Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witam ze słonecznej Wawki. Dawno mnie nie było a to dlatego że codziennie rano wybywam z Zosieńką do mamy i tam robimy mały remoncik pokoju w którym od stycznia będzie Zosia zostawała...trzeba troszkę mebli poprzestawiać żeby łóżeczko się zmieściło, odmalować na jakiś fajny kolorek i takie tam. Potem po południu śmigam po Antka do przedszkola i na wieczór do domu - i tak zlatuje dzień za dniem. Dzisiaj mamy święto - trzecie urodziny Antosia! Nie wiem kiedy ten czas tak szybko zleciał - jeszcze nie tak dawno był taki malutki a teraz to już mężczyzna :) Imprezkę robimy w sobotę. Dzisiaj zbudziliśmy młodego i daliśmy mu malutki prezencik, do przedszkola zaniósł książeczki do malowania dla swoich kolegów z okazji urodzin. A poza tym Zosia ma się lepiej chociaż okazało się tydzień temu jak kolejny raz poszłam z nią do lekarza (trzecia wizyta) że jednak przechodziła zapalenie oskrzeli!! A jak się pytałam wcześniej to ponoć czysto wszędzie miała :-( Dzisiaj ma jeszcze tylko troszkę kaszelku ale inhalujemy się codziennie (dziadek zakupił wnuczkom inhalator w piątek) i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Antosiowi w dwa dni minął kaszel który miał od 1 listopada. Oki zmykam bo mała wzywa - trzeba się wyszykować i do mamy lecieć. Postaram się szybko odezwać i poczytać co tam u Was.. buziaki dla wszystkich babeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOŁ :) :) KROP.KA-SUPER że mężczyźni juz wracaja :) napewno sie stęsknili :) :) Madzia-ojj nie dziwie Ci sie ze jestes zmęczona Ja sobie daje czas do maja...a później odstawiam wszystkie leki na jakieś 3-6 miesięcy..... :* po.la-to fajnie Ci praca mineła :) :) :) mAAm-smacznego :* a ztym bankiem to faktycznie przegieli masakraale dorze ze wszystko ok sie skończyło :* a śliwa szybko zejdzie młodemu...chociaż takiemu przystojniakowi to pewnie nawed śliwa nie przeszkadza :) :) Eviczka-Bartunio jest taki słodziak ze niewiem......:) miłego dnia :* Ja dzis ide na wyrwanie zabka z Natalka...i boje sie bardziej od niej :( :( ale mam nadzieje ze szybko i sprawnie pójdzie :) Wczoraj byłam w takiej taniej aptece gdzie za NORPROLAC zapłaciłam 98 zł a normalnie w aptekach kosztuje 127 porażka.....w czwartek wracam do pracy....a taaaaak mi sie nie chce..... Buzinolki kochane....ide sie brac za sprzatanko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:D To ja też z słonecznej wawki cmokam👄 Ja dzisiaj jakas snięta jestem spała bym i spała :oaż zła sama na siebie jestem :o Co do oka młodego to maśc "siniak "zdziałała cuda:D bo cała opuchlizna zlazła ,fioletu puki co nie widac no tu gdzie jest jak starta skóra to slad jest ale wygląda to już całkiem całkiem :) więc maśc wam polecam koszt to 9zł :) EVIKA- super że Bartus już taki rozwiniety :) A Ola pewnie dumna że tak braciszek za nią woła :)Tylko gratulować kochane :D KROPKA- zabij mnie a nie pamietam za chiny ludowe proporcji bo ja walę zawsze tak na oko ale tego ryżu to nie dawałam całej torebki to pamiętam tyle że ta sałatka to w sumie taka bardziej zapychajka na kolacyjke niez na urodzinki :) ja ci polecam sałatke z świeżym szpinakiem boczniakami i kurczaczkiem w sosie miodowo czosnkowym :) PYCHA jest i na ciepło i na zimno :) A i kotek może wkońcu coś sie ruszy jak juz spac po nocach nie możesz a panowie już do domku tez jadą to juz spokojnie nogi możesz rozluźniac :D JULY- wszystkiego naj, naj dla 🌼A🌼N🌼T🌼O🌼S🌼I🌼A🌼 :D i bardzo fajny pomysł z tymi książeczkami :) Musze przyznać że pierwszy raz się z tym spotkałam :) U mojego syna był zawsze tort i cukierki dla dzieciaków no ale kiedy to było hihihii:)....Co do Zosieńki to straszne że nic ci nie powiedzieli :O Zdróweczka dla niej ❤️ MONIA MAMA- i jak pisz bo my tu zdrętwiejem od tego czekania :) bo kolejka z gratulacjami już czeka :D MADZIOREK- kotus ty wierz że ja ciebie ajlowiu :D❤️ pisz gdzie ten chłop w wawce to juz ja i JULY będziemy miały na niego oko :D POLA- normalnie cię podziwima tyle godzin w pracy SZOK!!!! co do gotowych na wszystko to ogladam od niedawna bo ja wierna fanka SEXU W WIELKIM MIESCIE JESTEM :D i wszystkie powtórki nawet po 1000 razy mogę ogladać hihihi:D Kotek a jak tam twój gin znalazłas kogoś ??? KIKI- serduchem ❤️ jestem z wami i trzymam kciukasy za księżniczke Natalke by nic nie bolałao :) I kotek pamiętaj ze tak naprawde te znieczulenie samym żelem to nic niedaje tylko schładza miejsce bo tak mówiła dentystka mojego syna to lepiej niech jej wsztrzyknie by nic nie czuła . NUSKA,IZA,MULAN co tam u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam Wam sie pochwalic ze wygrałam bilet do 2 do kina :) na sobote lub niedziele :) hurraaaaaaaa na film RUN 2 czy jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze zębolek nie wyrwany bo jeszcze ropka pod zębem jest :( ale idziemy w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z wami witam dzisiaj juz lepiej ze mną , jakos powoli sie oswajam ze meza brak DZIEWCZYNKI Z WAWY MAAM IZA PROSZE MI GO TAM PILNOWAĆ maam jak u lekarza bo mialas dzisiaj isc napisz koniecznie buziolencje dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, chłopcy wrócili, cały dzień się rozpakowywaliśmy, angielski, zakupy itd... teraz na chwilkę usiadłam i ledwo siedzę, tak mnie kręgosłup boli. ałłłłłć przeciążyłam się dzisiaj nieco, żadna pozycja już nie pomaga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - do soboty jeszcze nogi trzymam razem. zacznę rozluźniać w niedzielę ;-) kikikiki - powodzenia u dentysty!! boju, ja też muszę iść z młodym ale też jakoś się boję, że źle zareaguje, zrazi się itd.... magdziorek - cieszę się, że już lepiej. oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane dziewczynki :) Monia- mama i co mam nadzieje ze masz upragniona fasoleczke pod serduszkiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC :) Natalka sie uparła ze jak Pani jej zęba nei wyrwała to ona idzie do przedszkola...i poszła a jaka zadowolona dostałysmy zaproszenie na Mikołaja na sobote .Wiec dzis jestem sama jutro do pracy wracam a taaaaaaak mi sie nie chce....tak fajnie sie siedzi w domku Na 17 idziemy na roraty. Przytulanki z mm trwaja :) zobaczymy co z nich wyjdzie :) TO ZAPRASZAM NA KAWULCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kobitki co to za leniuchowanie :O Ja was cmokam👄 z wawki dzisiaj pogodowo mieszanej i czekam na gorącą relację co u was:) ja mam dzisiaj dziecie w domku bo w nocy go brzucho bolało i stan podgorączkowy dostał :( I aż mi go rzal bo tyle się wczoraj polskiego napisał (8 kartek) no ale cóż zdrowie na pierwszym miejscu:) mam nadzieję że do piątku wyzdrowieje bo ma klasówkę z histori i mikołajki :O MADZIOREK- ja lekarza mam jutro na 12.35 to dam znac oczywiście co tam u mnie ale przyznam się że rewelacji się nie spodziewam :o bo obawiam się że mam problrm z tym pęchezykiem :o DONIA- co tam u ciebie kochana daj znać !!! MONIA MAMA- no kliknij jak tam u ciebie !!!!Prezesowo :) EVIKA,KISA,KROPKA,IZA,NUSKA,MULAN,POLA,KIKI,KLIKAĆ mi tu migusiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI:D ja kawulca bardzo chętnie :D\\_/> moge Wam murzynka dołożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochane! Ja dzisiaj w domku z Bartuniem, sobie słuchamy piosenek dla dzieci i szalejemy :) Ech, cudne są takie chwile :) Córcia właśnie szykuje się do szkoły. Pozdrawiam Was wszystkie i zajrzę później :) Mam dziś ambitny plan, posprzątać dogłębnie mieszkanie :) Hm, zobaczymy czy Bartunio mi pozwoli :) Przesyłam buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- no wierz trzeba było córci dzień dziecka zrobic od szkoły :D to by na Bartunia oko miała a ty byś szalała z mopem hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się melduję. dzisiaj mój synek poszedł do przedszkola. ja go w sumie nie chciałam dawać tylko ewentualnie jutro na mikołaja ale mój m sie uparł, bo młody całe sanatorium ćwiczył wierszyk, bo trenują przedstawienie dla górników na pojutrze. poza tym moja mama powiedziała, że pewnie na mikołaja matki poprzyprowadzają te najbardziej chore dzieci, coby nie straciły więc na jedno wychodzi. może mają rację... teraz mam kolejnego stresa coby młody niczego nie złapał przed urodzinkami swoimi.... ech... mAAm - zaciskam mocno nie tylko nogi ale i pięści za jutrzejszą wizytę. koniecznie daj znać co ginka powie! Eviczko - fantastyczny dzień Was czeka. Super! Kikikiki - a mój synek dzisiaj znów marudził, że nie chce do przedszkola. Znów się odzwyczaił. A już też miał okres, że kazał mi przychodzić później bo on się jeszcze nie pobawił i leciał do przedszkola jak na skrzydłach.... No nic, zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-Oj pewnie nic nie złapie :) Mam nadzieję że panie są wyczulone i gonią matki z chorymi dziecmi :)co do mnie to ja się kompletnie nie nastawiam bo tak jak pisałam wam już u mnie japrawdopodobnie pecherzyk nie pęka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane zmykam na godzinkę bo gołąbki będę robic :Dmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc i czołem Laski! Maam ja chce te gołabki spróbowac, daj troche ;) Kikiki 👄 Evika ja tez uwielbiam z moimi laskami posiedziec w domu. Chciałam oznajmic , ze moja Tuska juz siedzi !!!! Tadam!!! Krop.ka jak brzusio? Monia jak wynik testu z krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto są normy ;) Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to oznacza :) b. wczesną ciążę :) wczoraj rozmawiałam przez telefon z moim ginem i już mi pogratulował. Na sprawdzenie co i jak idę do niego 15 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniejsze jest to, że ja super dokładnie wiem, kiedy zaszłam w ciążę (inseminacja) .... przewidywany poród, jak wszystko dobrze pójdzie to początek (7-8) sierpień 2010 :) trochę się boję, ale tak się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .... dziewczyny ... czemu żadnej z Was nie ma :( tak bym chciała się z kimś podzielić tą radością (bo w pracy oczywiście nic jeszcze nie mówię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam teraz sobie na 1 stronkę, jak zaczynałam ten topik: " 12:35 MONIA-MAMA czy tylko u mnie tak jest ? staramy się ok. 10 m-cy ... i nic .... a z pierwszym dzieckiem poszło tak ładnie może dołączą się do mnie dziewczyny / kobietki w wieku po 30-tce i z tym samym problemem " i zaczynam wierzyć, że marzenia się spełniają ... a tym bardziej, że mam już 36 latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybciutko monia mama hura hura hura hurahhhhhhhuuuuuurrrrrraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w koncu sie udalo ja lece do lekarza bo jestem ciekawa jak tam pecherzyk po lekach ona chce mi sprawdzic nie poszlabym bo meza i tak nie ma ale bralam te leki na owulacje i dlatego chce iść powiem jej zeby mi przepisala leki na 3 miesiace bo sobie chce troche odpocząć od tego :):) zobaczymy uciekam dziewczynki dam znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-Mama! Moje gratulacje raz jeszcze!!!! Po prostu piękna wiadomość!! Życzę Ci, abyś się wcale nie męczyła, ciążę zniosła fantastycznie i żeby na koniec urodziła się śliczniutka, zdrowiutka kruszynka!! Na dodatek jestem pierwsza, hihi!! mAAm - kochana, u nas w przedszkolu panie same dają antybiotyk dziecku jak je o to poprosić... więc o czym my tu mówimy... :-o co do Twojego pęcherzyka to nie kracz kochana, nie kracz tylko idź i daj znam znać co powiedziała ginka!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×