Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieeecha

jak trafic na warszawskie Okrecie z Krakowa PKP

Polecane posty

witam, mam lot z Warszawy - z Okecia, bede jechac pociagiem do Warszawy, na ktorej stacji mam wysiasc w Warszawie i w co potem sie przesiasc. Ile zajmuje dojazd z dworca PKP od stacji w Warszawie do lotniska. Pomozcie, lot juz jutro popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci pomogę
Wysiąć na centralnym , idz na przystanek po tej samej stronie co dworzec, przystanek nazywa sie dworzec centralny i wsiąć w miejski autobus 175- dojedziesz nim pod terminal. czas ok 30-45min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci pomogę
w zasadzie jest najbliżej, nie będziesz się motać bo wsiądziesz w jeden autobus i dojedziesz z innych przystankedziesz sie musiałam przesiadać www.ztm.waw.pl i tam zznajdz połaczenia wg. linii i kliknij na 175 jest rozkltobusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci pomogę
masz |Godz. Minuty |Godz. Minuty | | 4 | | 4 | | | 5 | | 5 | | | 6 | | 6 | | | 7 | | 7 | | | 8 | | 8 | | | 9 | | 9 | | | 10 | | 10 | | | 11 | | 11 | | | 12 | | 12 | | | 13 | | 13 | | | 14 | | 14 | | | 15 | | 15 | | | 16 | | 16 | | | 17 | | 17 | | | 18 | | 18 | | | 19 | | 19 | | | 20 | | 20 | | | 21 | | 21 | | | 22 | | 22 | | | 23 |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, bardzo bardzo wam dziekuje! Ale mam wysiasc na ostatnim przystanku tej linii tak, bo widze ze sa 3 przystanki - port lotniczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Poćwicz skurczanie się w sobie i przepraszam. W autobusie będzie masakra. gorzej niż sardynki w puszcze :( O wielkich bagażach nawet nie wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci pomogę
nie wiem po ile u was taxi ale w Wawie ładnie wybulisz za taką podróż:), lepiej jedz, zależy o której bedziesz godzinie- strasznego tłoku nie ma, tyle ze od 14 zaczynają sie korki, lepiej przyjedzcie wcześniej i jedzie na lotnisko wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my juz o 14 mamy byc na lotnisku, takze mam nadzieje, ze sie dopchamy w tym autobusie, super, ze mi pomoglas :) W sumie nigdy nie bylam w Warszawie, wiec dla mnie to czarna magia :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci pomogę
a proszę, ja tu mieszkam wiec moge pomoc:), wysiąć na ostatnim, zreszta zauważysz jak podjedzie pod terminal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonil moj facet i mowil, ze mozna sie przesiasc z Warszawy zachodniej na pociag bezposrednio do Okrecia, czy polecasz te opcje? :) jesli jmogabym Cie prosic jeszcze o pomoc w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×