Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie do was

Jaka pościel najlepsza

Polecane posty

Gość pau_lina888
Według mnie jak na ten moment najlepszą ofertę ma AMW Nawrot. Jak dla mnie są bezkonkurencyjni zarówno pod względem cen jak i jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_b12
Dokładnie. Pościel z AMW Nawrot ma na prawdę dobre opinie. Sama w domu ma ich pościel i jak na razie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Monika 111
Wybór pościeli jest w mojej opinii bardzo ważny. Sama jestem wierną fanką jednej firmy od której od lat kupuję pościel do domu. AMW Nawrot bo o nich mowa mają na prawdę świetną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmarcia1112
Tylko pościel z AMW Nawrot!!! Pościel jest super miła i fantastyczne się w nią wtulić. Rozmiar trzyma wielkość i pasuje idealnie. Bardzo łatwo się zakłada na poduszki i kołdrę. Po praniu się nie deformuje i nic nie traci na właściwościach. Bardzo ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona007
Pościel z AMW Nawrot jest po prostu fantastyczna! Doskonała jakość i dobra cena. Jedyny minus - córka nie chce wyjść z łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiła 11
Jeżeli rozglądacie się za fajnymi pościelami do domu to zajrzyjcie na stronę http://www.amw.pl/ Znalazłam tam zestawy pościeli do swojej sypialni i do pokoi moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Zgadzam się z poprzednikami. W tym momencie na rynku nie ma lepszej oferty niż ta co oferuje AMW Nawrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana 00009
Mam pościel z AMW Nawrot i jest świetna. Bardzo dobra jakość produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaaak
Według mnie AMW Nawrot-jak dla mnie najlepsza jaka jest teraz na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringolk

Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście pościel korkowa. Jeszcze kilka lat temu była ona droga, więc nie każdego było na nią stać, ale teraz można dostać ją w przystępnych cenach np na https://sklep.kz.com.pl/category/posciel-posciel-z-kory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina44

Ja polecam http://www.elway.biz/33-posciel-3d jestem ich stałą klientka i zamawiałam u nich nie tylko pościele. Jest to sklep godny polecenie, maja piekne pościele w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakorde

Patrzcie tutaj - empik.com/matex-posciel-flanelowa-140x200-cm-komplet-2-elementowy,p1130850365,dziecko-p

To zamówiłam ostatnio. Sprawdzajcie na necie ceny, bo inaczej bardzo łatwo możecie przepłacić.

A też nie skupiajcie się tylko na sklepach typowych dla branży - spodziewalibyście się pościeli w Empiku?

A właśnie - nikt tego nie ma w podobnej cenie 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queenalb

moim zdaniem pościel z kory jest najlepsza, najcieplejsza i przyjemna dla ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Ja polecam pościele z https://www.marohome.pl Naprawde są super jakości, naturalna bawełna, polski producent. Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wolę zwykłe bawełniane, nienawidze satynowej i z kory - mam trzy komplety z room99, mega dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolka8

Z room99 polecam także, pościele dobrej jakości, kolory nie blakną po praniu, jakość super. A i ceny są bardzo dobre. Poza tym duzy plus za szybka wysyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGośćOna

A czy mają komplety na dziecięce łożeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak najbardziej room99 to będzie dobry wybór ze względu na jakość, tak dziecięca pościel też mają w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana
Dnia 24.09.2019 o 20:49, Gość GośćGośćOna napisał:

A czy mają komplety na dziecięce łożeczka?

A ja dla dziecka kupuję całą pościel z sensillo, bo jest od polskiego producenta i z antyalergicznych materiałów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darmila

Dla mnie ważne jest, żeby pościel była dobrej jakości, trwała. I zazwyczaj stawiam na białą:) Odkąd prowadzę mały pensjonat całą pościel i ręczniki kupuję w AWAKraków, nie tylko dla gości, ale też dla nas, domowników, więc jakość sprawdzona osobiście i potwierdzona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja polecam sklep marpuch.pl. Jeżeli chodzi o pościel to uważam, że jest tam największy wybór. Miły Pan, który obsługuje sklep, pomógł mi w wyborze odpowiedniego rozmiaru i wzoru. Wysoka jakość i całkiem fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciężko powiedzieć, która pościel jest najlepsza. Ja osobiście mogę wam polecić pościele, które można znaleźć w ofercie firmy przytulnydom.com.pl Oni mają ciekawą ofertę i bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia - pościel Estella

Bardzo duży wybór poscieli z bawełny egipskiej Estella w Warszawie jest na Ursynowie przy metrze Stokłosy vis a vis kościoła z czerwonej cegły al.KEN 94, super jakość i poscieli nie trzeb prasować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a istnieje w ogóle takie coś jak pościel na lata? Ja kupuję ciągle z IKEA, no i jest np na rok bo potem robią się dziury albo zwyczajnie szarzeje. Koleżanka przekonuje mnie do znalezienia jakiegoś polskiego produktu, ktory byłby całościowo robiony w Polsce, ale jak zobaczylam ceny np tutaj https://poel.pl to mnie wcięło. Warto tyle dać za pościel? Z drugiej strony wzory są nieziemskie i się zakochałam. Co robić? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a istnieje w ogóle takie coś jak pościel na lata? Ja kupuję ciągle z IKEA, no i jest np na rok bo potem robią się dziury albo zwyczajnie szarzeje. Koleżanka przekonuje mnie do znalezienia jakiegoś polskiego produktu, ktory byłby całościowo robiony w Polsce, ale jak zobaczylam ceny np tutaj https://poel.pl to mnie wcięło. Warto tyle dać za pościel? Z drugiej strony wzory są nieziemskie i się zakochałam. Co robić? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam bawełniane komplety zamówione na poscielove24 i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo fajna jakość jak za tak niska cena. warto polecić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w sieci, w sklepach internetowych jest największy wybór. W sklepach stacjonarnie faktycznie bywa problem ze znalezieniem konkretnej pościeli. Widziałem, ze czesto posciel pojawia sie na koszach w marketach takich jak biedronka czy lidl ale miałbym wątpliwości co do jej jakości. Warto zdecydować się na pościel od dobrego polskiego producenta, która będzie wykonana z mocnej tkaniny.Tak aby po wielu praniach nadal wyglądała dobrze.

Zobacz sobie pościel w tym sklepie
https://www.calvado.com/sypialnia/posciel/kolekcja/kleine_wolke.html

Jest w nim spory wybor porządnej pościeli. Dodatkowo to hurtownia tak wiec możesz liczyć na dobre ceny. Znajdziesz tam w dobrej cenie pościel Kleine Wolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×