Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lonely p

jaki kocyk dla noworodka

Polecane posty

Gość lonely p

Jaki i ile kocyków kupić dla maleństwa? Czy Taki welurowy z jednej strony i bawełniany po drugiej jest przydatny, czy lepiej kupić wiekszy i gruby? Dla listopadowego noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klipklap
Przyda sie jeden lekki i jeden grubszy, ale na poczatek kup tylko jeden, bo pewnie maluszek dostanie jeszcze pare od znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja własnie wczoraj
zakupilam taki grubrzy 110x140. Rodze w styczniu wiec na pewno się przyda. chociazby po zlozeniu do wózka. mam zamiar kupić jeszcze jeden ale już mniejszy i cieńszy. Tak by na rękach owiniete maleństwo nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli ma sie urodzic
na zime to kocyk wełnany ale nie starczy jeden musisz miec 2-3 jeden wełnany i welurowe.pozatym tzw pieroga czyli taki becik na pierwsze kilka tygodni.Przed Toba zakup całej wyprawki lepiej poczytaj ile wszystkigo potrzebujesz na google bo widze że duzo Tobie jeszcze trzeba.Ale to nic wszystkie kiedys byłysmy świezoupieczonymi mamami.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja własnie wczoraj
mi jakoś rożki się nie podobaja. do wozka mam zamiar kupić śpiworek jeszcze. No i oczywiście kolderkę mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeden gruby polarowy- ale bardzo gruby. 2 polarowe cienkie 1 polarowy bardzo cieniutki 1 bawelniany wszytskie były w użyciu . teraz latem tylko ten grubutki czeka na zimę :D dziecko mam grudniowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co wam kocyki? ja wcale nie używałam miałam tylko rożek, który potem robił za taką matę, na któej kładłam małego ktoś mi jeden kupił, ale w sumie mnie wkurzał, bo jak na nim małego położyłam to zaraz był cały pościągany... no fakt, moje dzieci rodziły się jak już ciepło było, to może i nie było takiej potrzeby, a na zimę do wózka miałam śpiworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam polarowych - po spaniu pod polarowym kocykiem moje dziecko budzi się mokre - chyba, że bardzo dobry polar. Ja mam takie kocyki polarowe cieniutkie z ikei i nie sprawdziły mi się - służa za narzutę do łóżeczka. No chyba, że to taka przypadłość mojego dziecka. Pod innymi kocykami (nawet grubszymi) nic takiego nie ma miejsca. To samo tyczy się wszelkich pluszowych, misiowych poduszek. Nie toleruje, bo się w tym poci i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 1 bawełniany grubaśny - do wózka i jeden polarowo-bawełniany, do domu i na wiosnę. Kupiłam też polarowy z ikei, ale nigdy go nie użyłam :) A skoro o ikei mowa, to są tam super wanienki i ręczniczki :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10124731 http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70098121 Pozdrowienia od mamy litopadowego maluszka '2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kocyki bawełniane. Sama kupiłam 2 polarowe. Są śliczne tylko, że niepraktyczne bo jest pod nimi duszno. Używam ich na spacerach w chłodne dni. W domu mamy natomiast kocyki bawełniane i baaardzo praktyczne kołderki - śpiworki http://allegro.pl/item765819714_promocja_spiworek_kocyk_rozek_becik_okrycie_3w1.html Moje starsze dziecko chociaż ma prawie 2 lata, z kołderką się nie rozstaje. Uwielbia ją :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 14 miesięcy
te kocyki z Drewexu są rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 14 miesięcy
nie, nie farbują:) są naprawdę świetnej jakości:) mamy ich kilka i używamy codziennie, a wciąż ywglądają jak nowe jeśli chodzi o Baby Ono, to mamy też jeden kocyk, ale polarowy i jest całkiem fajny (jak na polarowy koc, bo polarowe szybciej się niszczą), ale nie już jakiś rewelacyjny, wolę te z Drewexu;) kupiłam też naczynia i sztućce dla synka z Baby Ono i okazały się fatalne dlatego od tego czasu jakoś unikam tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbuja
i sa na prawde super! pisze o drewex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa duze porzadne kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campari34
kocyki to kiedyś się kupowało teraz to są rożki bardzo fajne miękkie i świetnie się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 14 miesięcy
dla noworodka te duże będą na pewno za duże mój synek ma 14 miesięcy, a i tak nadal używamy tych mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 14 miesięcy
u mnie rożek bardzo się przydał przede wszystkim do spania, bo kładziesz dziecko na boczku i nie przekręci Ci się - jesteś o nie spokojna, a kocyk nie daje takiego komfortu wydaje mi się, że jednak warto kupić rożek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam 2 kocyki
i dostalam jeszcze 5, w sumie 7 i uzywam wszystkich.Z rozka to mi dziecko wyroslo w 2 tygodnie.Kocyki sa roznej grubosci.Jeden mam w wozku(pod spód),na dwoch na zmiane lezy dzieciak na łózku i go zaslinia ,zwlaszcza na brzuchu,reszta do łózeczka, do nosidelka samochodowego mam taki malutki.Jak biore rano dzidzie do siebie do łózka to lezy na dwoch kocach,bo to sofa i akurat lezy na nierównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
kup jeden duzy,gruby do wozka,i kilka malych,malenstwo bedziesz miala listopadowe wiec w domu do otulania sie napewno przydadza,ja mialam 4 szt.malych bawelnianych,na zmiane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedźcie do Jysku. Tam kupicie
najładniejsze i najtańsze. Mają fajniejsze kocyki niż Ikea, tyle że poliester. Nie wiem czy mają jakieś grube wełniane, ale tych cienkich to sporo. I jak mówię, naprawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaajakaaaa
ja mam kocyk bawełna+bambus, jest delikatny i milutki, nie kupuj w życiu polarowego ani innych sztucznosci. dziecko się pod tym poci, ja za kocyk zapłaciłam 100 zł, ale jestem nim zachwycona, nawet sobie zamówiliśmy wersję dla dorosłych i naprawdę jest to taki kocyk, że aż sie chce przytulać do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci miały polarowe i bardzo je sobie chwaliłam. Lekkie, ciepłe, szybko schły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 letniego synka
zaraz po urodzeniu synka jesienią używałam rożka. Kocyk jedynie na kanapę na którą kladłam synka. Póżniej był niezbędny. Długo, tak do roku nie używałam kołderki do łóżeczka, bo standardowa wydawała mi się za wielka dla mojego maleństwa. Wtedy kocyk był niezbędny. Na lato, lekki z dobrej jakości mikrofibry, by synek się nie pocił, zimą cieplejszy akrylowy. Obydwa firmy Mora. Za to do wózka śpiworek, polecam firmy emaljunga. Bardzo ciepły i świetnej jakości. Mamy wózek emaljungi, ale śpiworek powinien pasować do wszystkich wózków. przesyłam linki: http://niemajakwdomu.com/p/18/150/kocyk_mora_le_petit_monde_pipo_niebieski-kocyki-dla_dzieci.html http://niemajakwdomu.com/p/18/39/kocyk_mora_le_petit_monde_piccola_beżowy-kocyki-dla_dzieci.html http://www.90n.pl/sklep/product/p/670/emmaljunga,spiwor,zimowy.asp#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zimę to na pewno jakiś ciepły kocyk, tutaj masz kilka: http://www.dekoria.pl/offer/group/71/posciel-i-koce są tam też pościele dla dzieciaczków. Moja siostra jak urodziła w wakacje swoją córeczkę to używała takiego cienkiego kocyka z mikrofibry. Mała się nie pociła, a dziecko było przykryte. Teraz zima idzie więc trzeba coś cieplejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×