Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

claudia608

Zrzucamy oponki z brzucha !!!!

Polecane posty

Witam wszystkie Dziewczyny walczące z tłuszczykiem. Mam 24 lata i obrzydliwą odstającą oponkę na brzuchu, dotego jeszcze wystające boczki. Od tygodnia codziennie przeglądam rózne fora na temat chudniecia i pięknej sylwetki. Dziewczyny postanowiłam zero siedzenia i narzekania, zero wiary w cudowne diety i super odchudzające tabletki itp. To są tylko wspomagacze pięknych figur. CZAS SIE ZABRAĆ DO ROBOTY!!!! Więc w gurę pupy nie siedzimy przed komputerami tylko ĆWICZYMY. ZACZYNAM OD DZIS KTO SIE DOŁĄCZY??? Próbuje ograniczyć jedzenie: nie jem po 18, nie smażę, nie jem ryżu makaronu ziemniaków i chleba ( gorzej ze słodyczami ale też ograniczam zamiast zjeść całego batonika biorę gryza a resztę chowam na następny dzień i to też pomaga :) ) Pozatym dobrze wiem ze sama dieta nie wystarczy dlatego dzis sie zmusiłam i : 30 minut jazdy na rowerze 100 brzuszkow 3 minuty nożyce 5 minut skłony w bok na talie :) JESTEM Z SIEBIE DUMNA :) KTO DOŁĄCZY SIE DO MNIE RAZEM BĘDZIE ŁATWIEJ I MOTYWACJA SILNIEJSZA KILKA MIESIECY WSPÓLNEJ PRACY I NAPEWNO BĘDZIEMY ŚWIETNIE WYGLĄDAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrówkaZ witam serdecznie zacznij ze mna od dzis i napisz jaką wlakę podjełaś aby pozbyć sie oponki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja podobnie jak ty mam 25lat i szeroką oponkę i boczki jak narazie staram się ograniczać jedzenie, ale różnie to bywa, jednego dnia jem malutko a drugiego zapominam się i tak w kółko ale może razem damy rade! co do ćwiczeń to od 2 tygodni jeżdże na rowerku stacjonarnym po ok. 1 godzinie dziennie - narazie widze tylko super efekt na udach i lydkach - skóra jest bardziej napięta i mniej cellulitu dolączę się z wielką chęcią :) jest po 19 więc już nic nie będę jeść i za chwilę na długi spacer z psiakiem i potem rowerek damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ONECZKA świetnie ze jesteś z nami. Najważniejsze to jest ćwiczyć nie siedziec wiec polecam na koniec dnia szybki spacer 20 minutowy. Ja takie zaczynam od jutra. Trzeba walczyć z tłuszczykiem :) Wiecie w tym roku bylam na wakajach w Grecji jak ja sie wstydziłam wyjść z moim brzucholem na plażę ehh szok. Wkońcu sie przekonalam i normalnie chodziłam po plaży w stroju dwu częściowym. DOZNAŁAM SZOKU JAK OBEJRZAŁAM ZDJĘCIA Z WAKACJI. najgorsze ustawilam na pulpicie kompa ehh niech mnie motywuje do ćwiczenia :) Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja podobnie jak ty mam 25lat i szeroką oponkę i boczki jak narazie staram się ograniczać jedzenie, ale różnie to bywa, jednego dnia jem malutko a drugiego zapominam się i tak w kółko ale może razem damy rade! co do ćwiczeń to od 2 tygodni jeżdże na rowerku stacjonarnym po ok. 1 godzinie dziennie - narazie widze tylko super efekt na udach i lydkach - skóra jest bardziej napięta i mniej cellulitu dolączę się z wielką chęcią :) jest po 19 więc już nic nie będę jeść i za chwilę na długi spacer z psiakiem i potem rowerek damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problemy z pokzaniem się w kostiumie kapielowym i dość mam tego wciągania brzucha żeby choć troszke lepiej wygladać, więc do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuuania
Ja tez chce sie do was dołączyc tez mam klopot z ta okropna oponka. Zaczynam od zaraz poskacze na skakance a potem 50 brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dołączam się razem z moją oponką:-P Po urlopie, ślubie itd. przez ostatnie 3 tyg przytyło mi się z 3 kg, czuje się fatalnie i odrazu oponka powróciła:( Od jutro zaczynam jeść normalnie czyli mało a nie jak świnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniii
hej, ja mam 25 lat i po dzieciach ogromny bebenek. zaczelam brac tabletki Linea i to dziala, nie chce sie jesc, nie trawi sie ziemniakow, bialego pieczywa, makaronow itp. Po kilku dniach mam brzuch o polowe mniejszy i to bez cwiczen, naprawde dzialaja. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cieszę się że jest nas coraz więcej oby tak dalej. JUPII:) Witajcie kasiuuuania, Magrat, moonii, iga.mod. Miło mi ze jesteście. PRZYPOMINAM naszym wrogiem jest wstrętny tłuszczyk na brzuszku, Taka oponka która nie miesci sie w ciuchy i psuje cały wygląd. NASZYM WROGIEM (oczywiscie kto ma ) SA TEŻ WYSTAJACE BOCZKI. Wierze ze razem uda nam sie zwalczyc ten nadmierny tłuszczyk :) Troche mnie moze ponosi ale ciesze sie ze mam z kim zrzucać :) Jutro kolejne ćwiczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro staję na wagę po 3 tyg:P Na samą myśl mam strach w oczach:P Zamierzam wrócić do aerobiku i basenu... Jestem cholernie zasiedziała, bez kondycji i motywacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margat. Też zamierzam zacząć chodzic na jakies ćwiczonka ale to dopiero od października no moze uda mi sie szybciej od polowy września. Narazie musze ćwiczyc sama w domu lub na podwórku z psem hehe. No ale ciesze sie ze bedziemy wszystkie razem cwiczyc, ograniczac jedzenie i pisac o swoich sukcesach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toyota Avensis
hej bardzo chetnie sie dolacze:) Mam tez ta okropna opone i boczki i chcialabym sie tego pozbyc raz na zawsze. Od jutra mam zamiar robic 100-150brzuszkow dziennie w partiach po 50 i skretosklony na boczki:) Ograniczam tez jedzenie od 3tyg nie jem slodyczy:) Musze wywalic z jadlospisu jeszcze wszystko co smazone bedzie trudno ale musze! Pozdrawiam Bede pisac jak daje rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,przyjmijcie i mnie,mam juz dość tej opony,a traczej dwóch tylko nie wiem jakie cwiczenia robić...pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Toyota Avensis i ekstasy4 Świetnie że jesteście z nami. Ja wczoraj mialam kryzys tak okolo godziny 23 :) Zazwyczej wtedy ze znajomymi zamawialam jakieś pizzy do filmu. Mówie Wam jestem uzależniona od tych paskudnych fast foodów. Dziewczyny naszczęście pomyslalam o Was i moi znajomi zajadali sie pizza ja przyznam sie wzielam gryza :P ale potem pilam juz tylko wode bo mi slinka ciekla hehe. I super bo mam satysfakcje z tego ze nie jadlam :) Słuchajcie po wczorajszych ćwiczeniach zakwasy mam. Czuje wszystkie mięśnie brzucha. Jestem zadowolona bo przynajmniej wiem ze wczorajsze ćwiczenia cos dały. zachwile kolejna porcja ćwiczeń :) Wysyłam wam linki z ćwiczeniami :) http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=read&poz=11&art=50&dz=11&page=1 http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php - z tych to zrobie rozgrzewke i brzuch a potem jeszcze ćwiczenia z pierwszego linka. POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenasek
Hej dziewczyny przeczytałam wasze wypowiedzi i odrazu zrobiłam 30 minutowe cwiczenia. Az mi sie chcialo jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenasek
A mam pytanko myślicie ze 30 minut to za mało??? Moze jeszcze zrobie z 50 brzuszków :) Trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenasek
A mam pytanko myślicie ze 30 minut to za mało??? Moze jeszcze zrobie z 50 brzuszków Trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka112
Dziewczyny zaczynam razem z wami walke z moim brzucholem:) Od jutra zaczynam ćwiczyć. Claudia608 fajne ćwiczenia . Napewno wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Podsumowanie dnia jest takie ze poćwiczyłam 1,5 godziny. Napoczątku było troche źle bo te zakwasy daly o sobie znac, ale jak sie rozruszałam odrazu lepiej. teraz nic nie czuje :) Jak tam u Was??? Kto zda raport z dzisiejszej walki z oponą ??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA zapomniałam wam sie pochwalić moje wspomagacze przy walce to dieta ( ograniczenie jedzenia ) i ćwiczenia. Dzis zamowilam jeszcze pas stymulujacy prace miesni. Moze i to pomoże. A jak nie pomoże to podono ma też ujedrnic ciało. Zobaczymy. pas ma dojść w piątek wiec napisze wam jaki efekt. Jak widzicie jestem ostro zdeterminowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
Hej dziewczyny!Rozumiem,ze chcecie jak najszybciej zgubic ta oponke bo sama ja mam.Ale jezeli dacie od razu z grubej rury to nie szybko utracicie motywacje.Najlepiej jest cwiczyc pomalutku i coraz wiecej powtorzen itd.tak jest bardziej ciekawiej i nas bardziej motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 lat a tłuszcz na brzuchu zaczął mi się odkładać ok rok temu... w te wakacje nie poszłam ani razu na plażę i nawet swojemu chłopakowi wstydzę się pokazać brzuch chociaż on twierdzi że jest ładny... aerobik 2 razy w tygodniu nie dał żadnych efektów, boję się że brzuszek będzie rósł i rósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też mam oponkę i boczki :/ Ale mam na to sposób- skrętoskłony i hula-hop. To pomaga, serio. Ja mam takie najzwyklejsze hula-hop, ale widzę efekty. Ćwiczę gdzieś od miesiąca, półtora, a efekty są widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Dlaczego tak malo osób pisze jak walczyc z oponką??? Pamietajmy dieta i ćwiczenia :) to jest to. Znalazłam dla nas nową stronę z ćwiczeniami :) http://pl.youtube.com/watch?v=9tDZRogSbbU Oczywiscie to sa cwiczenia na brzuczek, które należy poprzedzic rozgrzewką 20-30 minutową. Ja sama często miewam słomiany zapał do róznego rodzaju ćwiczeń dlatego szukam jak najwiecej aby mi sie nie znudziło za szybko. Dzis postawie tylko na ćwiczenia spalajace tłuszczyk, Może wieczorkiem pobiegam :) Ćwiczyc nalezy codziennie pamietajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga.mod co do kremów wspomagajacych odchudzanie to nie wiem niestety nic o tym. ale tez zamierzam od wrzesnia zaczac sie czyms smarowac :) Zdecydowanie wiosenna - Witam Ciebie :) Jak juz pewnie czytałaś do ćwiczeń należy dołożyć diete :) Szczerze uważam ze aerobik 2 razy w tygodniu to zamało. Proponuje 3-4 razy w tygodniu plus basen :) I nalezy uzbroic sie w cierpliwosc i sysytematycznie cwiczyc przynajmniej przez 3 miesiace i wtedy oceniac efekty :) Powodzenia :) ewisia - Witaj :) z tego co słyszałam hula-hop podobno jest swietne na te wystajace boczki. Tez zamierzam zainwestowac w to kółeczko :) Tylko problem jest w tym ze mnie czasem boli biodro i boje sie ze od tego kółeczka moze częściej bolec :) Narazie sie zastanawiam :) Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny przyłączam sie do was... odstajacy brzuch mam od maleńkości.. jestem dosc szczupła i ten brzuch psuje caly efekt.. mam zamiar rozpoczac jakas mala diete i zaczac cwiczyc.. tylko powiedcie mi co z tymi slodyczami.. czy jak zjemnp. batonika albo czekolade to caly wysilek na nic? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga.mod Ja tez mialam wczoraj zakwasy rozćwiczylam je i mniej bolało. Dzisiaj juz nie czuje żadnych zakwasów. Co do 5 posiłków dziennie to proponuje 3 dania wieksze i 2 male przekąski. Tez bym chiala tak jadać ale niestety mam nieregularny plan dnia i nie da sie tak jesc :) Pozdrawiam :) Gonia09 ciekawa jestem jak ćwiczysz??? stosujesz do tego jakaś diete?? Podaj swój system ćwiczen to moze wsópnie uda nam sie cos poradzic :) Dziewczyny pamietajcie na efekty trzeba poczekac przynajmniej 3 miesiace taka moja rada. Nie zniechecaj sie cwicz dalej. jestesmy z Toba :) coupelle Witaj. Fajnie ze jestes z nami. Zacznij ćwiczyc juz od dzis :) i pamietaj ostatni posilek do 18. A co do tych słodyczy to nie polecam np. zeby spalic jednego pączka to trzeba ćwiczyc ostro z 45 minut. Ja robie tak jak chce mi sie cos slodkiego to staram sie zjesc jakis słodki owoc lub przetrzymac zachcianke. Jak juz nie moge wytrzymac to biore gryza batonika i nie przezuwam go tylko traktuje jak cukiereczka :) reszte albo komus oddaje albo chowam na nastepny dzien :) POLECAM taką metode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×