Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafeteryjka008

Jakie okulary??

Polecane posty

Witam 26.08 idę do okulisty aby wybrać oprawki do okularów i zastanawiam się jakie są modne w tym roku??Czy ktoś może mi doradzić?? Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smilla
A co kupujesz okulary na jeden sezon jesienno zimowy? A poza tym to nie u okulisty wybiera się oprawki tylko u optyka. Wybierz takie w których Ci najlepiej do twarzy, a nie takie jakie są modne. Jakby były modne oprawki wielkie na pół twarzy, i tak ciężkie że byłoby zagrożenie urwaniem głowy to kupiłabyś takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantaswdn
nie polecam żyłkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejej
czego żyłowe nie? ja miałam i byłam zadowolona. Dopoki masz cienkie szkła to zyłkowe ladnie sie prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
właśnie u każdego dobrego okulisty jest optyk który pomoze w doborze okularów,ja byłam jakis czas temu w vision express i się natknełam na niedoświadczoną osobę która mi wcisła oprawki które wydaja mi sie jakies ciężkie na mej twarzy i wydaje mi sie że mi nie pasują,no ale na szczęście noszę je tylko do telewizora więc to przebolałam. czy jest ktoś może tu na stronie kto ma szkła włoskie???czy faktycznie one są cienkie??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka222
a jaka masz wade?jeśli masz małą to mozesz wziaść sobie bezramkowe wtedy bedą malowidoczne mam własnie takie ale ostatnio mi sie pogorszyl wzrok i mam grubsze niecale -3 i mam z ramka na gorze teraz tez sa fajne twarz jest wyrażniejsza wtedy. Napewno dobry optyk doradzi Ci albo weź kogoś ze sobą zaufanego kto Ci pomoze wybrac oprawki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można za fajne pieniądze dobrać sobie szkła w Oko Design. Jest strona z ich ofertą na www.oko-design.com . Ja już od wielu lat z usług tego optyka korzystam i nie narzekam. Z takich większych zalet to mogę też serwis wymienić, faktycznie potrafią zreperować okulary i nie zajmuje im to specjalnie dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed wyborem odpowiednich okularów udalam się do mojego doktora w gabinecie Okoakcent w Krakowie, aby mi doradził konkretne okulary. Dopiero później mogłam iść do optyka, aby dobrać oprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama też nie wiedziałam jakie okulary wybrać. Nie znałam się na tym i nie wiedziałam jakie oprawki pasują do mojej twarzy. Pomoc otrzymałam w www.kosinski.tarnobrzeg.pl Tam potrafią dobrać odpowiednie okulary. Polecam ich wam jeżeli mieszkacie w Sandomierzu lub Tarnobrzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z czego wybierać w Oko Design (adres salonu jest na http://oko-design.com). Ja mam dość nietypową urodę i też szukałam nietypowych oprawek i powiem że zjechałam pół Krakowa i nic, dopiero w Oku na Krowoderskiej mi się poszczęściło. Nie bez znaczenia było na pewno też doradztwo obsługi – dzięki i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkła progresywne dobrze mi dobrali w Myślenicach w Eurooptyce, ich to mi w ogóle znajoma z Krakowa poleciła która u nich w salonie na Dygasińskiego okulary zamawiała – mają punkty właśnie w Myślenicach i też w Krakowie jeszcze dwa salony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 34

Zobacz na VisionOpticExpress.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór, niższe ceny i przede wszystkim fachową pomoc podczas wyboru szkieł czy soczewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ale ja miałam taką wadę wzroku że zdecydowałam się na korekcję laserową w Optegrze. i dzięki temu już się nie męczę się z okularami czy szkłami. no i wzrok mam całkiem dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w której? bo ja robiłam w Rzeszowie w Optegrze i jestem bardzo zadowolona z rezultatów! pełna opieka, komfort i doskonałe przygotowanie do zabiegu! bardzo zadowolona jestem z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×