Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eksperymentuje

za łatwe te kobiety...

Polecane posty

Gość eksperymentuje

tak sobie w ostatni weekend wpadlem na impreze zeby poznac pare osob jak zwykle. znudzony tancem i podrywaniem kolejnych latwych lasek zobaczylem pewna dziewczyne, od razu przyciagnela moja uwage poniewaz stala w miejscu i rozgladala sie. na poczatku myslalem ze jest niesmiala, albo nie potrafi tanczyc, ale nie - zauwazylem jak rozmawia z jednym facetem wydawala sie calkiem spoko. potem podszedl drugi, trzeci, czwarty... pomyslalem cos tu jest nie tak, ale nagle mnie olsnilo to na pewno ankieterka! chcac zaczerpnac innych wrazen w ten nudny wieczor podszedlem i chcialem odpowiedziec na kilka pytan. jakie bylo moje zdziwienie kiedy ona powiedziala ze przyszla tu poznac ludzi. co to to nie! takich latwych lasek to ja nie chce, z grzecznosci dalem jej numer i napisalem smsa. mialem nadzieje ze juz nie odpisze, bo co mozna pomysles o dziewczynie ktora na jednej imprezie stara sie zaliczyc tylu facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek*
lo....porzadnich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek*
ale skad wiesz ty juz myslisz ze do seksu a ona moze tak poznac bo moze przyjechala do nowego miast i nikogo nie zna...a to ze podchodzili do niej faceci musial byc ladne ..bo my kobitki jestesmy slicze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×