Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam To może i ja do Was dołączę. Mam 36 lat. Córcie 4,5 -letnią i wielką ochotę na rodzeństwo dla niej. Jakoś nam to nie wychodzi. Ale ja od razu wiedziałam, ze łatwo nie będzie , bo Mam PCO, a takim kobietom trudno zajść w ciążę. Staramy się z nie wielkimi przerwami jakieś 2 lata (nie liczę dokładnie). Ja biorę clo, metformax i pregnyl w odpowiednim dniu cyklu. Niestety przeszłam też ciążę pozamaciczną , wiec każdego miesiąca, boje się żeby nie było powtórki z rozrywki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj już uciekam do domku, pozdrawiam i mam nadzieję że jutro się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 ja wcale nie czuję się staro ... a nawet czuję się dużo młodziej niż kilka-kilkanaśnie lat temu ;) Pracuję z firmie zagranicznej - praca biurowa ... tłumaczenia itp - fajnie jest. I właśnie niedługo zmykam :) slim-kamelia ziółka to piję, bo podobno (OBY) pomagają zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przybywam z daleka----dziękuje za odpoweidz kurcze to faktycznie chyba powinnam go zacząć brać czy to jest na recepte czy samemu można kupić sorki dziewczyny za takie głupie pytania ale naprawde nieświadoma jestem jednak wiek robi swooje :):):) witam nową panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj antella :) przykro, że masz takie doświadczenia za sobą, ale miejmy nadzieję, że po kolei (albo razem) wszystkie stąd zajdziemy w ciążę. A czy Ty czujesz się staro? ;) Iza33 Pozdrawiam Uciekaj do domku - ja też zaraz zmykam. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam na recepte nie wiem czy sprzedają bez ale chyba tak. Musisz sprawdzic w aptece. Na recepte chyba taniej wychodzi ale majatku to on tez nie kosztuje. Ja kupilam za 9 zł le widzialam tez za 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slim-kamelia kwas foliowy - kupisz w każdej aptece bez recepty .. i bierz go jak najszybciej, po 1 tabl. dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Moniu, nie czuję w ogóle swojego wieku. Czasem kiedy muszę powiedzieć ile ma lat zastanawiam sie, ze jest ich już tak dużo. :D Ale wcale nie czuje sie staro. Ja też mam nadzieje, ze w końcu sie uda. Gdybym nie jej nie miała, to w ogóle bym sie nie starała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama9
Hej.To moze i ja tez dolacze do Waszego grona staraczek,mimio,ze ja juz jestem w mojej drugiej ciazy. Mam synka 9-letniego. Tez sie staralam o ciaze juz nie pamietam ile ale tak gdzies kolo roku czasu,nawet w dni plodne niestety nie wychodzilo,chociaz raz mysle,ze doszlo do samoistnego poronienia razem z okresem... bo bywa i tak.Duzo sie naczytalam na ten temat. Ja mam 29 lat i przez ten okres od pierwszego porodu nie zabezpieczalam sie,wiec kompletnie nie wiedzialam co jest powodem braku ciazy. Ja mysle,ze to nie chodzi o wiek lecz glownie o psychike. Jezeli sie ciagle mysli o tym to nici z ciazy,trzeba podejsc do tego zupelnie spokojnie,wiem,ze to sie tak nie da jesli tak bardzo sie oczekuje tej upragnionej ciazy. Nerwy i stres nie sprzyjaja zajsciu w ciaze. Ja juz w sumie dalam sobie spokoj,zwalajac w myslach wine nie na siebie lecz na ukochanego bo za duzo pali noi sama jego praca w lakierni samochodowej utwierdzala mnie w przekonaniu,ze jego zatrute plemniki od tych farb nie sa juz zdolne do zaplodnienia (skora tez wdycha chemikalia). Noi kiedy wkoncu dalam juz sobie spokoj okazalo sie,ze jestem w ciazy i w dniu,w ktorym mialam dostac @ zrobilam test,ktory wyszedl pozytywnie.Dzisiej jestem szczesliwa ciezarowka i na poczatku lutego spodziewam sie kolejnego babla. Nie zalamujcie sie dziewczyny tylko dzielnie walczcie. Zycze owocnych skutkow. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama9 GRATULUJE ciązy , chyba jest w tym co napisałaś troche racji ,czytałam własnie na necie że stres itp. niesą dobre nikogo tu niema? chyba sama tu zostałam ,będe stać na straży :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figata
Hej dziewczyny, mam 33 lata i 11 córcię, jestem w 20 tygodniu ciąży. Ale od początku: jak z mężem zdecydowaliśmy sie na rodzeństwo dla Karoli, to zaszłam w pierwszym cyklu, ale po 12 tyg. poroniłam, po następnych staraniach - około 9 miesięcy mąż zastrajkował i powiedział,że jak ma być to i tak będzie, bez żadnych wyliczanek kiedy mamy się kochać i w następnym miesiącu zaciążyłam. Chyba blokada puściła, bo też dałam sobie spokój, ale jak zaszłam w upragnioną ciążę to na usg okazało się, że są 3 jaja, jednak na następnej wizycie okazało sie, iż zostało tylko jedno i się dobrze rozwija. Na pewno wiek ma spore znaczenie, go i pewnie owulacja nie jest za każdym razem, ale chyba największy wpływ na zajście w ciążę na psychika. Przynajmniej u nas tak była za pierwszym i drugim razem. Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzymam kciuki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) miło że nas troszkę przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm czyżbym tylko ja pracowała od 7 ? Idę sobie zrobić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jak miło, że przybyło kilka nowych koleżanek. mama9 - miło, że do nas dołączyłaś chociaż jesteś już zaciążona po raz drugi - GRATULACJE FIGATA - RÓWNIEŻ GRATULACJE :) Iza33 ja również pracuję od rana ... tylko najpierw piłam kawkę i jadłam ciateczko :) gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w tm roku na wakacjach nad polskim morzem - w Karwii cudnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu... to jesteś aż z drugiego końca PL ciekawe gdzie są inne dziewczyny ? może jeszcze śpią? 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , dopiero wstałam !! jade pozałatwiać pare spraw urzędowych ,zajze do was puzniej pa miłego słoneczko dnia umnie jest słoneczka w nadmiarze jak ktoś niema to przesyłam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego taka cisza dziewczyny ? Jakie plany na długi weekend ? Monia ma dobrze morze, plaża, słoneczko ależ Ci dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć slim-kamelia załatwiaj te sprawy i chodź do nas pogadać Iza33 właśnie zaraz po pracy biorę mojego synka i jedziemy nad morze :) co prawda nie ma pogody na opalanie, ale połazimy po plaży, pobiegamy, powygłupiamy się itp .... zrobimy sobie miłe popołudnie i wieczór ... sami ... bo mężuś wyjechał :( na długi weekend też będziemy bez męża i tatusia, ale z pewnością coś wykombinujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mężuś wróci, to bierzemy się do działania ..... a jak tam u Was dziewczyny? Iza33 czekasz do września? dobrze pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Monia czekam do września ale wiesz bardzo się boję kolejnych rozczarować :( Chyba muszę troszkę odpuścić i wtedy będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×