Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc Laseczki :) Widze ze dzisiaj otwieram drzwi :D Co tam z rana ? U nas (czyli na Śląsku :P ) wiejeeeeeeeeeeeeee, ale ciepło jest- przynajmniej tyle. Jakos mi sie dzisiaj wczesnie do pracy wyszykowało. Martka do tesciowej , Kinga do przedszkola, a ja myk do pracy i jakos tak wyszło. Laseczki ja juz grzeje wode na kawke:) zapraszam Krop.ka o Tobie mysle teraz codziennie. Całuje wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, kisa - dzięki za kawunię, pyyyyszna! i dzięki że o mnie myślisz :-) wczoraj zwiozłam wózeczek, brat w końcu oddał bo sobie kupił ale nosidełko jeszcze ma. stwierdziłam, że nie będe mu zabierać, bo jeszcze używa, jak się coś zacznie, to do szpitala mi przywiozą po prostu. A łóżeczko ma mój mąż w aucie w Sanatowium i jutro przyjeżdża, więc złoży i umyje. W zeszłym tygodniu pogotowałam i poprałam resztę rzeczy dla maluszka (pieluszki, pościel, kocyki) i już będę zwarta i gotowa. Tylko mały na razie się wcale nie pcha na ten świat ;-) Czasem jak się rozpycha to mu mówię: źle Ci? Niewygodnie że sie tak rozpychasz??!! To wyłaź!!!! A on dalej nic ;-) kikikiki - dziękuję Ci bardzo za ten przepis, ta wędzonka to wędlina jakaś? Napisz mi też proszę jakieś proporcje do tego. Dzięki mAAm, mAAm - gdzie jesteś??!! Od Ciebie też czekam na proporcje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ech kropeczko jak też bez przerwy o Tobie myślę i nie mogę się doczekać chwili, gdy zostaniesz ponownie mamusią, a my ciotkami hi hi :D U mnie nic nowego, weekend minął bardzo szybko i nawet nie wiem kiedy. Na szczęście jutro i pojutrze wzięłam sobie urlop, więc ten tydzień będzie na luzie :) Kisa - kawka pyszna :) Pychotka :) jak Twoje dziewczynki? A gdzie reszta kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Krop.ka ale piękna jestes!!!!! I kurka tak mi sie za brzuchem zatęskniło mmmmm. Cudnie wygladasz... Cudnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WSZYSTKIE dziewczyny !!! Jeśli mnie jeszcze pamiętacie, to jestem założycielką tego świetnego topiku. Na początku wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję za czynny udział na jego forum :) Czytam go cały czas, chociaż nie bardzo mam / miałam ochotę się wypowiadać .... i mam dla Was małą wiadomość ...... ;) ciekawe, któa zgadnie :) ??? Buziaki dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) krop.ka-ale Ty sliczna jestes i brzusio masz piękny !!!!! proporcje to według uznania i tego ile potrzebujesz tej sałatki ale ja robie tak-2 papryki czerwone jedna zielona 4 ogórki albo 5 makaron około pół poczki a wedzonka tak wędlina taka to około 30 deko Monia-Mama-jestes w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko - kochana Ślicznie wyglądasz:) Normalnie napatrzeć się nie mogę :) Ale cudnie :) Ciesz się brzuszkiem ile możesz kochana, bo ja podobnie jak Kisa, tęsknię za brzusiem :) MONIA-MAMA - kochana czy to oznacza że udało się Tobie? Ja obstawiam, że to właśnie o to chodzi???? Mam rację???? hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie chcę zapeszać, bo dopiero jutro odbieram test z krwi :) ale 3 testy ciążowe (różnych firm) wskazują drugą bladą kreseczkę :) no, ale wstrzymuję się jeszcze z radością, bo może to lek, który biorę (DUPHASTON) tak działa na testy (chociaż wg lekarza nie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA-MAMA kochana ja już Tobie gratuluję!!!!!!!! A duhaston ja też brałam przed ciążą więc kochana Ty nam tu winy nie składaj na duphaston, tylko napisz nam jutro koniecznie jak wynik krwi! Ale się cieszę :) :) Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika77 oczywiście, że Wam wszystko powiem a to już miał być ostatni miesiąc starań ale powiem Wam jedno dziewczyny: DOBRY lekarz, to podstawa po 2 latach zmieniłam lekarza w X 2009, a już w XI 2009 byłam pod stałą "kontrolą" nowego ;) i jeszcze jedno .... miałam robioną inseminację właśnie w XI 2009. Moim zdaniem nie ma co czekać i tracić czas. Gdybym wcześniej była taka mądra, to już dawno poddałabym się inseminacji. Okazało się, że mój mąż miał słabe plemniki, a ze mną było wszystko OK. I na co te 2 lata hormonów i witaminek i leków ??? całe szczęście, że w końcu trafiłam na specjalistę :) i mam nadzieję, że jutro też potwierdzę Wam te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale miło Cie "widziec" jeju ja tez chciałabym juz gratulowac. Mysle ze Ci sie udało , ale poczekam razem z Toba na wynik testu. Alez radocha bedzie ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki za te przemiłe słowa, które są mi teraz szczególnie potrzebne bo czuję się.... zgoła inaczej.... że tak to określę ;-) Monia Mama - JA TOBIE TEZ JUŻ TERAZ G R A T U L U J Ę!!!!!!!!!!!!!! Coś fantastycznego! Jeśli chodzi o dobrego lekarza to przyznaję Ci 100% racji bo w moim przypadku też tak było. Tzn. u mnie się okaząło, że nie potrzeba inseminacji ani nic takiego, problem był duzo mniejszy ale najwazniejsze jest, żeby lekarz dobrze poprowadził. Mi porobił wszystkie badania, od razu dał tabletki na poprawę śluzu, monitoring, luteina, wszystko było jasne. I w tym cyklu dokładnie się nam udało. Pod jego "okiem" ;-) Do tej pory sie śmiejemy z mężem jak weszliśmy do niego (któryś raz z kolei) a on się mnie pyta (lekarz): to co, robimy dzidziusia? A mój mąż nieśmiało "a ja??" hahahaha....... Dlatego pmimo, że zmieniłam lekarza w trakcie ciąży (dla tych co nie wiedzą, to tylko dlatego że on nie dałby mi rodzić naturalnie, bo takie zasady panują u niego w szpitalu) to postanowiłam po porodzie pójść właśnie do niego z prezentem i podziękowaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki - dzięki za proporcje, Twoją sałatkę też w takim razie zrobię na urodzinki synka. Miałam robić inną ale chyba lepiej zrobić nową, szczególnie że sprawdzona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) MONIA- Mama ależ się cieszę :) Czekamy na informację od ciebie :) Kropka ależ pięknie wyglądasz hmmm chyba też tęsknie za brzuszkiem.... A moje szczęście dzisiaj kończy cztery miesiące...:) Pięknie się bawi grzechotkami a jak się uśmiecha to od razu słodko się robi :) Jest taki kochany :) Paulinka za to choruję wprawdzie dzisiaj o niebo lepiej ale wczoraj byłam na pogotowiu- wysoka gorączka, wymioty brrr żadna matka nie lubi jak dziecko choruję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Ja dzisiaj maiłam dzień na warjackich papierach :O użerałam się w banku bo w październiku nam karty wymieniali z mężem do wspólnego konta i żadna nie działała dostaliśmy w sumie po 7 pinów do każdej i dupa dalej nic :o dzisiaj zrobiłam taki raban że ho,ho i bedziemy mieli nowe karty w ciągu tygodnia i jeszcze zwrot kasy bo za każdy pin pobierali po 6 zł co za 14 pinów to sumka już się uzbierała :owogle stał nademna i derektor i zastępca i połowa banku i jak by mogli to by wszyscy na raz stopy mi lizali :o ale już jest załatwione reklamacje przyjęte więc chyba bedzie ok :O po tem leciałam do szkoły bo młody dostał butelką w koko i ma sliwe i ma maścią nasmarowane by mu siniak się nie robił i by oko spuchniete nie było kolega walnął butelką i niechcący trafił mojego syna 1cm od gałki ocznej :o kuźwa jak bym to widziała to chyba gnoja bym rozszarpała :o teraz zagnałam młodego do nauki bo ma klasówkę jutro z przyrody :o KROPKA- kochana wyglądasz Apetycznie, bombastycznie,cudnie,dobrze,efektownie,fantastycznie,genialnie, Hmmmy,interesująco,jyjyyyy,kobieco,leciutko,mieniąco,najpiękniej,oszałamiająco,pięknie,rewelacyjnie, sserdecznie,trendy,urodziwie,wyjątkowo, zarąbiście !!!!!foteczki powinny normalnie trafic na NK bo są cud, miód malina :Dkotek co do słałątki to za cholere nie pamiętam o która ci chodzi :( MONIA-MAMA- kochana to ja z gratulacjami wstrzymam się do jutra ale BARDZO SIĘ CIESZĘ i cos czuję że jutro bedziemy świętować :D super że się odezwałas bo myslałam co u ciebie bo dawno nie dawałas znaku życia . KISA a jak tusia ???? EVIKA- co tam u Bartunia ?? i gdzie te piekne foteczki dzieciaczków IZA- Gratulacje dla ❤️N❤️O❤️R❤️B❤️I❤️E❤️G❤️O❤️ I zdrówka dala niuni❤️ KIKI- fajny przepisik ja tez skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - wcale Ci się nie dziwię, że byś zlała tego chłopaka! No, brak słów normalnie, co za bezmyslne dziecko! Całe szczęście, że nie trafił w samo oko! Dziękuję Ci za komplementy... mmmm.... miód na moje serce ;-) Jeśli chodzi o sałtkę to kiedyś podawałaś nam tu kilka przepisów i m.in. była z takimi składnikami: obsmażana na patelni pierś z kurczaka podrumieniony na patelni łuskany słonecznik, jajka na twardo, ogórek konserwowy, kukurydza, torebka ryżu, papryka konserwowa, majonez Tylko nie mam proporcji, ile tych piersi, jajek, czy kukurydzy cała puszka itd. Pliiiissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym bankiem to tez przegięcie. Szok, dwie karty i do d.... Jaki to bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:)Ja dopiero teraz z pracy 26 godzin z czego 22 na kanapie z serialem gotowe na wszystko:)Taką mam prace,kiedy spokoj w miescie to i my mamy luzik:) kropka:)wyglądasz cudownie:)brzuszek imponujący a fryzurka rewlacyjna!:) mAAm-szok z tą butalką:( dobrze ze wszystko dobrze sie skonczyło.. monia-mama:D gratulacje wielkie !!! nareszcie! wlałas nadzieje w moje serce ze moze sie kiedys uda:)Czekamy na dalsze newsy. Ide pojezdzic na rowerze gdyz postanowiłam wziasc sie za swoje cielsko:D cio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki od razu tłumacze moja nieobecność a mianowicie mialam maly dymek z moim mężem bo w czwartek sie dowiedzialam ze w piątek jedzie do piotrkowa owszem wrocił w piątek ale dzisiaj wyjechal do warszawy niestety nic nie moglam poradzic:(:(:( bylo tego duzo musialabym pol nocy wam wszystko pisać ale uwierzcie mi nie bylo latwo tak płakałam wczoraj moj synuś też i w koncu na koniec moj mąż :(:(:( wytłumaczył mi ze jedzie dla nas bo wie ze kiepsko z kasą a potrzebujemy na remont naszego pokoju powiedzial tez ze zarobi na mojego lekarza bo teraz nawet nie jest w stanie mi dac bo nie ma no i takie tam juz jest w miare ze mną myslałam ze nie dam sobie rady stram sie bo nie mam wyjśćia moje postanowienie juz wczesniej wam pisalam o tym owulke bede miala jak mężuś bedzie w warszawie wiec dupa ale daje sobie pozniej spokuj musze odpocząć z jakieś trzy miesiące gora poł roku bo uwierzcie ja juz poprostu nie mam sił kropeczko przecudne zdjecia wyglądasz super jak zobaczylam to aż mi sie mordka uśmiechneła :):) monia mama napisz koniecznie jak beta ale jak 3 testy wyszly dodatnie to sądze ze jest wszystko oki ciesze sie razem z tobą:):):):):):): buziolki dla wszystkich dziewczynek 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane psiapsiółki! Magdalenka - kochana nie martw się, Twój mężuś robi to wszystko dla Ciebie, dla Waszej rodziny. Troszkę cierpliwości kochana. Musisz być silna i cierpliwa. Trzymaj się:) PO-la - witaj :) Wiesz ja też powinnam wziąść się za siebie bo jak patrzę na ten swój brzuszek to normalnie jestem załamana :( Wisi jak nie wiem co :( Ech, czy tak mi już zostanie? Po pierwszej ciąży jakoś szybciutko wróciłam do normy! Kisa, Iza, nuska a jak Wasze brzuszki? Wróciłyście już do swojej wagi sprzed ciąży? Ja ciągle na plusie 3 kg. :( :( Chodzę już we wszystkich swoich przedciążowych ubraniach oprócz moich ukochanych dżinsów, były dosyć obcisłe, no i teraz jeszcze d..a mi się w nich do końca nie mieści :( :( Kropeczko jak dzisiaj się czujesz? mAAm - o rety! Jak dobrze, że u synka całe oko. Rzeczywiście tamten kolega zachował się nieodpowiedzialnie, całe szczęście, że tylko tak to się skończyło. A co do przejść z Bankiem to serdecznie współczuję. Wiem, co to oznacza, ostatnio poszłam z mężem do banku tylko po to, aby uzyskać dostęp do internetu i spędziłam tam ponad 3 godziny. Tylko i wyłącznie na podpisywaniu coraz to nowych papierków, które w tym czasie wypełniał i drukował pracownik banku. Miałam już serdecznie dosyć ,naprawdę. Iza- GRATULACJE dla Norbiego, ale duży już z niego kawaler!!!! A jak dzisiaj czuje się Twoja córcia? A u mnie nic ciekawego. Siedzę w pracy, od jutra mam dwa dni urlopu, więc troszkę sobie posiedzę w domciu z Bartuniem :) Synuś jest kochany, ostatnio zaczął bardzo dużo gaworzyć i stroić takie śmieszne minki, że po prostu gdy na niego patrzymy, śmiejemy się do łez. Zaczyna już rozumować o co chodzi w tym świecie... :) Gdy pytam go "gdzie jest Ola", ogląda się po całym mieszkaniu i szuka siostry. A na jej widok śmieje się z radości i krzyczy na cały dom. Uwielbia Olę, gdy ja widzi bardzo głośno cieszy się! To taki słodki widok :) Rozumie już, że jak wyciągam ubranka, tzn. ze pójdziemy na podwórko, wie, że jak bierzemy wanienkę do kąpieli, to będzie się kąpał. Jak biorę miseczkę Bartunia do ręki, to otwiera szeroko buzię i wie, że będzie już jadł :) Jest z dnia na dzień coraz bardziej mądrzejszy i taki kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - dzięki za kawunię, pyszna po prostu... Gratuluję postępów Bartunia!! To już coraz większy i bardziej rozumny chłopczyk! No i coraz bardziej kontaktowy :-) Ola pewnie zakochana w braciszku? magdziorek - tak jak pisze Eviczka, potrzeba troszkę cierpliwości.... czasem niektórych rzeczy po prostu nie przeskoczymy, jak brak kasy.... A ja dzisiaj znów nie mogłam spać w nocy, zostałam tak boleśnie i dotkliwie skopana, że nie było mowy o śnie, chociaż wyjątkowo spać mi się chciało.... Ech.... Moi chłopcy dzwonili już do mnie od rana chyba ze 4 razy, spakowani, teraz tylko zabiegi, śniadanko, znów zabiegi i wyruszają do stęsknionej mamuni :-) A ja póki co gotuję dla nich zupkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×