Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nauczycielka j.pol.

Korepetycje z języka polskiego TARNÓW i okolice

Polecane posty

Gość Nauczycielka j.pol.

mgr filologii polskiej, nauczyciel w szkole podstawowej i gimnazjum chętnie pomoże Twojemu dziecku rozwiązac problemy z językiem polskim. Niedrogo, profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana ........ ....
U Pani w domu, czy u ucznia? Ile za godzinę? Jak radzi Pani sobie z dzieckiem dyslektycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ten dział kobito
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka j.pol.
Jeżeli w Tarnowie to mogę dojeżdżac.Ile lat ma dziecko i czy posiada zaświadczenie o dysleksji z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej?Cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana ........ ....
Syn ma 14 lat, oczywiście posiada zaświadczenie. Jak by Pani sobie z nim poradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka j.pol.
Po pierwsze zapoznałabym się z opinią z poradni i wskazówkami w niej zawartymi.Po drugie- wywiad z rodzicami i uczniem -czego dokładnie dotyczą trudności syna i jaki przybieraja stopień. na pewno chciałabym tez zobaczyc jego zeszyty przedmiotowe. Wtedy dopiero ustalilabym metody i formy działania. Nie ma jednej recepty jak radzic sobie z dyslektykiem. Trzeba dobrac dzialania indywidualnie do ucznia. Moja gg: 8386451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal udzielasz korepetycje z języka polskiego, tylko mnie interesują poprzez skype bo nie mieszkam w Tarnowie. Ile za godzinę zegarową i ile godzin w tygodniu musiałabym wziąść aby się przygotować odpowiednio do matury? Czytałam tutaj o róznego rodzaju korepetycjach ale sama nie wiem http://preply.com/pl/warszawa/korepetycje-z-polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×