Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monny

wieczór panieński wspomnienia/pomysły/sugestie

Polecane posty

podzielcie się pomysłami na wieczór panieński ... jak go przeżyłyście?? Jak go wspominacie? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochampralinki
my zabrałyśy przyjaciółkę najpierw do spa na czekoladowy masaż a potem przenisłyśmy się do domu gdzie czekał na nas wynajęty barman z craicford i miałyśmy przygotowane różne gry i zabawy - to wszytsko bylo w formie "biforu" - potem ruszyłyśmy do klubu w którym miałyśmy wynajętą lożę i szampana na stole, pannie młodej się bardzo podobało super się bawiła i my też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza firma organizuje weekendowe rejsy po Mazurach. Z doświadczenia wiem, że już kilkukrotnie dziewczyny wykorzystały tą formę jako bazę do super WEEKENDU PANIEŃSKIEGO! Na jachcie może być do 7 osób, jacht jest do dyspozycji ze sternikiem, który czuwa nad bezpieczeństwem i trasą! Na noc spływa się do jakiegoś portu, najczęściej jest to Sztynort na północnych Mazurach i można tam szaleć do białego rana w kultowej tawernie! Nikt jeszcze nie wyjechał niezadowolony ! :) Zapraszamy. www.obozyzeglarskie.com Ta ostatnia zabawa mająca pożegnać stan wolny Młodej Pani nie musi być nudna i banalna! Nie musi się odbyć w domu czy klubie! Naszą propozycją jest 7-osobowy jacht ze sternikiem i rejs po Mazurach! Może się odbyć w dowolnie wybranym terminie, może to być weekend bądź środek tygodnia! Ilość dni do indywidualnego ustalenia! Do tej pory praktykowaliśmy rejsy weekendowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na wieczór panieński wynajem fotobudki! Przed fotografem ludzie się tak nie "otwierają" jak to ma miejsce przy fotobudce. Fotobudki robią furrorę na każdych imprezach. Dodatkowo jest świetna pamiątka w postaci zdjęć. Ja osobiście polecam Fotobudka Pstryk Pstryk www.facebook.com/fotobudka.PstrykPstryk www.fotobudkapstrykpstryk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja w tym roku organizuję panieński dla siostry i  bardzo się stresuję. Już nawet zamówiłam nam jacht przez czarter-mazury.pl!!! Oby się wszystko udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre rady
3 godziny temu, Gość Eliza napisał:

Ja w tym roku organizuję panieński dla siostry i  bardzo się stresuję. Już nawet zamówiłam nam jacht przez czarter-mazury.pl!!! Oby się wszystko udało!!!!

Nie zapomnij o striptizerach. Seks w takim otoczeniu przyrody może być niezapomnianym przeżycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×