Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

jak w tematcie :) możecie jakiś ładny samochód polecić? Zastanawiałam się nad limuzyną, ale jest strasznie długa - 10 metrów i aż 12 osób może przewieźć, jednak nie chcielibyśmy jechać do ślubu w pełnym aucie...ah... poradźcie coś, proszę! 🌼

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drumi
ja wolałabym już limuzynę niż tą taksówkę...limuzynę koniecznie czarną,nie białą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedź! nie wiem czy limuzyna to kicz... wychodze z prostego założenia - nigdy takim samochodem nie jechałam, a Ślub ma się raz w życiu, więc czemu nie? no ale...czy wypada jechać w tak dłuugim aucie tylko Parze Młodej? Jeśli moge prosić o polecenie jakiś fajnych, bardziej w nowoczesnym stylu autek - byłabym niezmiernie wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam angielską taxi
wypada nie wypada robicie jak uwazacie to wasz dzien i wy decydujecie co was obchodzi czy wypada? podoba sie to jedziecie mozna jechac bryczką tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś o tym wiem...
my dio ślubu chcemy jechać sami, wynająć kabriolet i jechać z otwartym dachem, podkreślam-SAMI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laffy tafy
chrysler c300. Koniecznie czarny, naprawdę ślicznie wygląda i żeby nie był ozdobiony bibułą jak cygańska kareta!!! Polecam Wam takiego bo mam u chętnie użyczę na terenie województwa Podkarpackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie limuzyna
moim zdaniem limuzyny są niefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY jechaliśmy straym jaguarem z 77 roku i było fajnie ]aszwagier bedzie jechał naszym cabrioletem peugot 307 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim narzeczonym planujemy ciężarówką :D gdyz jest kierowcą zawodowym Moim zdaniem limuzyna troszke juz zbyt popularna wolałabym już chyba własnym citroenem xsara ładnie udekorowaną
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokocz
bmw x5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejamacieja
tutaj ktoś ma racje CHRYSLER 300c na pewno znajdziecie kogos z ta furą, a jest naprawde elegancki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
aha wejdzcie w galerie i tam bedzie Lancia Thesis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupppiiiiii
moja babcia jak wychodziła za mąż to dziadek przyjechał po nią furmanką z 2 koniami i tak sobie pojechali do kościoła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupppiiiiii
to było w 60latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My jechalismy
Chryslerem 300c i zrobil wrazenie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my hummerem H3 albo hummerem opanceżonym z woja:) żadne limuzyny...bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
my albo jaguar s type albo z nauki jazdy wypozyczymy bo tam sie poznalismy i bedzie romantycznie,ale i 1 i 2.ostatnio mi sie chcialo smiac jak jechala parka na slub stara honda civic ozdobiona slubna tandeta:)buahaha.myslalam,ze sie z narzecz.pojszczamy ze smiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PKO
też polecam chryslera c 300, fajnie wygląda biały (ale tych jest mało) albo czarny. Fura jest naprawdę zjawiskowa, to zdecydowanie lepszy wybór niż Touareg czy nawet hummer. Te auta są za wysokie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
murcielago,ale nie wypozyczaja chyba albo lamborghini z batmana lub batwoz-ale raczej nierealne,a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, myśmy pojechali naszą alfą, jest ładna i wygodna, do tego fajne dekoracje i było git:) Mamy z tym autkiem związane fajne wspomnienia, zwiedziło z nami kawał świata, i świetnie się prowadzi, a to przecież tylko parę kilometrów:) Też myślałam, kombinowałam, ale w sumie potem nie było już czasu na szukanie limuzyn i pojechaliśmy naszą alficzką:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet jest żołnierzem i temu pomyślelismy ohemmerze wojskowym, przynajmniej coś cikawego a nie takie oklepane auta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×