z mojej jestem zadowolona - wszystko mówi i jeszcze zapisuję, ma kartoteki pozakładane w komputerze .. Ale numer z Twoją dentystką ...dobrze że tak się skończyło przecież zakażenie organizmu brrrrr wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze. Do kawki i ja się dołączam. Evika gratuluje takiego wejścia ze stronką. Już Was czytam ;) Ale na-klikałyście...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze to gratulacje Eviczko dla Twojej siostry. Teraz to na pewno Was zbliży i relacje się dobrze poukładają. Super , tylko roczek różnicy między dzieciakami , fajnie razem będą dorastać. Całuski dla Julci (cmok) I jeszcze mamą chrzestną będziesz rewelacja. Pola nic się nie martw na pewno super urządzisz domek. Prace jak piszesz do przodu pełną parą idą. Wrzuć foteczki z dachem do naszej galerii. Pewno już wielkie zmiany. I jaki robicie płot? Ja mam ten problem że z funduszami na bakier a nasza obecna łazienka aż krzyczała o remont. I muszę to wszystko tak pokombinować ,żeby było ładnie za grosze. Mój to się za głowę chwyta bo wymyśliłam halogenki w półce nad wanna I jeszcze mi się marzą w obudowie wanny. Na razie to mam wielki rozpiździel , ale drzwi wybite , okno wprawione. Ale jeszcze mnóstwo pracy przed nami. Największy plus że ta wspólna praca fajnie nas zbliża. I cieszymy się jak dzieci bo sami to robimy. Magdalenka gazetki i spokojnie leżeć i odpoczywać. Żebyś jak najszybciej do domku mogła wrócić. Na pewno jest to stresujące ale inaczej się nie da i lekarze robią wszystko dla waszego dobra. Trzymam w kciuki za poprawę. I całuski dla Ciebie. Maam nie załamuj głowy a nóż sobie traficie ;)) Najlepsze życzenia dla Rodziców. Super 33 lata razem. Ja to do 10 dobijam a tu 23 lata więcej . Trzymam poślady za Twoje staranka ;)) Udanej pogody i leniuchuj do woli na urlopie. O co chodzi z tym potwierdzeniem na nk ? Bo nie kumam ;) Kropka współczuje z tym zębem. Najważniejsze że wszystko ok. się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska ja tez lubię pracować z moim mężem :D wprawdzie twierdzi ze za dużo do niego mówię ale jak mnie nie ma to od razu mówi ze teśkni za moim gadaniem :P i jak tu dogodzić facetom :P a pomysł z lampkami w obudowie wanny fajny ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w sobotę przerobiłam 125 kg orórków z moją mamą i siostrą - wyszło ponad 200 słoików- marynowanych, kiszonych i w musztardzie - prawie 12 godzin pracy a teraz chętnych do naszych ogórków mamy mase hmmmmmmm żeby dla nas coś zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane na początek dziekuję Wam za gratulacje :) :) :) Kropeczko - horror z tym Twoim ząbkiem muszę Ci powiedzieć. Cieszę się, że już jest dobrze, ale biedna musiałaś wycierpieć :( Dobrze kochana, że macie pogotowie dentystyczne, bo u nas takiego cudu to nie doświadczysz :) Nuska- bardzo fajnie, że razem remontujecie, wiem, fundusze ograniczone i to i ciężej, ale zobaczysz później jaka będzie radość, że zrobiliście to sami, wspólnymi siłami i że najważniejsze - Wam się podoba:) :) A halogenki w półce nad wanną - fajny pomysł i może bardzo efektownie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×