Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalpek

W ktorym tyg najpózniej zacznie bic serduszko?

Polecane posty

Dziewczyny mam bardzo wazne pytanie w ktorym tyg najpozniej zaczelo bic serduszko waszego dziecka?ja jestem w 7tyg ciazy i nie ma tetna,ale lekarz powiedzial,ze jeszcze moze byc tylko poczekamy pare dni,czy ktoras tak miala?prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w 6tc na usg nie było widać bijącego serduszka, ale moja lekarka stwierdziła, że nie zawsze już widać.Tydzień póżniej serduszko się pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 7 tyg, 4 dni. wczesniej miałam równiez kilka razy robione usg, ale nie było widac. wiec nie stresuj się. a druga sprawa to to, ze nie wiesz kiedy doszło do zapłodnienia, lekarze liczą sredno ze w 14 dc, co niekoniecznie musi być prawdą. ja zaszłam w ciąze w 20 dc, i dlatego serduszko widziałam tak pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
fasola Ci rosla w brzuchu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy45
serce zaczyna bić w 21 dniu życia człowieka. Na USG w zależności od sprzętu widać po piątym tygodniu, często dopiero w siódmym. Ale jest jeszcze jeden czynnik - faktyczny wiek ciąży. Lekarze obliczają wiek ciąży od dnia ost. miesiączki, ale do zaplodnienia może dojść później niż nam się nam wydaje, stąd różnice. Jeśli w siódmym tyg. nie ma tętna trzeba zaczekać jeszcze ok tygodnia i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeka sie nawet do 9 tygodnia; jeśli masz wątpliwości a badanie zaa np. tydzień zrób sobie poziom Beta HCG np. jutro i po 48 godzinach; wyjaśni czy ciążą sie rozwija; byc może doszło do późnego zapłodnienia w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
U mnie pod koniec 7. tygodnia było widać serduszko...Trzymam kciuki, napisz czy OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam juz doła,zle mi strasznie,nie moge sobie znalesc miejsca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida-bardzo chce wierzyc w to,ze bedzie dobrze,ale od wczoraj juz sie boje poniedzialku,modle sie zeby zabilo serduszko!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja myslałałam, że 25 miałas USG a to dopiero jutro... skoro tak lekarz powiedział, to na pewno ma racje; jednak nie zrobiłaś Bety? ja bym nie wytrzymała ;-) daj znać czego się dowiesz jutro narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×