Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niepoukladanaa

facet pedant... jak z nim wytrzymac? ja juz mam dosyc

Polecane posty

Gość niepoukladanaa

ciagle przestawia moje rzeczy i czepia sie mnie dlaczego ja tak robie ze buty zle postawione nie kolo siebie tylko jeden dalej od drugiego, ze moja torba lezy na krzesle a czemu nie w szafie itd otalny obled... nigdy nie uwazalam ze jestem balaganiara ale teraz sie tak czuje... myslalam ze jak zamieszkamy razem to ja bede musiala po nim sprzatac a tu sie okazuje inaczej... jak to zniesc... aha i dodal ze to jest jego twarde stanowisko ze on zdania nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź na chwilę bałaganiarza po którym będziesz musiała nosić brudne skarpety do prania - zaręczam Ci że wrócisz do pedanta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoukladanaa
no dokladnie tak samo mysle, ze charakteru nie mozna juz zmienic... ale ona kaze mi isc na ustepstwo a ja sie przed tym bronie bo nie uwazam ze jestem balaganiara... gdybym wiedziala ze zle robie to bym postarala to zmienic ale jak tu znalezc sily na przemiane skoro to on ewidentnie przesadza z czystoscia... ja juz niewiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoukladanaa
tez uwazam ze charakteru nie mozna zmienic... on kaze mi sie zmienic i isc na ugode ale ja nie mam na to sil poniewaz nie uwazam siebie za balaganiare.. gdybym wiedziala ze zle robie to bym postarala sie zmienic a tak to w sumie jestem sytuacji bez wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh to porazka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyje z pedantem ale nie wiem
czy dam rade to ciągnąć, potrafi przekładac mi spinki do włosów, bizuterie etc. do tego dochodzi jeszcze że czepia się gdy on szuka jakiegos dokumentu np. to bankowo ja go gdzies przełozyłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyje z pedantem ale nie wiem
ach i tez nie jestem bałaganiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoukladanaa
mi tez przeklada mnostwo rzeczy i powiedzial ze do pewnego czasu bedzie tak robil... bo on tego nie zniesie... mieszkamy dopiero miesiac i od samego poczatku byly z tym problemy... wiec jak tu ukladac wspolna przyszlosc skoro tak sie dzieje ze przez to wszytsko uczucie wygasa... chyba lepiej zaczac sie szykowac na rozstanie a nie slub i zakladanie rodziny.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh to bedzie porazka
i takniewytrzymacie z takimi facetami wiec po co to ciagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyje z pedantem ale nie wiem
powiem Ci, ze my mieszkamy kilka lat razem i jest coraz gorzej niestety.strasznie wyprowadza mnie to z równowagi i ciagle sie kłócimy z tego powodu.od dłuższego czasu cieszę sie chwilami gdy go nie ma w domu i mogę odetchnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh to bedzie porazka
beda wieczne kłotnie o głupoty tak ze zmilosc szybko wyparuje w ogole skad sie biorą takie dziwolągi, moze to przyszly dyktator rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoukladanaa
a najgorsze jest to ze jak mu powiedzialam ze on jest pedantem to on powiedzial ze nie jest tylko ze on po prostu lubi porzadek i nie rozumie dlaczego ja nie moge tego przyjac do swojej swiadomosci i ze on wymaga ode mnie tak niewiele a ja wciaz mu robie na przekor normalnie idzie zwariowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh to bedzie porazka
no idzie zerwac, a zrobisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh to bedzie porazka
nie rozumie dlaczego ja nie moge tego przyjac do swojej swiadomosci i ze on wymaga ode mnie tak niewiele :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyje z pedantem ale nie wiem
dokładnie kazda rzecz połozona nie na miejscu według niego, odbiera jako bezposredni atak na jego osobe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh to bedzie porazka
ludzie gdzie wyscie takich dziwolągó wyszukały? tojest jakis koszmar męczyc sie z tami cale zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoukladanaa
juz mu powiedzialam ze jeszcze troche i ja odchodze... on o tym juz wie takze czekam tylko chwilke poki cos sie nie zmieni i sie wyprowadze... nie dam rady tak zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyje z pedantem ale nie wiem
powaznie się zastanawiam nad skończeniem tego związku, coraz rzadziej potrafię się autentycznie cieszyc z nim,a na jego widok czuję rozdraznienie, bo wiem ze na 100% się do czegos przywali i będzie truł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoukladanaa
ja juz mu powiedzialam ze odejde jak tak dluzej bedzie takze on juz wie o tym... czekam tylko jeszcze jakis czas i sie wyprowadze bo nie dam rady tak dluzej zyc... a szkoda bo to juz kilkuletni zwiazek no ale nie bede sie meczyc cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyje z pedantem ale nie wiem
na poczatku to raczej plusował tą swoją postawą, zawsze samochód umyty, odkurzony z kazdego pyłku, on wyprasowany i pachnacy, zadbany. a teraz to normalnie szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no uwazam ze akurat
najniebezpieczniejsze jest to, ze koles powiedzial, ze to jest jego twarde stanowisko, w tym akurat upatrywalabym najwiekszy problem, koles ma dyktatorskie zapedy i o ile nie lubisz takich ludzi, to bedziesz zapewne z nim nieszczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żanetttta
mój mąż też jest takim samym pedantem.Ja mu zawsze mówię,że jak mu się nie podoba moje sprzątanie, to niech poprawia po swojemu, bo ja mieszkam w mieszkaniu a nie w muzeum.On poprawia a ja mam to daleko, aby tylko nie ruszał moich rzeczy.Można się przyzwyczaić, bo często on sprząta a mogę zająć się czymś innym.Lepszy taki, niż brudas po którym trzeba wszystko robić.Także wyluzuj, dogadacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuc go juz dzis
ciekawe kto z takimi wytrzyma na dluzszą metę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kto?
Wytrzymają z nimi tylko pedantki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, do materiału tv szukamy pary, w której facet dba o prządek ( jest pedantem). Materiał jest z przymrużeniem oka, ;) Może ktoś tu z obecnych znajdzie czas i ochotę? Dajcie znać. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej bidulki...dla mnie rozwalone rzeczy to też coś nie do przyjęcia mój facet jest pedantem w granicy rozsądku ma swoje upodobania i tyle ale ja się cieszę bo nauczyłam się przy nim porządku co mnie cieszy i to mega...przeszłoby wam jakbyście musiały zbierać skarpetki i sprzątać za chłopem i tylko byście słyszały ,,a zostaw to po co to sprzątasz,, itp. Nie zaszkodzi się trochę dostosować ją całe życie żyjąca w syfie i to takim że gubiłam rzeczy i nieraz siebie zyskałam dzięki mojemu pedantowi spokój i uporzadkowałam siebie i nie mówię że też jestem pedantką ale wychowaliśmy się trochę wspólnie on nauczył się odpuszczać trochę z porządkiem a ja odkryłam spokój i harmonię dzięki porządkowi...niestety ale świat oszalał faceci dzisiaj sprzątają lepiej niż kobiety coraz częściej spotykam się z tym że kobiety mają taki syf w domu i jest im z tym dobrze i jeszcze mówią że przecież jest porządek itp.

Edytowano przez Titi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja jestem pedant neurotyczny 👹

Jak będę miał żonę to też będzie się musiała dostosować...🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×