Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
smerfetka23-20.12.85

jaki samochód do ślubu?

Polecane posty

Gość gość
a ja lubie niemiecki i pojechałam mercem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądam stronę z Limo Event i powiem, że auta wyglądają imponująco. Jest bardzo duża możliwość, że się skuszę na audicę:). Mój kumpel też właśnie audicą z Limo jechał do ślubu. Bardzo sobie ta firmę chwalił za całokształt:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tylko cywilny braliśmy a potem obiad dla rodziny, bo kupiliśmy mieszkanie i woleliśmy wydać kasę na remont niż wystawne wesele. Odpuściliśmy wynajem auta, wypucowaliśmy nasze tivoli, zamówiłam w kwiaciarni takie kwiatki doczepiane na klamki i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym lubimy sportowe szybkie samochody, a że drużba ma czerwoną toyotę gt86 to nas nią zawiezie do kościoła. Będę miała czerwony bukiet, szpilki i paznokcie więc wszystko pod kolor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było BMW 430. Duży i elegancki samochód. Wszyscy w środku pomieściliśmy się bez żadnych problemów. Pojazd wynajęliśmy z wypożyczalni www.bexclusive.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak druhnowałam na ślubie u koleżanki to drużba ogarniał samochód jak to tradycyjnie bywa. I wynajął Rextona (chyba dobrze napisałam) kolor biały był całkiem fajny samochodzik i miejsca było dużo więc nie trzeba było się gnieździć. Młoda w sukni spokojnie mogła się rozsiąść i się mocno nie wygniotła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie przemawiają do mnie te sportowe samochody. Do ślubu chcę jechać dużym crossoverem C-HR aby nie martwić sie o sukienkę ani o nic innego.I koniecznie musi być w kolorze białym. Tylko jeszcze nie wiem co na to mój narzeczony, bo on jest bardziej za sportowymi... Ale na pewno go przekonam że moja księżniczkowa sukienka potrzebuje dużo miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja napiszę krótko! Limo Event!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Auto do ślubu to jedna z najważniejszych rzeczy. Musimy pamiętać aby też mimo wszysko nie przesadzać,bo to wiąże się z dodatkowymi kosztami. Ciekawy artykuł na ten temat ->http://www.moto-house.pl/przygotowania-do-slu bu-wybor-samochodu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielska taksówka też czad! My pojechaliśmy chryslerem z firmy Limo Event. Nigdy wcześniej i pewnie nigdy później takiego luksusu nie miałam i nie będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pojechaliśmy BMW 8 Mojego ojca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Michał . zbieram na wesele . tak na wesele :) . jeśli ktokolwiek chciałby mi pomóc zapraszam . zrzutka.pl/z/Mc udostępniajcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zdać się na profesjonalistę, a taki jest Limo Event. popatrzcie sobie jakie fajne fury tam mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłam i ilość aut faktycznie robi wrażenie. W przyszłym tygodniu jesteśmy z Limo umówieni na oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aderami
Też się zastanawiałam jakim samochodem pojechać do ślubu, ale jak się później okazało, to był najmniejszy problem. Nie bardzo miałam pomysł jak zorganizować transport dla gości - potrzebowałam czegoś mniejszego niż autokaru. Zdecydowaliśmy się w końcu na Comfortclass http://comfortclass.pl wynajęliśmy u nich busa. Goście byli zadowoleni, my również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swój ślub wynajmowałam auto w firmie Dyniewicz. Mają komfortowe limuzyny, a w taki dzień chciałam trochę luksusu zażyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria34

Sklasadoslubu.pl zadbane auta, ceny nie wygórowane i w pakiecie miły kierowca, który potrafi rozluźnić stresującą atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gajoowsnik

Jakby ktoś z Was szukał samochodu z okolic Słupcy, Mogilna, Konina to polecam firmę Auto Rawicki z Orchowa konkretnie. Mają luksusowe samochody, takie na wypasie jak np audi SQ7 w perłowym kolorze. To ważny dzień, więc trzeba postawić na jakiś elegancki, fajny samochód 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do ślubu marze o tym, żeby jechać takim czarnym klasycznym garbusem. Może dziwnie ale wydaje mi się że oryginalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz Karbowiak

Jeśli chodzi typ samochodu na ślub można się podeprzeć mildi.pl mają pojecie na bank coś dla siebie znajdziecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

W Orchowie to okolice Konina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

W Orchowie to okolice Konina/Słupcy działa firma AutoRawicki. Mają naprawdę luksusowe samochody na wynajem do ślubu. My od nic wypożyczliśmy perłowe audi SQ7. Naprawdę auto luksusowe. Mieliśmy ślub w nowoczesnym stylu, więc wpasowało się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

A skąd jesteś? Wszystkim młodym parom z okolic Koszalina polecę firmę, z której my korzystaliśmy good-car.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia

Na pewno jakieś eleganckie, nowoczesne. Zobacz na eliterent.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×