Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hairy

Laser ELOS usuwanie włosów

Polecane posty

Gość hairy

Czy ktoś z was usuwał owłosienie laserem ELOS? Jakie macie efekty? Wybieram się i nie wiem jaki laser jest najlepszy podobno własnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czupurek77
Ja robiłam, polecam, bardzo skutecznie, szybko i bezboleśnie.Pachy robiłam kiedyś Light Sheerem, ale to przestażała technika przy Elosie sie chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziana
Ja też wybrałam ten laser , bo ma dodatkowo RF i skutecznośc jest lepsza. 2 lata temu usuwałam , a raczej próbowałam usuwać IPL , ale bez szans wszystko odrosło, a rok temu zrobiłam nogi ELOSEM Super! Teraz chodze na pachy i bikini. ZAWSZE TRZEBA BRAĆ NAJLEPSZY SPRZĘT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bisun
hej! napiszcie cos wiecej o tym eosie! co tzn ze ma rf? jak dziala? plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziana
Fachowo to ci tego nie wytłumacze ale to jest tak że światło lasera uderza w cebulkę a za nim jeszcze uderza prąd, więc zabiegi są o wiele bardziej skuteczne niż np na LightSheer laserze i robi się o połowę mniej.\Ja zrobiłam 4 zabiegi na nogi a piąty po 15 tygodniach miałam za 50%. ELOS ma też RF do ujędrniania skóry, będę to robić na brzuch. Ale depilacja mowie wam ukłony dla tej maszyny, co ważne to ma też takie zabezpieczenia że mierzy temperature ciała po strzale i jak jest za duża to sam przerywa impuls żeby nie poparzyć, to dopiero jest bajer! zabiegi są bardzo bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie mi powiedzieć dziewczyny ile coś takiego może kosztować? ja myślę o czymś takim od jakiegoś czasu tylko nie wiem czy będzie mnie na to stać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziana
za 1 zabieg na całe nogi 900 , zabieg co 8 tygodni, więc cenowo to przecież wcale nie tak drogo, poprostu 450 na miesiąc, ALE WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TresorDior
Ja jestem już po 3 zabiegu depilacji nóg laserem Elos i moge spokojnie stwierdzić że mam już połowę mniej, ta maszyna to na prawdę ma możliwości, wszyscy ją chwalili za super skuteczność dużo lepsza od Light Sheera , sprawdziłam i stwierdzam że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile zabiegów jest potrzebne, żeby był koniec? no niby 450 nie tak dużo, ale trzeba je mieć:P także powiedzcie mi dziewczyny jak to wygląda z ilością zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiraMIra
Nie usuwałam włosów laserem Elos, ale korzystałam z zabiegów na twarz na tym sprzęcie i mogę go zarekomendować jest po prostu sprzętem XXI wieku!Spotykałam w poczekalni panie które chodziły na depilację i były bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicek_2000
Czy któraś z Was usuwała włosy jasne? Ciemny blond lub rude? Czy to były skuteczne zabiegi, i ile trzeba ich wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksymena
Elos jest do każdego rodzaju włosów i do każdego koloru to jest tak jak już ktoś wspomniał technologia na miarę XXI wieku. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko gdzie znależć
gabinet który ma ELOSA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksymena
Ja też szukałam elosa i prawie znalazłam, za miesiąc ma być w salonie w Gliwicach, mam zamiar umówić się na zabieg fotoepilacji a zima to najlepszy czas na to, z tego co się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicek_2000
a czy któraś z Was zna jakiś adres gdzie mają laser ELOS w Trójmieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiziołekP
Hej dziewczyny ze śląska, ja robiłem depilację na Elosie najpierw w Lublińcu, ale tam mają IPL Elos, a dokończyłem w Piekarach Śląskich, tam jest bardzo fajne studio mają dużo urządzeń, między innymi laser Elosa , 4 zabiegi i włosy z pleców zniknęły bez śladu. Jak chcecie się cieszyć gładkimi nóżkami na wiosnę to musicie już zaczynać! Zyczę wszystkiego GŁADKIEGO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja...
Jeśli chodzi o Elos to, to jest technologia a nie urządzenie, dlatego szukając urządzenie do fotoepilacji np, należy szukać urządzenia eStyle. To jest najnowsze urządzenie izraelskiej firmy Syneron, która opatentowała swoją technologie i urządzenia. e Style nie jest jedynym urządzeniem które działa w oparciu o tą technologię. Z tego co się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gola_ka
a ja mam pytanie... niech mi ktoś powie (proszę?:P) ile potrzeba zabiegów i ile to kosztuje? i czy na same łydki czy całe nogi? bo domyślam się, że jest to zabieg "częściowy"... tak kiedyś słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja...
Zabiegów na początku potrzeba od około 3 do 4 i ma się spokój na lata tzn na 2,3 lub 4 w zależności od rodzaju włosa. a jeśli chodzi o cenę to nogi od kolana w dół to koszt około 500 zł i to samo tyczy się mniej więcej góry, w zależności od salonu po prostu. Tak więc całe nogi to wydatek mniej więcej 3/4 tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TresorDior
Ja na Elosie płaciłam 900 pln za całe nogi , zabiegi raz na 2 miesiące , za 4 zabieg zapłaciłam 50% ceny i był po 15 tygodniach dokładnie w piątek i to już koniec depilacji NIE MAM ANI JEDNEGO WŁOSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steysey
Dzisiaj robiłam nogi Elosem, super szybko i BEZBOLEŚNIE w porównaniu z Light Sheerem niebo i ziemia! Dokończe depilacje jednak na Elosie, jestem dzis po 2 zabiegu i czułam sie o wiele bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strucla z makiem
Ja zaczęłam rok temu walkę z włosami n właśnie na Elosie, zrobiłam już całe ciało tzn. twarz, pachy, bikini, nogi i pozbyłam się wszystkich włosów po 4 zabiegach. Elos jest fajny bo jest bezpieczny , no i super chłodzi naprawdę prawie nic nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga78
Ja nie do końca jestem zadowolona z tej epilacji. Przed wakacjami zrobiłam 3zabiegi i od razu po zabiegu efekt super ale po dłuższym czasie (ok 2miesiącach) wiekszość włosów odrosła :( a robiłam cale nogi +bikini. U mojej koleżanki efekty podobne niestety. Może ktoś ma lepsze doswiadczenia i mógłby coś napisać tzn ile zabiegów robiłyście żeby pozbyć się wszystkich włosów w jakich odstepach czasowych i czy po dłuższym czasie minimum kilku miesiącach faktycznie nic nie odrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariol
Witam. Jeśli chodzi o usuwanie włosów i innych zabiegów technologią elos w trójmieście. To musicie odwiedzić salon Ines w Wejherowie. Ma urządzenie z tym systemem, kosmetyczka jest bardzo przyjazna tylko umówić się można dopiero na kilka tygodni a czasem miesięcy do przodu, ale naprawdę warto i foto odmładzanie daje również rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makaresz
Jak dobrze, że wynależli ten ELOS< nareszcier pozbyłam się włosóws raz na zawsze! Inne lasery jakos nie dawały 100% zniszczenia po 6 miesiącach wszystko prawie odrastało, a po Elosie Nic, bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale gdzie znależć tego ELOSA
Pojade nawet na koniec świata żeby sie pozbyc włosów, bo Light Sheer jakoś na mnie nie podziałał po .....10 ZABIEGACH NA WĄSIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia_fasolcia
w jakim gabinecie wrocławskim znajdę tego niezwykłego boskiego Elosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×