Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
etna27

botox warszawa,gdzie, ile,jaka jakośc?

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam wiele bardzo dobrych opinii o dr Barbarze Parda-Głomskiej w Klinice Dr Parda w Piasecznie (Wólka Kozodawska). Przede wszystkim dba o pacjentki wiec nie zrobi nic, widząc że już dawno nastapilo przegięcie. Sama robilam tam lasery i HIFU. Pełne zaufanie. Wyglądamy wszystkie normalnie a nie jak monstrum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę szczerze polecić dr Tomasza Kawenkę. Byłam u niego na botoksie w Dr Osuch Clinic w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Zrobiłam sobie kurze łapki i pamiętam, że było tanio, bo mają promocję. Widzę dużą różnicę. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kwasu hialuronowego to mogę z czystym sumieniem doradzić klinikę Beauty Skin (o zabiegu dużo piszą na https://www.beautyskin.com.pl/). Tutaj można wyrównać sobie skórę w sposób bardzo naturalny. Nikt ze znajomych nawet nie zasugerował że sobie coś wstrzykiwałam ale wszyscy mówią że dobrze, młodo wyglądam...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BotulinkowaPani
Botoks ? A nie lepiej zdecydowac się po prostu na wypełnianie kwasem hialuronowym ? Moim zdaniem to drugie jest zdecydowanie bezpieczniejsze. Ja osobiście miałam powiększane usta oraz wypełniane zmarszczki na czole ( miałam zmarszczki mimiczne) preparatem Restylane. Wcześniej mój lekarz medycyny estetycznej bardzo mi go polecał. Od siebie również bardzo polecam ponieważ efekt jest bardzo naturalny - 1ml wystarczy na wstrzyknięcie. Ok no dobra, każda z nas jest inna. Efekt długotrwały- utrzymuje się od 9 mscy do 12. I co jeszcze ważne. preparat jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia7

Ja do botoksu w Warszawie polecam dra Migałę z Kliniki Sfera, wykonują tam zabiegi medycyny estetycznej i powiem Wam, że robią to super 🙂 Efekt pięknie wygląda, naprawdę warto pójść do specjalisty, aby cieszyć się wspaniałym efektem. Granica niestety jest cienka i łatwo wyglądać karykaturalnie, a przecież nie o to chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elea

Ja jeżdzę ale do Łodzi do kliniki Dermed, dr Dorota Żukowska tam przyjmuje. Osobiście poleca, jeżdzę do nich od ponad roku i chwalę sobie. Zmarszczek mimicznych i kurzych łapek już się pozbyłam, dopasuje ci jak trzeba czy kwas hialuronowy czy botoks...na konsultacji wszystkiego si,ę dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:35, etna27 napisał:

chcialabym wstrzyknac sobie botox,dziewczyny ktore robily w warszawie i sa zadowolone czy mozecie mo kogos zarekomendowac?

Tak . Klinika Strzałkowski w Warszawie. Super specjalisci 🙂 Szczególnie dr Strzałkowski 🙂 Wszystko mi wytłumaczył, zrobił badania, wywiad . Pełen profesjonalizm . Ja polecam gorąco. Zresztą moja kolezanka również korzystała tam z zabiegów 😉 Równiez zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślanka

ja chodzę do WellDerm na Pięknej i tam mają rękę do tego typu zabiegów. Efekt jest zawsze widoczny, ale przy tym naturalny Nie wyjdziesz od nich jako jakiś manekin ;) No i tak już na przyszłość: jeśli decydujesz się na botoks to przede wszystkim stawiaj na jakość oraz doświadczenie lekarzy, a nie na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka991212

Teraz usuwanie zmarszczek botoksem jest naprawdę popularne. Grunt to właśnie wybrać tylko odpowiedniego lekarza medycyny estetycznej. Zwróćcie się do Wilmedu na Wilanowie. Tam jest Klinika Urody i mają naprawdę dobrych lekarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na botoksie u dr Rafała Woś z cinis med w Warszawie. Ale gdziekolwiek pójdziesz, bardzo uważaj na to jak traktuje Cię lekarz, jak dokładnie robi ogląd przed itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina.Warszawa

Tutaj masz opisane powikłania i przeciwskazania https://medycynaestetyczna.waw.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/botox/ Zabieg botoks nie jest taki zły, ale jeśli wykona go lekarz medycyny estetycznej, bo bałabym się iść do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Nie polecam kliniki?/salonu Carpe diem w Warszawie na Wita Stwosza, Pani doktor Opadczuk mądrzy się co do stanu skóry po czym wstrzykuje chyba połowę dawki botoksu bo efekt prawie żadem, twierdzę że połowę bo powiedziała mi podczas zabiegu że jak nie będzie efektu to po dwóch tygodniach jeszcze to skoryguje  ale zapłaciłam jak za cały zabieg. Po zabiegu miał się poprawić stan skóry - efekt: ani stan skóry się nie poprawił a efekt botoksu minimalny. Lekarz nie potrafi dobrać dawki botoksu do stanu skóry tylko muszę dwa razy pojawiać się ??? Fachowość pod dużym znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiq29
Dnia 19.09.2019 o 09:16, Gość Kinga napisał:

Nie polecam kliniki?/salonu Carpe diem w Warszawie na Wita Stwosza, Pani doktor Opadczuk mądrzy się co do stanu skóry po czym wstrzykuje chyba połowę dawki botoksu bo efekt prawie żadem, twierdzę że połowę bo powiedziała mi podczas zabiegu że jak nie będzie efektu to po dwóch tygodniach jeszcze to skoryguje  ale zapłaciłam jak za cały zabieg. Po zabiegu miał się poprawić stan skóry - efekt: ani stan skóry się nie poprawił a efekt botoksu minimalny. Lekarz nie potrafi dobrać dawki botoksu do stanu skóry tylko muszę dwa razy pojawiać się ??? Fachowość pod dużym znakiem zapytania...

Kinga: botox to zabieg wymagający zaufania obu stron. Jeśli masz wątpliwości co do pani dr Opadczuk, to może powinnaś zmienić klinikę. Tym bardziej, że w Warszawie jest całkiem sporo klinik medycyny estetycznej. Na Skoroszyńskiej przyjmuje np. dr Krzysztof Ziemczyk. Cieszy się dobrymi opiniami i zaufaniem. Myślę,że w całej stolicy jest kilku bardzo dobrych specjalistów od botoksu. Życzę powodzenia w znalezieniu zaufanej kliniki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalka

co do ilości to już ci lekarz powinien dobrać - gdzie i ile. Jak wybierzesz się do doświadczonego lekarza to nie powinno być z tym problemu. Ja ze swojej strony mogę ci polecić klinikę Demeter na Białostockiej. Oni się tam znają na rzeczy, a doktor Maj to fantastyczna kobieta z niesamowitym wyczuciem proporcji twarzy i takim zmysłem estetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania891

Mam sporo doświadczenia z medycyną estetyczną i w Warszawie polecam tylko i wylącznie Klinikę melitus. Kwestia zabiegu to już indywidualna sprawa. Moim ulubionym lekarzem jest dr Olejnik. Przemiła, pomocna z wprawną ręką 🙂 Dzięki niej wyglądam kilka lat młodziej przy zachowaniu swoich rysów twarzy. Regularnie chodzę na mezoterapię i powiększanie ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita44

Ja mogę polecić dra Migałę z Kliniki Sfera, to naprawdę świetny specjalista, który zna się bardzo dobrze na tym co robi, mam do niego pełne zaufanie, jest doświadczony i do tego bardzo kompetentny, ma super podejście do pacjentek. Robiąc botox u doktora, mam pewność że efekt będzie taki jak tego oczekuję. Potrafi wykonywać zabiegi w taki sposób, że efekty są naturalne, wręcz subtelne, a zmiana jednak duża jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox warszawa,gdzie, ile,

martita44 Ja również polecam dra Migałę z Kliniki Sfera świetny specjalista i bardzo przyjemny człowiek , u mnie efekty utrzymują się długo z czego jestem bardzo zadowolona. za Lwią zmarszczkę płacę 350 zł u innego lekarza wcześniej płaciłam 600 różnica w cenie jest duża  a jakość zabiegu powiedziałabym że nawet lepsza . Kto raz spróbuje nie będzie chciał przepłacać u innych 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Hej, ja jestem z Warszawy i przyznam, że nie znalazłam NIKOGO kto w tym mieście robi to, jak powinien. W końcu poczytałam trochę więcej i nie ograniczałam się tylko do tego miasta. Wybrałam klinikę, która znajduje się we Wrocławiu. Daleko, ale jeśli chcesz, aby było to zrobione naturalnie i bardzo dobrze to polecam wybrać się do kliniki Esderm. Byłam bardzo dobrze przyjęta, a efekt jest zniewalający. Ja polecam poszukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się sugerować ceną. A już na pewno nie tym, że np gdzies jest taniej bo to może się odbić na jakości preparatu. Klinika Demeter ma rozsądne ceny u siebie, ale preparaty najwyższej jakości. Umów się do nich na konsultację. Wszystko ci na miejscu wytłumaczą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umów się na wizytę do Elix na Puławskiej. Ja do nich chodze na botoks i jestem bardzo zadowolona z efektów jak i podejścia. A co do ilości to już musisz się na nich zdać. Tam doktor Beata dobiera ml indywidualnie do pacjentki - zaawansowania zmarszczek, stanu skóry, efektu jaki chce się osiągnąć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką zaufaną klinike w Łodzi- Dermed . Jeżdzę od kilku lat do dr Doroty Żukowskiej. Dla mnie najlepsza

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim: idż do kliniki gdzie przyjmuje lekarz jak np. Kaczyńscy Clinic na Aluzyjnej. Żadnych gabinetów z kosmetyczkami. Uważam, że takie zabiegi jak WSTRZYKIWANIE czegoś to powinni wykonywać lekarze. I już co do ilości substancji to powinien zadecydować lekarz. Ja chodzę właśnie do pana doktora Kaczyńskiego i on nigdy nie przesadza z botoksem i robi tak, żeby było naturalnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mogę polecić AME Ursynów na Cynamonowej. Zazwyczaj chodzę do doktor Szczepańskiej, ale byłam też u doktora Jacka Bocheńskiego. Sama klinika bardzo spoko bo mają nowoczesny sprzęt i preparaty a wizyty odbywają się punktualnie. A doktor Szczepańska to złota kobieta 🙂 Ma rewelacyjne wyczucie estetyki i powie co, gdzie i w jakiej ilości wstrzyknąć, aby wyglądało się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wypełniała zmarszczki dr Dorota Żukowska z Białostockiej kliniki Humana Medica Omeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Wam na dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrym wyborem, bo ceny są dużo niższe niż normalnie. Z czego to wynika? Głównie z tego, że klinika jest mobilna, to znaczy, że lekarze medycyny estetycznej przyjmują w różnych gabinetach na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Botoks czy kwas hialuronowy? Jaki sposób wypełniania zmarszczek będzie lepszy? Co poradzicie i w jakiej cenie można zdecydowac się na taki zabieg? Jakie są standardowe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinika SClinic na Łukowskiej - ceny mają normalne, ale jest tam wyjątkowo wysoki standard obsługi pacjenta. Dbają tam absolutnie o każdego i mają indywidualne podejście. Ja ich własnie cenię za ten profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Botox to prosty zabieg, wystarczy że pójdziesz do kogoś kto trochę w tym siedzi. Nie trzeba od razu kliniki z najwyższym standardem, dobry salon kosmetyczny też da radę:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2021 o 16:00, miszkakowalska napisał:

Jak zależy Wam na dobrej cenie, to Magiczna Klinika będzie dobrym wyborem, bo ceny są dużo niższe niż normalnie. Z czego to wynika? Głównie z tego, że klinika jest mobilna, to znaczy, że lekarze medycyny estetycznej przyjmują w różnych gabinetach na terenie całego kraju.

Może dlatego, że mają sieć klinik 😉 Może nie tyle, że ceny niższe, ale powiedziałabym, że promocje mają często. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×