Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ukradli mi lalkę

Czy taki związek ma sens?

Polecane posty

Poznałam super faceta, ale zawsze musi być coś co mi nie pasuje. Albo może tylko wymyślam. On jest spokojny, ułożony, opanowany. Umie się odnaleźć w każdej sytuacji, nigdy się nie kłóci, kulturalny, bez nałogów, szarmancki itd. Poza tym raczej domator, znajomych nie ma prawie w ogóle. Ja za to rozstrzepana, bałaganiara, dusza towarzystwa, język mi się nie zamyka, lubię przeklinać, lubię imprezować, mam mnóstwo znajomych. Nie wiem w ogóle jakim cudem to się stało, że jesteśmy razem, no ale stało się :) Tylko że im dłużej to trwa tym bardziej te różnice wychodzą na jaw. Mam wrażenie że mój facet za mną nie nadąża. A ja nie jestem z tych które lubią się dostosowywać i na pewno nie zmienię swojego charakteru. Boję się, że to się za jakiś czas rozpadnie i wtedy znowu będę przeżywała i szukała winy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
a co sie tobie stalo ze ci sie jezyk nie zamyka???!!!!! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest podobnie, mój facet też jest zupełnie inny niż ja, ale w niczym to nie przeszkadza, a nawet często pomaga, bo się wzajemnie uzupełniamy :) Na pewno nie jest tak źle jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitagoras zabraniał pierdzenia
no pewnie że ma sens, będzie klasyczne podręcznikowe morderstwo, on zamorduje ciebie i zostanie uniewiniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×