Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyglądam jak Paris Hilton

opadająca powieka - co z tym zrobić

Polecane posty

Gość wyglądam jak Paris Hilton

Mam jedną opadajcą powiekę. Przez to wydaje się, że jedno oko mam trochę mniejsze. Nie wiem, czy tak miałam zawsze. Raczej zrobiło się tak niedawno. Widać to szczególnie na zdjęciach i chyba tylko na nich (nie zawsze tylko czasami). Jak patrzę w lustro oczy wyglądają tak samo. Ostatnio zrobiłam sobie zdjęcie i byłam przerażona, bo na zdjęciu jedno oko było dużo mniejsze od drugiego. Nie wiem, czy to jakieś schorzenie neurologiczne, czy alergia, czy opuchlizna po spaniu na jednym boku. Zauważyłam, ze to oko jest bardziej wrażliwe na światło. Jak świeci słońce, to bardziej mnie razi w to przymrużone oko. Jak ktoś robi mi zdjęcie z fleszem to zawsze mrużę tylko to oko, bo błysk światła powoduje niemal ból. Jak myślicie, od czego to mam? Może macie tak samo? Co można z tym zrobić. Operacji plastycznej się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglądam jak Paris Hilton
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma miia
idź do okulisty :) zawsze lepiej jak wypowie się jakiś wykształcony człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka25
ja tak mam ale to chyba rodzinne ,moja mama też tak ma, rzeczywiście jak P.Hilton:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej genetyczne...obserwuj mamę, tatę...pojawia się z wiekiem... jeśli to ...nazywa się tzw. kurze oko /czyli opada powieka , oko niesymetryczne/ jedynie operacja plastyczna! ale...idź do lekarza, obejrzy i postawi właściwą diagnozę...bo tu na kafe to tylko takie gdybanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk22
Podbijam wątek. Mam podobny problem, który w połączeniu z rysami i mimiką mojej twarzy daje beznadziejny efekt, czasem to wyglądam jak powieszony śledź :/ Ostatnio przyszła zima i nasilenie zmęczenia więc tym bardziej to widać. Niestety z uwagi na obecnie prowadzone leczenie jak i niezbyt zasobną kieszeń korekta chirurgiczna u mnie nie wchodzi w grę. Czytałem, że można to równie skutecznie poprawić za pomocą automasaży. Słyszał ktoś może? A są może na to jakieś maści albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nieraz też tak mam wtedy Oko które jest ,,mniejsze" przymykam na jakiś czas zazwyczaj od rana chodzę z 15/20 min z zamkniętym jednym okiem i pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, opadająca powieka to jest temat, który można rozwiązać chirurgicznie, polecam poczytać o tym zabiegu http://www.klinikasfera.pl/plastyka-powiek, nie jest to skomplikowany zabieg, a efekty są naprawdę rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg plastyki powiek górnych. Na opadającą powiekę w moim przypadku zadziałało świetnie. Zgłosiłam się do dr Jędrys, którą poleciła mi znajoma i ja również mogę ją polecić. Powieki zostały poprawione i teraz spojrzenie jest bardziej otwarte, przez co zyskała na tym również cała twarz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja poszłam z tym do kliniki melitus w Warszawie i zajął się mną chirurg Marek Kwiatkowski, po konsultacji byłam zdecydowana na zabieg napinania powiek metoda plasma. wszystkie przebiegło jak najlepiej, teraz już nie jest to moim problemem więc lepiej nie zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatta89
Jestem już prawie rok po operacji opadającej powieki. Nie tylko brzydko to już wyglądało ale i gorzej widziałam w związku z mą przypadłością. Poszukałam kliniki, trafiłam w końcu do dr Osucha w klinice warszawskiej- Dr Osuch Clinic. Polecam, specjalista w kazdym calu. Warunki w klinice super, bardzo miły, troskliwy personel. Sam dr Osuch także godny polecenia wg mnie. Warto zrobić plastykę powiek, kremy, jakieś zabiegi może i pomogą ale na krótką chwilę, tu macie raz na zawsze pozbycie się problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam udać się do specjalistów tak jak ja to zrobiłam. Długo męczyłam się z tym problemem. Na szczęście pomógł mi gabinet Moja Estetyka w Rzeszowie. Konkretnie Pani dr Renata Gruszecka Gerkowicz, która specjalizuje się w operacjach plastycznych oka. Polecam jako zadowolona i wyleczona klientka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Dzięki zabiegowi plastyki powiek górnych poprawiłam swój wygląd powiek na lepsze, zostały bardziej uniesione dzięki czemu wygladam młodziej. Zabieg wykonywałam u Pani dr Mielnik-Mierzwińskiej w Krakowie przyjmuje w Bona Dea   i bardzo polecam super specjalista w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabelll

U mnie to juz nawet widzenie było zaburzone, miałam powazny problem z opadająca powieką. Znalazłam klinike w Warszawie dr Osuch Clinic, wspaniała klinika. Nowoczesna, rewelacyjna opieka mnie tutaj otoczono. Sam dr Wszystko wyjaśnił nim przyszło do zabiegu. Szybko poszło, bez bólu, w końcu normalnie widze. No i młodziej wyglądam, a nie na wiecznie zmęczona https://drosuch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×