Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

odbudowac

odudowac związek - ulepszyć - sposoby

Polecane posty

Tak jak w temacie ;)) Mam problem być moze ktos jeszcze ? zwiazek trwa 5 lat tyle samo mieszkamy i chyba wkrada sie nuda;)) i do sypialni i do zycia ..kochamy sie ale to chyba nie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję udać się do najbliższego sklepu z artykułami budowlanymi i zakupić tam cegły cement piasek i odpowiednie narzędzia. Dzięki w/w będziesz mógł scementowqać swój zwiazek i odgrodzić się od wszelkich zagrożeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupppiiiiii
W kiche i do dzioba! więcej nie trzeba mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coż
Nie przejmuj się tymi komentarzami...ja też czasem zastanawiam się, co tu zrobić, żeby nie powiało nudą...na razie jest wspaniale, ale za Nami "dopiero" 2 lata :-) Kto wie, co przed Nami? Dużo jednak rozmawiamy, co zrobić, żeby było jeszcze lepiej w naszych relacjach-nie tylko seksualnych. U Nas to skutkuje. Może zatem porozmawiaj z Nim, co zmienić, aby było lepiej? Grunt to szczera rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coż
Ps U nas w życiu raczej nuda się nie wkradnie-łączy nas wspólna pasja, która też jest pracą (żeglarstwo) Może tego Wam brakuje? Wspólnego zajęcia, hobby, które Was jeszcze bardziej połączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gdybysmy sie dobrali co do Hobby ;)) ale tak nie jest on piwko,komp,kumple,koncerty,metal itd Ja gory,narty,taniec ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo znamy już twoją płeć :P Jak dopuściłaś do lekkiego rozluźnienia to rozmowa Jak do kompletnego to sobie sama odpowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma:)
wiecej energi do zycie i do zwiazku kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma:)
mieliscie jej pomóc a nie kołować. jeszcze dziweczyna straci nadzieje ze bedzie wzszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on.A
ehh.. w moim związku ostatnio też wieje nudą i nie wiem jak się jej pozbyc. staram się i już nie wiem co mam robic. na dodatek mój chłopak jest małomówny i nie wiem co zrobic by sam mówił, a nie tylko wtedy gdy ja cos gadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbudować związek znaczy: zacząć robić ponownie coś razem. Połączyć podzielone wczoraj w jedno jutro. Można też lepiej, łatwiej, szybciej... umówić się. A potem płakać, że to i tak nic nie dało. Odbudować związek to nic innego jak cofnięcie się na sam początek. Ale i tak to sjebiecie typowym "przecież obiecałeś/aś" Musicie się cofnąć do pojęcia kolega/koleżanka, inaczej to tylko przemilczenie milczenia i dalsze nic mówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monotonia wkrada się w każdy związek. Dlatego lepiej nie zawierać małżeństwa. Lepiej żeby baba poszła w pizdu bez połowy pieniędzy mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda w sypialni
Każdy seks może przynieść niesamowite emocje i ekscytujące doznania. Jeżeli na początku związku dwojgu ludzi jest ze sobą dobrze, a po kilku latach z sypialni wieje nudą, to czyja to wina? Oczywiście tylko samych zainteresowanych. Jeśli gorące spojrzenia zamienione są mijaniem się w korytarzu, a czułe słowa - tekstem "co na obiad?" - to czego można się spodziewać. Przecież tak wcale nie musi być. Wystarczy troche pikanterii i dbania o ogień, by ponownie przeżyć szałowe chwile. Polecam http://nowabea.wordpress.com/2012/10/25/koniec-pozadania-koniec-zwiazku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×