Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

a my bedziemy jechali srebrnym chryslerem 300c, poczatkowo chcielismy limuzyne ale teraz ciesze sie ze nie mamy limuzyny (to blizej studniowki i szpanu) ale to tylko nasze zdanie :) jestem pewna tez ze nie kazdy uwaza ze nasze autko jest fajne - normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie też podoba się zwykły Maluch ;D najlepiej taki nie pierwszej nowości,słodko przystrojony.w końcu ma być na wesoło i radośnie a nie sztywno ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auto do ślubu powinno być duże. Ja miałam problem ze zmieszczeniem się w mojej rozłożystej sukni, ale jakoś mnie upchnęli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaah
nisan navara :D jak dobrze pojdzie to takim pojedziem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audiczka
Czarne audi Q7 - niby sporo ich na ulicach, ale to moje marzenie. Jako że mnie na nie nie stać (na razie oczywiście, bo kiedys się go na penwo dorobię :P), to chociaż w ten jeden dzień... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzki33
Najlepszym samochodem jest Jaguar miałam na swoim ślubie, prezentował się super Wynajęłam go tu: http://limuzyny.arem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąch wąch...
A my jedziemy własnym - pan młody kierowca rajdowy, więc nie znosi by ktoś go woził. Subaru impreza :) nasze własne i kochane w ten dzień będzie z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sashh
a ta impreza to sti ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z przedszkola
Ludzie nie róbcie wiochy - rzeczywiście w tym wszystkim najwazniejszy jest samochód hahahaha, puste laleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąch wąch...
sahh: WRX sti - bardziej nadaje się gdzie indziej niż pod kościół, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja polecam Citroena, autko zabytkowe, ktoś ponoć w Siedlcach takie posiada, ekskluzywny i nieprzeciętny. mam tylko tel do właściciela 508879344. Na serio warto nawet zobaczyć i poczuć duszę takiego auta. Moja kumpela jechała nim do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HankaLubiKartony
My z mężem jechaliśmy do ślubu przepięknym Jaguarem S-type :) Auto naprawdę cudne! Samochód był w kolorze platyny, więc białe dekoracje na nim wyglądały świetnie. A tak w ogóle to dekorację samochodu mieliśmy za free :) Wykupiliśmy w firmie Arem - http://limuzyny.arem.pl/promocje.html pakiet, czyli samochód plus fotograf. Może dziwnie to brzmi, ale ale promocja naprawdę fajna, bo sporo zaoszczędziliśmy - auto mieliśmy piękne, a zdjęcia wyszyły zjawiskowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim jest widoczny
a my myslimy zeby pozyczyc samochod od brata ciotecznego mojego K. kupil sobie dopiero co takie volvo duze. a jak nie to kolega ma w nastepnym roku kupic bmw x5 czy cos takie wiec nie bedziemy wypozyczac samochodu i nie bedziemy wymyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drmaciek
poleciłbym mercedesa s klase w langu 2012 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drmaciek
www.autodoslubu.auto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drmaciek
jeszcze nowszy model niż ten którym jechała Aleksandra Kwaśniewska do ślubu www.autodoslubu.auto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz ochotę podkreślić swoja uroczystość w sposób wyjątkowy wybierz to samochód retro, samochód w 100% zachowany w oryginale z 1951r. Obejrzyj galerię zdjęć na www.kolaczasu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1988
Hej ja jade chrysler 300c naprawde sliczny i czarny . Na dodatek kawalek od sali przesiadamy sie do karocy tez przepiekna www.bryczkadoslubu.pl . Cos pieknego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy jechac Cadillaciem kabrio ale sie na pol godziny przed slubem zepsul i jechalismy mustangiem cabrio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
limuzyny to wieś totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaSz
Naprawdę jest w dobrej cenie, o ile ten pan się tym zajmuje jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×