Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susik1978

Kobiety mężczyzn administracji publicznej

Polecane posty

Gość susik1978

Czesc zapraszam kobiety facetow ktorzy pracuja w administracji publicznej Opowiedzmy sobie o swoich doswiadczeniech bo takie zwiazki nie sa latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahhhahahaaa...no faktycznie prawie jak as wywiadu albo jakiś James Bond taki mężuś w administracji publicznej.....buahahahahahahahaha...no nie mogę... a nie lepiej napisac urzędas...na to samo wychodzi...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiollllllllla
a cóż jest trudnego w życiu z urzędnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to cię rozumiem...życie z takim nie jest łatwe, czesto tacy faceci wpadają w złość bo zamiast wyjść z pracy o 15:30 wychodzą o 15:33 ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta1985
nigdy więcej z urzędnikiem zarabia taki 1600 netto i z czym do kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frreeman
.z czym..z pieczątka drogie panie, z pieczątką...raz bywszy w posiadaniu takowego wynalazku pozwoliłem sobie odbić owąż na posladkach pewnej damy..hmm, nie powiem , kręciło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi sue o
cóż, jakby im płącili sensowne pieniądze to czemu nie ale budowac z kimś takim trwały związek? nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocx
samanta1985 - chyba z czym do pieprzonej materialistki :P tak swoja droga, a ty ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frreeman
samanto..wystarczy obejrzeć Wiadomości by widzieć z czym do kobiety przychodzi ..np prezydent miasta Olsztyna..z propozycjami nie do odrzucenia, Pani Samanto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka
hmmm:) ja mam pieczątkę i dzis zainspirowana topikiem odbije mojemu facetowi na pośladkach:P nuda nam nie grozi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frreeman
drogie panie- wszak posada w administracji jest pewna i nawet trzęsienie ziemi jej nie zagrozi- dziewię się więc że tak nia wzgardzacie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka
tak - jeszcze jak dyrektor jest taki przystojny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i te ciepłe kluchy urzędowe mają ciepłe posadki...w sumie why not...do tego jeszcze obiadek u mamusi w niedzielę i mamy życie jak w Madrycie, pełne atrakcji, niespodzianek i takich tam...:P taaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka
niestety będzie sie szczycić tylko moją własną imienną:P oznakuje go przed innymi kobietami, żeby wiedziały do kogo należy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYLY URZEDNIK
zarabialem w urzedzie 1500 brutto, po 2 latach zrezygnowałem, więc macie trochę racji, rodziny nie wyżywisz ale mojej dziewczynie to nie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe..no i to jeszcze przykład na to że takie dupki jak ty przede wszystkim nie znają się na żartach...koleś wyluzuj bo pękniesz, to kafeteria a nie posiedzenie rady ministrów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallina.
Słuchajcie moi drodzy. ja jestem urzędniczka i chetnie bym zmieniła te pracę gdyby była mozliwośc. Nawet nie wyobrażacie sobie ile nerwów kosztuje co czteroletnia zmiana władzy i jak każdy szef zachowuje si wtedy w stosunku do pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG co za nerwica...melisy sobie zaparz..pomoże zobaczysz a jak nie to do jakiegoś lekarza specjalisty, najlepiej psychiatry...i nie siedz już na kafe bo to najwyraźniej ci szkodzi...czesc jak czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant amant lo
a ja sie umawiałem z urzędniczką i nawet fajna babka z niej była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frreeman
ale, najfajniej gdy panie z administracji wyglądaja właśnie tak..tipsy, topy, make up..aż chce się wystawać w kolejce do okienka..a potem patrzyć jak ona namiętnie liże znaczki skarbowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frreman
amant..przybij piatkę! ..wiemy o czym mowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frremann
..a do dziewczyn z solarium nic nie mam( nie bywam wprawdzie) ale uwielbiam fryzjerki- zadbane, bez kompleksów, potrafiące nawiązać kontakt i na próby takowego odpowiedzieć. Super dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia__
Dużo kobiet pracuje w administracji, facetów jest mniej. My mamy takie rodzynki i dbamy o nie jak o własnych mężów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuję jako urzędnik
a ja pracuję jako urzędnik państwowy przez 8 godz dziennie. Podobnie jak kallina - co 4 lata zmiana szefa. Są plusy i minusy tej pracy, jak każdej. Faceta, który tam by pracował ze mną namawiałabym na zmianę pracy, bo 2 osoby na urzędniczych pensjach mogą mieć duże trudności z utrzymaniem rodzinki.:) Więc albo On albo ja - lepiej żeby ktoś z nas lepiej zarabiał. Poza tym - praca jak każda inna, pracujesz w papierach i z petentami i traktujesz ludzi z szacunkiem, starając się każdą sprawę załatwić w miarę sprawnie i szybko. That's all. Po pracy zakładam swobodne ciuszki i jestem całkiem sobą. Nie identyfikuję się z moją pracą i ze słowem "urzędnik". To jest dla mnie źródło utrzymania (choć marnie płacą) W końcu gdzieś trzeba pracowac, żeby uczciwie i godnie żyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszynka
znacie dowcip o sekretarkach: 1. Dyrektor budowy szukał sekretarki i dał ogłoszenie, wchodzi do biura rakieta , że oczy chcą wyjść , to super sucz. Dyrektor pyta co pani potrafi - aaaa może coś na Wordzie napisze, no dobrze a ile by pani chciała zarabiać? No, panie dyrektorze myslę , że 10 tyś. Ile!!!?? Dyrektor zaskoczony mówi u nas tyle to nie zarabia najlepszy inżynier na budowie! Tak?? To ruchaj se pan inżyniera:) 2. Nowy dyrektor przejmuje obowiązki od swojego poprzednika i pyta go: - Powiedz, jaka jest ta Twoja sekretarka? Na to on odpowiada: - Taka jak każda, no co Ci mam powiedzieć? Pada następne pytanie: - No, ale coś bliższego możesz o niej powiedzieć? - Jeżeli chodzi o fachowość, to dupa, lecz jako "dupa" to fachowiec. 3. Prezes spółki giełdowej wzywa sekretarkę: - Pani Halinko, jedziemy na weekend do Czech. Proszę się pakować. Sekretarka po przyjściu do domu przekazuje nowinę mężowi: - Krystian, jadę z szefem w delegację. Biedactwo, będziesz musiał sobie jakoś poradzić sam. Facio dzwoni do kochanki: - Waleria, jest dobrze. Stara wyjeżdża na weekend, zabawimy się nieco. Kochanka, nauczycielka matematyki w gimnazjum męskim dzwoni do swego ucznia: - Kamilek, będę zajęta w weekend. Korepetycje odwołane. Zadowolonu uczniak dzwoni do dziadka: - Dziadziu, nie mam korków. Mogę do ciebie wpaść na weekend. Dziadek, prezes spółki giełdowej dzwoni do sekretarki: - Pani Halinko, wyjazd odwołany. Pojedziemy za tydzień. Sekretarka dzwoni do męża: - Krystian, szef odwołał wyjazd. Facet do kochanki: - Weronika, ch*jnia. Stara zostaje w chacie. Kochanka-nauczycielka do ucznia: - Kamil, korepetycje o 10.00 rano w sobotę. Uczeń do dziadka: - Dziadziu, lekcje jednak będą. Nie mogę wpaśc do ciebie. Dziadek-prezes do sekretarki: - Pani Halinko, jednak w ten weekend wyjeżdżamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frreeman
pierwszy super, drugi tez niezły, trzeci za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim urzedzie
za duzo starszych pan pracuje moglyby przejsc na emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sds
3 dowcip swietny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×