Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 89zegarynka89

dziewczyny jakie zegarki nosicie??

Polecane posty

Gość 89zegarynka89

hej:) chce sobie kupic zegarek taki do chodzenia na codzien..ale nie wiem jaki wybrac...nie chce zeby byl za bardzo elegancki ale chcialbym zeby byl z klasa:) widizlam kilka ladnych na allegro ale zwykle sa w jednym kolorze np czerwny, pomaranczowy sa ladne ale nie pasuja do wszystkiego:(( czy macie jakies pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogole nie nosze bo
nie lubie i pozatym nie podobaja mi sie bo to oznaka starosci...takie liczenie czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam duże i oryginalne zegarki, staram sie szukac tych najbardziej pomysłowych i niespotykanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia79
Zegarek firmy Fossil z zawieszkami w kształcie serduszek. Wogóle Fossil ma piękne zegarki, takie inne. Nie wiem czemu jest słabo rozreklamowany, ale zegarki cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
zbrodnia- fajny, ale wolalabym czarny (jak dla mnie bardziej praktyczny) ps. jaki zegarek nosic gdy ma sie bardzo szczuply przegub dloni? ok 15 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
laavia - masz jakis na oku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89zegarynka89
Zbrodnia tez mi sie podoba ten Twoj tylko wlasnie nie do wsyztkeigo bedzie pasowal.... pozostale linki za elegnackie dla mnie..mam jeden w takim stylu ale tylko an specjalne okazje co do oznak starosci to ja tez mam dosc grzebania w torebce w poszukiwniau komorki zeby spawrdzic czy zdaze na autobus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilllllka
ja uwazam,ze osoba elegancka powinna miec zegarek... to nie ma nic wspolnego ze staroscia:D w ogole to fajny dodatek:) prosze doradzic elegancki zegarek ale z lekkim pazurem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ja nosze zupełnie prosty zegarek - mała tarcza (złota) i skórzany wąski pasek ze złotą klamerką. Mam wąskie nadgarstki wiec taki zegarek nie przytłacza ich dodatkowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chili derka
ja lubie eleganckie i zarazem proste zegarki koniecznie na branzolecie...BULOVA i tylko ta firma....nie nosze pierscionkow lancuszkow kolczykow wiec zegarek traktuje jako bizuterie i tak tez musi wygladac "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarek mechaniczny
taki, który trzeba nakręcać aby chodził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgajgljgfh
D&G TYLKO I ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupabarszcz
Ja mam markowy z Timex, ale Casio też sa fajne :) I z DKNY. Bardzo dobre markowe zegarki i zegary można kupić na www.domczasu.pl , raz nawet kupiłam tam sobie nawet taki stojący zegar na komodę. Maja bardzo szeroki wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...xxx....zzz...
ja mialam maly ,zgrabny, srebrna tarcza, wskazowkowy, firmy casio na czarnym cienkim pasku, nie zucajacy sie w oczy a pasujacy do wszystkiego. elegancko i sportowo. niestety tydzien temu go zgubilam:( mialam go dobre 10 lat byl superowy, tylko pasek co jakis czas wymienialam na nowy jak sie zuzywal.. teraz niestety niemam zadnego... i jakos tak lyso a nowego nie moge wybrac... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLApaola
Ja mam kilka same baby-g te co mam to BGA-120C-7B2JF ,BGD-121-4JF ,BG5601SW-7 ,BG5602-9 ,BG5601-4 i BG2200-4 a te co noszę to: BGA-120C-7B2JF ,BGD-121-4JF , BG5602-9 i BG2200-4 który wam się najbardziej podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię i nie noszę,nie podobają mi sie raczej zegarki u dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eny
Mi się podoba teraz taki trend - na zegarki damskie w męskim stylu. Z grubą bransoletą, takie ciężkie. Wydaje mi się, że wyglądają bardzo elegancko, bardzo gustownie na kobiecych drobnych dłoniach. Takie o właśnie mi się podobają: http://shushu.pl/dodatki/klasyczne-zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×