Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość torcikkk

Jaki smak tortu na wesele

Polecane posty

Gość torcikkk

Witam! W Październiku mam swój ślub:-)) Wszystko juz mamy załatwione,została tylko sprawa tortu! Napiszcie o jakim smaku powinnien być tort i który będzie smakować gością. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torta
na pewno nie za ciezki, bo po obiedzie malo komu chce sie ciezkich kremow. Ja osobiscie lubie lekkie kremy smietanowe a na swoj slub zamowilam owocowe nadzienie na bitej smietanie ale to bylo lato, wiec moga byc inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktory
bedzie tobie i mezowi przyszlemu smakowal:) nic tu po kafe papapaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
ja tez opcjonuje za owocowym:truskawka albo brzoskwinia,napewno nie sama smietana,musza byc jakies owoce,ale to kwestia smaku.zalezy co kto lubi.sama smietana jest nudna i za mdla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negro tort
ja bede miala wlasnie taki torcik :) ciemny, czekoladowy biszkopt z bita smietanka :) smaczny i nie za ciezki :) a na gore moze wlasnie jakies owoce poloze - jeszcze nie zdecydowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kibelka
chyba kazdy lubi inne smaki...ja lubie czekoladowe, mój narzeczony owocowe, ktos inny moze lubiec smietankowe i wez tu sie zdecyduj no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobswojslubPL
Najlepiej wybrać uniwersalny, który będzie smakował każdemu. Ważne jest żeby nie był za słodki i nie było w nim produktów na które ktoś z gości może być uczulony - warto zrobić wywiad czy na przykład ktoś nie jest uczulony na orzechy albo migdały. Więcej o tortach u nas na blogu: http://zrobswojslub.pl/tort-weselny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Ja chyba wolałabym isc do jakiejś profesjonalnej cukierni. Wesele to jednak taka uroczystość gdzie chcemy zeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i było idealne. Widziałam ze tutaj http://rogwojskiego.pl/ robią bardzo ładne torty na wesele. Sądze że nie jednemu się podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmietanowy. I nie czekoladowy. Brudzi, a o północy co niektórzy już nieskoordynowane ruchy mają, a poza tym czekolada nie każdemu smakuje. Lekki, z kremem śmietanowym, może nawet lekko o posmaku limonkowym będzie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmietankowy tez nie każdemu smakuje. Np. ja choc jestem wielką miłośniczka tortów, ze śmietana tortów nie jem, bo sa nudne i oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam z kremem chantilly,tylko ze nie kazdy potrafi zrobic,ale kilka razy trafilo mi sie zjesc pyszny delikatny dobrze nasaczony taki torcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale krem chantilly to tylko bita śmietana z cukrem i wanilią i po polsku to się właśnie nazywa tort śmietanowy (nie mylić ze śmietankowym, bo to co innego). Większość cukierni takie bez problemu robi. Też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore cukiernie nie urzywaja prawdziwej smietany kremowki tylko podrobke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym się nie zaoszczędzi, a podróbki smak psują. Dlatego wszyscy stosują te same składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech ci w cukierni pokaza pojemnik ze smietany to bedziesz wiedziec na pewno czy to smietana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej delikatny śmietankowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam tort śmietanowy z cukierni z Katowic http://cukierniatortykatowice.pl/. I jakoś nie sądze żeby to była podróbka. Kiedys nie lubilam takich tortów bo wydawały mi się mdłe, ale może to wlasnie zalezy od cukiernika i od tego czy zaoszczędził na produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adda112

Jeżeli chodzi o jakość - AK Otrębusy- nie zdarzyło mi się żeby coś było niesmaczne. Tortu weselnego nie zamawiałam. 
Za to duży urodzinowy zamawiałam w tej samej sieciowej cukierni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

 Ja lubię samodzielnie tworzyć  torty i ostatnio robiłam go  na ślub koleżanki.  Motywem przewodnim na ślubie   ( dekorację ) było złoto więc tort pasowało zrobić  z elementami złota.Długo myślałam czy zamówić jakaś złota dekorację ale przypomniałam sobie, że w firmie EDAN w Krakowie można kupić w 100% bezpieczne - jadalne złoto. Zamówiłam i nawet szybko przysłali .  Moja koleżanka aż się popłakała kiedy  zobaczyła  tort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka

Ja Ci polecam tort czekoladowy. Miałam z mężem taki i był bardzo smaczny. Wykonała go piekarnia-cukiernia Otrębusy. Smak - super, taki smak tortu prawdziwego, bez sztucznych słodzików przez co smakował taką prawdziwą czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

U mnie znajoma też brała tort z Otrębusów. Suuuuper w smaku. Taki prawdziwy tort o pełnym smaku. Jak normalnie nie biorę dokładek tortów tak w tym przypadku myślałam że zjem z 10 kawałków 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas był tort tuż przed oczepinami o 23. Myślę że na tyle dobrze dobrany moment iż większość już trochę zdążyła zglodnieć po poprzednich posiłkach i z drugiej strony ciasto już się opatrzyło, zostało skosztowane wcześniej przy popołudniowej kawie. Absolutnie nie godziła bym się na tort kiedy jest jeszcze na tyle jasno na zewnątrz żeby nie było widać efektów.

Wódke braliśmy z hurtowni https://www.alkoparty.pl Daję namiar na miejsce, gdzie kupowaliśmy. Mają dobre ceny.  
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×