Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baldo

Czy łysy łysiejący facet może być atrakcyjny?

Polecane posty

Gość baldo

Co o tym myślicie, Kobiety? Na ile gęstość włosów wpływa na Wasze postrzeganie facetów? Czy mając do wyboru np. szczupłego, zadbanego łysego i grubawego ale z fajnym loczkiem zawsze wybierzecie tego z kudłami? Czy łysy może was pociągać seksualnie? Jakie musi spełnić warunki? hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie;) moja kolezanka tylko lysego szukala Zreszta nie lubie tego slowa,lysy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak może. Dziwne są te tematy, bo za każdym razem jest pytanie czy gruby/gruba, brzydki/brzydka, łysy mają szansę na znalezienie sobie kogoś. Tak, mają. Każdy ma. Spójrzcie na ulicy. Cóź, to pewnie nie ostatnie pytanie z tej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka TYLKO na łysych spogląda ;) mi osobiście też się podobają łysi faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze jak facet zaczyna tracic wlosy to juz lepiej samemu sie ogolic,bo to zdecydowanie lepiej wyglada niz kilka kepek nad czolem:( a lysi ponoc maja duzo testosteronu:D to takie meskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Zdumiewają mnie takie pytania. W ogóle,zdumiewa mnie,jak można z normalnego faktu,będącego udziałem milionów mężczyzna na tej planecie,zjawieskiem wręcz norlmalnym i wpisanym w proces funkcjonowania ludzkiego ciała-wiecznie robić miernik wartości drugiego człowieka. Takie podejście jedynie powoduje,że wielu wspaniałych facetów czasem wpada w kompleksy i czuje się gorszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Facet zaczyna tracić włosy,kobiecie zaczynają opadać piersi,pojawiają się zmarszczki,ciało staje się mniej sprawna--normale ,od tysięcy lat zjawisko ,wiecznie traktowane jako jakieś tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldo
No tak... Ja wcale nie pytałem, "czy łysy może sobie kogoś znaleźć?" takie pytanie mnie nie nurtuje, bo to nigdy nie był mój problem Ja pytałem, "czy łysy może być atrakcyjny" - tzn, czy na widok łysego faceta (ale zadbanego, bez "zaczeski" bez "pożyczki", tylko krótko obciętego), czy na widok takiego faceta, kobieta może poczuć: "tak - TEN facet jest atrakcyjny". Między "znalezieniem sobie kogoś" a byciem obiektywnie atrakcyjnym jest spora różnica. więc jak to jest z tymi łysymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
baldo,nie bierz do siebie tego co piszę.To moja ogólna refleksja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
Uwielbiam kiedy mezczyzna ma geste, bujen wlosy i zawsze w moich oczach za nie ma kilka + do przodu. Pewnego rodzaju jest to moj fetysz, bo i sama posiadam geste grube krecone. Jednak 2 razy sie zdazylo, ze bylam z mezczyznami lysiejacymi i jakos szczegolnie mi to nie przeszkadzalo Na zajeciach anatomii pani wykladowca twierdzila, ze lysienie u facetow jest spowodowane wysokim testosteronem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Każda kobieta jest inna i różne są gusta. Nic mnie osobiście tak nie śmieszy ,jak facet w sfilcowanej peruczce.Nawet się za takim oglądam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika basala
nie rozumiem kompleksów facetów odnośnie włosów włosy się nie liczą co po ładnych włosach jak facet jest spaśnięty, zapuszczony albo chudy,nie przystojny jeżeli jest fajny to włosy nie grają roli u kobiet bardziej się liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Co do tych zaczeskowych konstrukcji (dłuższa boczna grzywka na czoło).To jak ktoś tak chce to jego wybór. Nie wiem tylko ,jak to sie wszystko trzyma przy silniejszym wietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldo
gęste włosy = fetysz dla jednej z Pań druga z Kobiet nie znosi sfilcowanych peruczek chyba żadna nie znosi zaczesek dziękuję za szczere wypowiedzi proszę o następne jak to jest z tą atrakcyjnością łysych/łysiejących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
weronika basala -ale wiesz,że brak włosów to powód do docinków,nierzadko podłych. Co wrażliwsi,biorą sobie to zbytnio do siebie. Popatrze na przykład Radzia od Dody,jak z faktu lekikiego wypadania włosów zrobiono niezły bicz złośliwości,np.na tym kąśliwym pudelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Aha-nie jestem fanką owego Radzia i mało o tym towarzystwie wiem,bo mnie nie zbytnio nie interesuje,ale zauważyłam właśnie ten absurd ataku,bo ma niej włosów na głowie. Atak,potwierdzający jedynie powszechne fobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
...a Berlusconi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Jest wielu wspaniałych aktorów,którym przerzedzające się włosy nie osłabiły uroku.I chyba takich dobrze jest brać za wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldo
Pani "Temacik" - dzięki za aktywne wspieranie tematu. Radziu mimowolnie stał się "ikoną" zjawiska męskiego łysienia. Nie ma co się mu dziwić - miał długie pióra, był z nich dumny i chce ocalić jak nadłużej swój podstawowy atut. Faktycznie nie jego wina, że codziennie go fotografują... Chociaż wygląda dość zabawnie. Ale ja nie o Radziu tutaj... Kobiety, proszę o opinie na temat atrakcyjności łysych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
baldo :) już mi się inwncja wyczerpała na dziś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
:):):):):):):):););););) zauważuliście,że te pocieszne łebki także są łysolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki rzucam temacik
Miało być:zauważyliście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baldo
Kobiety, ponawiam pytanie o atrakcyjność łysych. Jeśli nie przybędzie odpowiedzi, chyba dam sobie spokój z tym tematem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polimer
łysiejący ludzie maja dziwną tendencje do nazywanai se szczegónlie atrakcyjnymi , to taki żałosny sposób leczenia łsnych kompleksów na tyle skuteczny że oni w to tak mocno wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×