Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

bo taki materiał dzieciaka dają:o ja wam powiem że jak mieszkałam za granica i synek chodził tam do szkoły to po podstawówce dzieciaki wybieraja juz przedmioty tylko te których chcą sie uczyc a nie tak jak u nas wbijaja do glowy jakie sa złoza np. zelaza w afryce lub gdzie indziej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-piękne wakacje,dominikana eh, też bym chciała, ale przyznam się ze jak mam wsiąść do samolotu to ogarnia mnie czarna rozpacz..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- zawsze ktoras u bedzie na topiku,jak nie jedna to druga:):) a wy tez na pewno gdzies wyskoczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, zgadzam się z BIGmam. Ja nawet jakbym miała rowerek w domu to bym nie ćwiczyła. Oprócz sprzętu potrzeba jeszcze chęci :-)miałam już kilka przyrządów w domu to wiem :-) mAAm - ja jestem zainteresowana, daj proszę namiar na ten pensjonat. Dzięki z góry! kurczę, jak Was czytam to przeraża mnie trochę te obowiązki szkolne. Mnie jeszcze nie dotycza ale lada chwila..... mmm, Dominikana, ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Dominikany to jeszcze nie wiadomo bo do lata to ja chce byc brzuchata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to na pewno, ogólnie mówiłam, że będzie tu pustawo :-) Też mam zamiar jexdzic z małym na kąpielisko, jeziorko itp. a tu na razie nadal śnieg za oknem, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm zgadzam się z Toba.od dzieci wymaga sie za dużo i nauczyciele uważają że ich przedmiot jest tym najważniejszym.czasem w jednym dniu maja tyle zadane że siedzi biedaczysko do nocy i marudzi. dzisiaj w nocy jedzie na 3 dni w góry na wycieczke.pogoda jest taka że do rana nie zasnę tylko będę myślec czy sczczęśliwie zajechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APELUJE O SŁONECZKO :D:D:D:D:D:D:D dziewczynki uciekam chwilowo kotleciki smazyc ale jeszcze dzisiaj wpadam do was murowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mAAm,zaraz oglądam:) Tez chcę pensjonacik zobaczyc:)Nie byłam jeszcze w Sopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja slę ci słoneczko:):D u nas niesmiało sie przebija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja też chcę zobaczyć ten pensjonacik w Gdańsku. :) Uciekam do domku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm:) uroczy domeczek:) tylko pozazdroscic prawdziwy skarb miec domek w otoczeniu lasow i jezior:) A Ci dwaj faceci to pewnie twoje przystojniaki:) A ciebie to własnie tak sobie wyobrazałam, buzia pasuje do twego temperamenciku ;);) super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczynka wyglądasz mAAm:) Ja ci tez fotki wysyłam, jak ktora chce to proszę mi tu meiliki dac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach,normalnie cały dzien tu z wami bajerowałam a w domu syf,lecę sprzatac bo mi stary łeb urwie jak wroci i zobaczy...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- jaki temperamecik hihihihi:) ja spokojniutka jestem :) no i teraz mam wlosy za ramiona musze je sciąć :) Domek to był z fronyu bo na laptopie nie mam wiecej :) z tyłu jest jeszcze garaż i w miejszym drewnianym domku sałna fińska do jeziora mam 150m zreszta z góry je widać . Co do facecików to wszystko sie zgadza no moze z małym wyjatkiem ze mój syncio ma teraz zarosnięte włosiska i chyba dziewuchę bardziej przypomina :) przesle ci :) Ale ja musze powiedziec ŻE Z CIEBIE TAKA LASKA ŻE JAK BYM BYŁA FACETEM TO CO GODZINE BYM PO ERKĘ DZWONIŁA JAK BY MNIE MIAŁA TAKA SLICZNA PANI DOKTURKA BADAĆ NO I CHŁOPAKI TEŻ MIODZI :) Syncio widze lubi rybki :) mój to po 15 zaczyna wariować i nici z łowienia :) A namiary zaraz wam wysle tylko nie wiem czy juz zmienili stronke na nowa bo byl tam remont i pokoje odnawiali wiem że od pół roku były juz zmienione a na stronie jeszcze stare:) ale w tych pokojach z łazienka kibelkiem jest tez np. pralka :) i jak się wyjdzie przed willę to plazę widac obok jest główny deptak i około 20 i juz jest sie w sopocie i mozna molo zwiedzac wszędzie pełno knajpek a jedna jest na plazy ( wiec 50m) i jest czynna cały rok bo moj jak jest w delegacji to nawet w zime tam nocuje :) juz szukam linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ MAM :D ALE NIESTETY FOTY SA STARE :( JA ZAWSZE SPIE W TYM POKOIKU NA 9 ZDJECIU MA BARDZO DUZY TARAS jak znajde zdjecia z jakiegos wyjazdu to przeslę wam na meila bo chyba mam zdjecia w srodku jadalnia która tu widac na 1 zd. tez juz wyglada inaczej bo sa tam teras kanapy i pokoik jest bardzo jasny moze nie jest za luksusowo ale wszedzie blisko i wrazie brzytkiej pogody jest gdzie sie wybrać :) http://www.zlotaplaza.pl/index.php?mod=pensjonat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-sauna finska....o rany..ale ty masz fojowo,o bajeczka:):) mAAm ;) ja mam mnostwo kompleksow:);) !! I nie chodzę tak do roboty wystrojona:) to fotka z wakacji. W pracy mam na sobie za dużą bluzę,za dużą kurtkę, za szerokie spodnie, wszystko na czerwono i się świeci z daleka a piora to mam w kok lub kitkę ciasno spięte;), taka szara mysza...hihihi mAAm-ale usta to jak Pamela Aderson normalnie);) kropka- zaraz ci wyslę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja też poproszę fotki na mój e-mail, dzieki :-) i dzięki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- no z tą pamela to dałas :D:D:D:Dhihiiii:D:D:D:D Ty nawet sexi w tym czerwonym kitelku jestes !!! tylko czemu w twj R tak pioruńsko trzesie ??? A sałna to pomysł mojego tescia bo od niego dostalismy w prezecie slubnym działeczke i domek nam fundnoł z cała resztą w sumie to męzus z tesciem go stawiali hihii no nie licząc też robotników oczywiście :)I w sumie co jesteśmy tam w wekennd , albo na wakacjach to siła rzeczy sie cos robi to znaczy ja sie opalam a mezus kosi , przycina itd. bo jest z tych co 5 minut na dupsku nie usiedzi :) KROPKA ale które foto mam ci wysłac na meilika??? bo ty mnie przeciesz widziałas na nK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mAAm-synusia to się nie wyprzesz, skora zdjęta z mamusi...hoho, przystojniak,a włoski to rzeczywiscie ma długie( moj mały powiedział -co to za dziewczynka mamo?:D kropka- dawaj mi tu fotkę swoją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-nasza juz nie trzęsie,mamy poduszkę powietrzną pod noszami ;)chcesz sie przejechac?? zapraszam!!:) A ja mam po sprzatanku, odkurzaczem przejechałam całą chatę,chcę kurze leciec a tu z kranu jakis brążowy szlam leci zamiast wody,fuj...a kąpac sie chciałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- bo to wszystko przez te kłaki taki z niego brac-dansowiec :) i sie za chiny ludowe nie chce obciąć hihii:) Pola a może wes załuz sobie na NK konto fiksyjne np. POLA i dopiszesz się do naszej klasy my mamy status prywatny wiec nikt nas nie moze ogladac no i ty tez mozesz sie zastrzec ze jak ktos wpisze NP. POLA ile masz lat , miasto to i tak się wyswietli ze takiej niema :) Sporo się juz zmieniło na NK od poczatku :)bo my wszystkie juz jestesmy tylko CIEBIE BRAK :) Kochane uciekam na godzinke bo młodego musze zagnać do lekcji :) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He i młody sie zbuntował to jeszcze poklikam z godzinkę :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja R juz jechałam i dziękuję ( ponad rok temu mój syn z męzem mieli wypadek samochodowy nie zich winy) i jechałam z młodym do szpitala bo mu w uszach dzwoniło i na kark stekał ale wszystko było ok i jeszcze tego samego dnia nas wypisali byl troche poobijany od pasa i poduch i pamietam jak tam wszystko latało i trzęsło jestem normalnie pełna podziwu dla ciebie :)❤️ jak ty tam ludzią zycie ratujesz BRAVO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-dla mnie to juz nic nadzwyczajnego, wszystk sie powtarza,schematy mam wycwiczone wiec czuje sie w tym ok:) Całe szczęscie,że nic się im nie stało,rany...az strach pomyslec a do naszej klasy to moze sie wpisze,muszę napisac podanie o pozwolenie do mego pana i władcy i poczekac na odpowiedz..hihihihi, dobre nie? żartowałam:) Ok mAAm:) Zrobię to w sobotę,jutro do 17 w pracce jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×