Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monny

gdzie można zamówić tort na wieczór panieński? WROCŁAW

Polecane posty

cześć:)) chodzi mi o tort w określonym kształcie:) byłabym wdzięczna za odpowiedzi... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowice to trochę za daleko ale dzięki za dobre chęci.. ;) no.. chyba, że przyjedziesz na wieczór do wrocławia wrac z tortem ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loara
jak się jedzie w stronę leśnicy od centrum. Po drodze, po lewej stronie jest taka fajna cukiernia (niestety nie pamiętam jej nazwy) Jest w takim białym dworku, dość duży budynek z wieloma szyldami i reklamami cukierni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki loara, a jak daleko od centrum?? tzn tak "na oko" ile przystanków tramwajowych?? Fajnie, że napisałaś bo ja już zwątpiłam, że znajdę właściwą cukiernię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dziś ktoś mi pomoże? Fajnie by było, gdybyście napisały o swoich wieczorach, pomysłach na ich spędzenie... będę wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z mokra glowka kk
we wroclaiu torty okolicznosciowe w ksztalcie meskich torsow czy penisow , piersi cena 26 zł / kg p.gosia 791686847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WieczorekPanienskiWrocław
Zamawiałam Torcik u tej p.Gosi i powiem wam ze przepyszny byl naprawde smaczny cena Tortu to juz 29 zł bo 26 to taki malo estetyczny byl ale i tak uwazam ze 29 to maluto za takie pyszne cudo wieczor udany coz powiedziec Polecam ta babeczke i jej cukiernie przepyszne Torty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikroekonomicznie
hej , słuchajcie zasugerowałam się waszymi opiniami na temat Tortów na wieczór panieński u tej Pani i zamówiłam wczoraj odbierałam tort w kształcie penisa różowy był fajnie wyglądał babeczka przesympatyczna młoda dziewczyna , która bez krępacji profesjonalnie podeszła do sprawy . Tort był mega pyszny młoda zadowolona śmiechu było mnóstwo. Tort ważył ponad 2 kg a ta Pani policzyła mi za 1,70 mówiąc że opakowanie odejmuje pierwszy raz spotkałam się z taka uprzejmością jestem kolejną osobą która POLECA gorąco torty od Tej Pani !!!!! Pytałam u spychały to krzyknęli mi 60 zł /kg tutaj mam za połowę ceny i coś pysznego !!!! Bita śmietanka z owocem mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikroekonomicznie
aha jeszcze dodam że wczoraj tam miała chyba z 5 takich Tortów wiec ogólnie zainteresowanie ma ogromne i fantastycznie takich ludzi warto Polecać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka_diablica_aniolek
słuchajcie to forum uratowało nam imprezę :) słynna Pani Gosia :) przed impreza zrobiłam rozeznanie z Tortami wycieczka po Wrocławiu i sie załamałam jakie ceny krzyczeli od 60 zł / kg do 100 zł / kg masakra nie sadziłam ze Torty mogą być tak drogie znalazłam tutaj namiar do tej pani umówiłam sie , pojechałam ... Totalny szok cena Tortu 29zł/kg dostosowali sie z kolorem z kształtem myslalam ze tort okaże sie mało smaczny skoro taki tani ale zaskoczenie bylo ogromne bo tort był bardzo pyszny swieze owoce w srodku ogolnie jestm bardzo zadowolona i młoda tez sie cieszyla niesamowicie z takiej niespodzianki a nasze portwele nie ucierpialy !!!POLECAM P. Gosie i cukiernie Smacznie i Tanio jak na Wrocławskie realia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Marina__
Polecam tę cukiernię , świetna obsługa , pyszne Torty . Maja ogromny wybór Pani Gosia rozmawiała ze mną przez tel. , ale ta druga Pani przyjmowała zamówienie i też świetnie mi doradziła . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %procentowa
Polecam cukiernia przy szewskiej sie miesci taka malutka ale pysznie tam nr tel 791 686 847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł2555555555
damskie stringi sa zarabiste polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks83
może ktoś wie gdzie można kupić tort na wieczór panieński w przystępnej cenie w okolicach Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartiatwariatwariat
zajebiste ma te torty na laska bralem i jestem zadowolony POLECAM maksymalnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u yasmin
dziewczyna robi je w domu. ma ogromny talent a nie jakas cukiernia ktora policzy sobie bog wie ile za wypiek no i z nia dogadasz sie ze wszystkim mnie jeszcze nigdy nie zawiodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angoraDlaPotforka
P.Gosia i jej torty :) brałam Teraz torcik i muszę przyznać ze niesamowity ale cena mnie powaliła 29zł he he babeczka zna się na rzeczy :) jak ja zamawiałam tort to ona akurat wydawała dla kardynała Gulbinowicza więc po prostu jest doceniana na całej linii Polecam ja aha wiem ze sie przenosiła gdzieś z cukiernia ale nr tel zostaje :) smaczna i godna polecenia i chyba już znana na cały Wrocław :) jej nr tel 791686847 takich ludzi to ja lobię polecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcf
kto do wodki je torta?! chcecie pawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnyPomysłnaPysznosci
Polecam p.GOSIE!!!! Torty super smaczne do tego maluja na nich co Tylko sobie człowiek zyczy POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkalova
Pani Gosia!!!!! Robiła tort dla mojej córki , namalowała Slicznego kotka helo Kitty POLECAM JA !!! NAJTANSZE I NAJSMACZNIejsZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×