Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam fotografa kamerzysty

poszukuje na wesele fotografa i kamerzysty

Polecane posty

Gość szukam fotografa kamerzysty

w kielcach jest wielu ale chce wczesniej poznac wasze dziewczyny opinie gdzie jest dobry jaka cena i gdzie moge przepłacic lub dowiedziec sie kto oszukuje prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafy taffy
Miałam świetnego fotografa i kamerzystę z Brzeska (ok 40 km od krakowa) naprawdę odwalili kawał dobrej roboty!!! Album cudowny!!! Pełen profesjonalizm!!! dvd też fantastyczne. Poza tym dużo mi doradzili tych kwestiach. W sumie to dużo nie zapłaciliśmy bo 2000 a przy dzisiejszych cenach to naprawdę nie wiele... Dodam tylko że koleżanka w przyszłym roku za fotografa (z krakowa) zapłaci 4000 tys!!!! Pytałam czy te zdjęcia będą od razu w złotych ramkach??? Ale nie, po prostu profesjonalne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej11
polecam ekipę TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafy taffy --> mogłabyś mi przesłac namiary na tego fotografa z Brzeska?? Będę bardzo wdzięczna:-) Mój mail: dzejdabliu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Cytat: Dodam tylko że koleżanka w przyszłym roku za fotografa (z krakowa) zapłaci 4000 tys!!!! - Pewnie chodziło ci o 4 tys zł. Uważam ze jezeli to jest np fotoksiązka i robi Jacek T. z Fotopracowni to cena jest adekwatna do jakości. Apropos video...jeżeli szukasz profesjonalnej ekipy gdzie film jest reazlizowany np. z 2-3 kamer z floatcamem czy kranem filmowym, gdzie jakośc jest najwazniejsza, gdzie film nie jest długim nudnym 4-6h horrorem lecz posiada 2h i ma scenariusz, jest przemyślony i zmontowany nowoczesnie to zapraszam do Tychów. Pozdro dla Jacka T z Krakowa MARCUS PS. Stronke znajdziecie w wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chciałabym wiedziec cos o kamerzystach i fotografach z kielc,powoli sie szykuje do wesela i musze porezerwowac kilka rzeczyi nie wiem jak sie zabrac do nich.Jak rozpoznac dobrego fotografa czy tylko ze zdjec sie da.Chciałabym tez kamerzyste ktory zrobi plytke taka jaka chce od poczatku do konca ma ktos do takich numery i cos mi poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fotografa kamerzysty
nikt nie chce nikogo polecic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez wszyscy ci polecaja
Moze naucz sie czytac, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
łukasz Kot - tel. 691 066 486, bardzo dobry fotograf, ze świerzym spojrzeniem! lukasz.kot@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze pod innym nickiem
Marcus czy ty musisz po wszystkich forach dla panien młodych łazić? Branża się już z ciebie naśmiewa. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fotografa kamerzysty
jaknajbardziej umiem czytac, pisac tez mnie nauczono ale z forum korzysta duża ilość osób i nie rzuce sie na pierwszego proponowanego.Dzieki tej stronce wybrałam fajna sale i orkiestre wiec mysle ze ktos jeszcze sie dopisze.Co nie oznacza ze nie prozmawiam z juz zaproponowanymi pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romto
moze podaj jakiegos maila albo gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka_zwrotna
mam wrazenie ze na tych forach siedza uslugodawcy weselni ktorzy podszywaja sie pod dziewczyny i zachwalaja sie na wzajem....zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam fotografa kamerzysty
lidzia101@interia.pl to meil dzieki z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacentos
Zasada jest dosyć prosta. Masz tego typu serwisy z bazami firm - http://www.weselezklasa.pl/ Twoim zadaniem jest wybranie kilku firm z okolicy, rozmowa i sprawdzanie co ci zaoferują za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliszanetpl
Witam, Film na 2-3 kamery i fotografia już od 2300 zł za komplet Materiał rejestrowany kamerą oraz lustrzanką DSLR w jakości FULL HD W pakiecie reportaż 45-90min. teledysk i plener. Czas pracy od przygotowań 08-09 do oczepin (01:00) Państwo Młodzi otrzymują 3 komplety płyt DVD z indywidualnym nadrukiem, pendrive, interaktywne menu z filmem i teledyskiem, zdjęcia zapasowe (~250) zdjęcia w albumie (~50) Firma z wieloletnią tradycją, gwarantująca udany reportaż i wspaniały teledysk. Sprawdzona i godna zaufana. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: 514 694 682 lub szymon.zawadzki2@gmail.com Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.klisza.net.pl oraz na http://www.weselezklasa.pl/ogloszenia-weselne/film-foto-klisza-2-kamerzystow,17979/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także jakiś czas temu szukałam kamerzysty i fotografa na wesele. W końcu koleżanka poleciła mi http://macheta.pl/. Wynajęłam tam fotografa na wesele i kamerzystę na ślub. Pracujący tam ludzie to prawdziwi profesjonaliści, a przy tym jeszcze artyści. Wszystko wyszło bardzo ładnie. Dzięki nim mamy z mężem cudowną pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei polecam przeszukać ten katalog https://www.gdziewesele.pl/fotovideo/kielce gdzie jest na prawdę duużo fotografów i kamerzystów na wesela z Kielc i okolic. Możecie sobie tez zmienić miasto i przeglądać oferty z całej polski, których jest kilka tysięcy! A wszystkie mają fajne opisy i aktualne zdjęcia, więc można sobie podejrzeć jak kto działa i potem ewentualnie się z nim skontaktować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Pół roku temu wraz z ówczesnym mężem (wtedy narzeczonym) zmagaliśmy się z dokładnie takim samym problemem. Nie mieliśmy ogromnych budżetów finansowych i chcieliśmy postawić na jedno - albo fotograf - albo kamerzysta. Jako,ze pracuję zdalnie miałam możliwość i większą ilość czasu na szukanie informacji na ten temat w internecie. I ku mojemu zdziwieniu okazało się,że nie jesteśmy jedyną parą,która zmaga się z tym problemem. Trafiłam przypadkiem na artykuł Tatiany mdagroup.pl/lepszy-kamerzysta-czy-fotograf-na-slubie/ która rozwiała nasze wszelakie wątpliwości w tej kwestii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×