Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kropka to jest taka buteleczka jak aktimel troszku większa. Bez recepty zamiennik kosztuje koło 8 zł. Ta jedna butelka jako posiłek. Mój dziadek tez to pił i tez morfinę brał. Bo to chodzi o to żeby organizm całkowicie nie osłabł i szybko się regenerował. Ja słyszałam że przy nie których chorobach na receptę to grosze kosztuje.Musiałabyś doktora spytać. Ale na pewno takie coś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka....kochana ... nie wiadomo co napisać- napewno Wam jest ciężko...najważniejsz żeby tata się nie załamał- przeciez wyniki ma dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- tak mi przykro z powodu twego taty:( choroba nowotworowa to straszna choroba. To o czym pisze nuśka to chyba Megace ( są to steroidy)rzeczywiście stosowane u ludzi z nowotworem ,wyniszczonych,tez w anoreksji. Czy twoj tato ma domową opiekę paliatywną?? Iza-jeszcze raz gratulacje za 1 miejsce Paulinki:) mAAm- super! 3 tyg bez papierosa! oby tak dalej,trzymamy kciuki by wytrwał gadzina:)Moja gadzina dalej kopci:( on jest nerwusem i ciężko mu rzucic to świnstwo. Czesem jak czuję jak po calym dniu jest przepalony to odrzuca mnie od niego:( załamka,nie wiem jak to będzie dalej.Tyle razy obiecywał ze rzuci..:( nuśka- dobre kropelki dostałas:) zakraplaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- to wielka firma! a ty sie martwiłas zwolnieniem! Taki skarb dla firmy.!:)Jestem o ciebie spokojna:) Napewno wykonasz tę robotę wzorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- mój M nigdy nie palił dużo za zwyczaj było to pół paczki dziennie ,wiadomo zawsze najwiecej przy jakiejs imprezce hihi:) trzymam poslady za niego :) już kiedyś rzucił na 2 lata ale jak zaczeły się problemy z moimi tesciami to kopcic znów zaczął:O mam nadzieję ze teraz wytrwa :) całe szczeście że okres nerwowosci ;) ma juz za soba hihihi:D teraz jest ok tylko je na potege :) KROPKA- tule cie mocno kochana ❤️ mojemu dziadkowi jak miał złe krwinki to sok z czarnej rzepy kazali pić i babcia mu w sokowirówce robiła i woziła do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam dziewczynki, muszę spytać lekarza o ten specyfik, ju się zastanawialiśmy z moim bratem nad kroplówką. ale tata twierdzi, że gdyby był głodnmy to by sobie zszedł na dól cos zjeść. pola - nie, tato nie ma takiej opieki. wstać umie, chodzi do WC ale go b. boli więc woli leżeć. kiedy się taką opiek załatwia? chyba wówczas jak ktoś już wcale z łóżka nie wstaje? na razie w domu jest mój brat (ma swój interes, więc też nie cały czas) i moja mama. nawet nie myslimy o Świętach bo nie wiadomo. Moja mam się też podłmała jak tato przestał wstawać z łóżka. Nie wiem czy to też po części nie psychiczny problem, że nie widzi sensu może. nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - i była poprawa po tym soku? a gdzie wogóle można dostać czarną rzepę? pierwszy raz slyszę o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i proszę mi tu nie zwalać na mnie, ja już mam dwójeczkę!! chociaż, napiszę Wam w sekrecie, że gdyby nie PAŃSTWOWA POLITYKA PRORODZINNA i brak kasy to bym się zdecydowała na trzecie dzieciątko. Tylko że to tyle kosztuje, nie dalibyśmy rady..... już teraz jest nam coraz gorzej jeśli chodzi o finanse :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- poprawa krwinek była :) moja babcia to na targowisku pod chalą mirowska dostała ale po całej wawie szukaliśmy .wierz wydaje mi się że najprędzej to może gdzieś w zdrowej żywności , może teraz jest gdzieś ten sok już w butelkach tak jak np. morwita ma marchewke itd. mój dziadek chorował 9 lat temu miał raka prostaty mieli go operowac ale był za słaby i tak go wzmacniali ż enajprawdopodobniej dostał zakażenia bo mu noga zaczeła gnic ale już sekcji nie robilismy :( A co do twojego taty Ja bym go postraszyła że jak nic nie zacznie jeśc to normalnie kroplówa i koniec może jakies gerbery jak dla dzieciaczków oby cos jadł i dużo pił postraszcie go czymś kochana może zadziała ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka to przykre jak finanse decydują o ilosci naszych pociech ale każdy z nas chcę żeby żyć normalnie. Kochane jeszcze chwilkę ...a jutro już środa i długgggggggi weekend- niestety w sobotę jadę na szkolenie i mam zaliczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- ta rzepa wygląda podobnie do buraczka tylko ma prawie czarny kolor . na gogle znajdziesz , tyle ż etam chyba artykuły o włosach mogą być bo jest na włosy dobra i łysienie .Mojemu dziatkowi polecał to tez taki znany zielasz wogle jedna lekarka powiedział ze mój dziadek dzieki temu zielarzowi zył rok więcej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- w waszym rejonie musisz się zorientowac kto ma taką pomoc zakontraktowaną z NFZ, lepiej juz teraz się zorientuj byście pozniej nie czekali. Przeważnie prowadzą to lekarze anestezjolodzy. U nas to działa,pacjenci są podbudowani, nie cierpią tak bardzo. Twoj tata potrzebowałby tez rozmów z onkologicznym psychologiem. Myślę,ze poradnia onkologiczna by ci podpowiedziała gdzie można takiego psychologa znależć. Rozmowa z psychologiem często powoduje ze człowiek uczy się patrzec na swą chorobę z zupełnie innej, jasniejszej strony. Myślę,ze te rzeczy o których ci napisałam są w tej chwili najważniejsze by pomóc twemu tacie. Spróbujcie. A tata ma plastry z lekiem p/bólowym? np fentanyl który zakłada sie na skórę,działa chyba nawet kilka dni.. A propos rzepy,wydaje mi się ze czarną rzepę widziałam w inter marche na warzywach po prostu. Pewnie można ją przerobic na sok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawkę do lóżeczek podaję:):) Ja tylko na chwilkę by się pozegnać z Wami bo za chwilę już wyjeżdżamy:) Miłego,udanego weekendu moje cudne koleżanki,papapapapapapa👄👄 I pisać mi tu bym miała co czytać jak wrócę w niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się witam i za kawkę dziękuję :-) Pogoda w wawie fatalna - od samego rana leje. Ja jeszcze tylko dzisiaj w pracy a na piątek wzięłam sobie wolne i mam 4 dni na siedzenie z dzieciaczkami!!! Dziewczynki doradźcie i napiszcie jakieś pomysły na fajny obiad rodzinny - nie mam już weny co by tu jutro upichcić ;-( A przychodzą moi rodzice i teściowie na zaległe urodziny. A reszta śpiochów - wstawać! Pola udanego wyjazdu życzę i dużżżżżżżżo odpoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :D JULY- witaj zapraszam do mnie bo u nas nie pada :D co do obiadku to mhy...może jakąś zupkę krem np. brokułową i do tego ptysie:) szybko i dobra :D a jak masz większy obiadek to może kurczaka upiecz i do tego ryż z kurkuma i sałatę z cykorji, śmietany rodzynek jabłka i już :D wszystko możesz wcześniej zrobić i tylko przygrzać:)A na deserek maskarpone z owockami :D POLA- wypoczywaj, wypoczywaj :D i DZIAŁAJ !!!!!;) NUSKA- witam kochana jak Donia dzisiaj ? oczka juz lepiej?? EVIKA- jak sesja się udała ?? IZA- co tam dzisiaj słychać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana dzięki za propozycję ale wiesz mój stary chłop to nie przepada za zupami typu krem :-( Więc muszę coś innego wymyśleć...i jeszcze tak zakombinować żeby dzieciaki przy okazji mogły zjeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pola szalej i baw się dobrze :) July... może barszczyk z uszkami- taka rodzinna zupa :) i karkówkę upiecz w musztardzie francuskiej- pokrój w plastry, sos pieczeniowy - suróweczka mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert od 5 nie śpi, znowu gorączkuje - cholera jasna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza teraz na ciebie trafiło dużo zdrówka ;) Maam dońka dużo lepiej , już nie było rano zaropiałych oczek. u nas pięknie słonko świeci i ruszamy w południe na spacer do szkoły po małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July ja myślę że najlepiej i prosto sprawdza się rosół z makaronem. Potem ziemniaczki itp pieczone nóżki z kurczaka , albo kotlety lub rolady. Zawsze smakuje i raczej się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na deser placek z jabłkami z lodami bądź bita śmietana. Ja już trzeci raz z rzędu piekłam taki kruchy placek z jabłkami i pianką , dzisiaj znowu tak się na jeść nie mogą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O roladki albo zraziki - zapomniałam o czumś takim :-) dzięki. A może jakiś fajny i sprawdzony przepisik macie? Czy w necie mam szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July co do rosołu to można zamiast makaronu zrobić takie kluseczki z grysikiem. To jest niby jakieś bawarskie danie. Tylko jest jeden problem nie każdemu smakuje, jedni się zachwycają (w tym ja ;))inni krzywo patrzą , mój M tego nie przełknął .... Czyli makaron najbezpieczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July można nafaszerować piersi z kurczaka....pieczarkami , serem albo masłem... Albo rolady z pieczeni w środku z ogórkiem , zależy z czym lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze możliwość wyciągnięcia kości z nóżek z kurczaka i faszerować, jadłam takie były pyszne. Niestety nie potrafię tak oprawić nóżki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×