Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amebameba

kogo NIE bolały piersi na początku ciązy?

Polecane posty

siostra jest w ciązy- ok 4-5 tydz i panikuje ze nie ma objawów- wogole ją piersi nie bolą. a w poprzedniej ciazy bolały ją bardzo. czy to reguła? czy nie kazdą kobiete muszą bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na początku drugiej i tez nie bolą...w pierwszej pamiętam, ze coś tam mi dokuczało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dka
mniej wiecej po jkim czasie zaczynają bolec piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie JEDYNYM objawem ciąży było brak okresu! Nie miałam wymiotów,mdłości,ciągłe oddawanie moczu czy bólu piersi itd. Inne objawy przyszły dopiero gdzieś 2 mieisące przed rozwiązaniem mam na myśli tu tylko ból piersi,zgaga oraz ciągłe siusianie. Tak samo miałam i w 1 jak i 2 ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w ogole nie bolały piersi na poczatku ciąży, nawet zakladałam tu podobny temat :) Ale jak poxniej zaczęly boleć około 7-8 tc to wymiekłam :)) Teraz jestem w 15 tc i dalej bolą jak cholera, ale za to żadnych innych objawów ciązy typu mdłosci, wymioty nie miałam, tylko zmęczenie i zachwiania równowagi, a to ciąża bliźniacza ;)) także jestem szczęściara poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciązy myslalam ze mi piersi eksploduja przy kazdym dotyku, teraz nie mam zadnych objawow a jestm gdzies na samym poczatku, tylko wieczorem nie wazne co bym zjadla lub nie wygladam jak na minuty przed okresem, burzuch wywalony...ponoc to normalne ze w drugiej ciazy nie bola, bo sie organizm do poziomu hormonow przystosowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jegomość
mnie zaczęly troche bolec ok 3 miesiąca. Przez pierwsze 7 tyg gdyby nie to, że okresu nie miałam to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie bolały wcale i to było dla mnie dziwne, bo przed @ zawsze bolały, no i okazała sie ciąża zaczęły lekko boleć moze pod koniec 2 miesiąca, albo i później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę.... Mam wszystkie objawy oprócz bolących piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie bolą do dzisiaj a obecnie 18 tydzień i wszystko z córcia ok. Ogólnie zero mdłości sennosci nic kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w koncowce 11 tyg. I tez mnie nie bola. Bolaly na samym poczatku jak jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy ale to nie dlugo. Ogolnie nie wiem od czego to zalezy. Ale w sumie to bym chciala zeby mnie bolaly przynajmniej jakis typowy objaw ciazowy bym miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 3 ciąży i zauważyłam, że piersi bolały mnie tylko w pierwszej.. na dodatek w drugiej i trzeciej biust powiększył się dopiero pod koniec-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat bo wlasnie ja czekam na @ i wydaje mi sie ze na bank przyjdzie bo piersi nie bola ale widze ze jeszcze moge miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaczęły boleć dopiero po urodzeniu się dziecka i też nie od razu, bo problem z pokarmem miałam spory. Dziwię się dziś, że nie zrezygnowałam z karmienia, bo szpital wręcz zniechęcał do karmienia zamiast zachęcać i pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a czy w tym czasie do spodziewanej @ ktora nie przyszla mialyscie w ogole jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam objawy typowe na okres. Objawy ciazowe od 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a piersi mnie w ogole nie bolaly tylko brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie bolaly przez cała ciąże, wszystko było ok. Dziewczyny nie wkrecajvie sobie ze cos nie tak, tylko dlateho że większość ma takie objawy a wy nie, każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka11300
Jestem w polowie 8 tygodnia i piersi mnie tez nie bola. Mialam raz na jakis czas momenty, ze sutki byly bardziej wrazliwe ale to np 1 dzien, a piersi ani nie bola, nie sciemnialy sutki, nie zmienily objetosci. Poprostu zadnych zmian jesli chodzi o biust. Jedyne objawy to brak okresu, wzdecia, bol jak na okres skonczyl sie z 6 tygodniem, czeste oddawanie moczu, a od 6 tygodnia mdlosci, ale bez wymiotow, teraz delikatniejsze i tylko rano, a wczesniej przez 24 na dobe, nawet w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Hej, chciałam powiedzieć że niech się siostra nie martwi, ja miałam to same obawy... Jestem w 8tc na poczatku bardzo bolały mnie piersi a nagle z dnia na dzień zrobiły się miękkie. No dostałam takiej paniki i poleciałam do ginka mojego naszczescie z maleństwem wszystko ok 🙂 powiedział mi że czasem bolą na początku i na końcu ciąży a czasem wcale. Także naprawdę nie ma na to reguły. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×