Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i znów problem

co byście zrobiły, gdyby facet

Polecane posty

Gość i znów problem

który Was wcześniej zostawił dla innej chciał teraz wrócić?? U mnie to wyglądało tak, że jak się poznaliśmy on był w związku. Jednak męczył się w nim i postanowił zakończyć go. W tym samym momencie pojawiłam się ja. Może i dodatkowy bodziec. Zerwał z dziewczyną, zaczął spotykać się ze mną. Było nam wspaniale. Po czym oświadczył, że wraca do byłej :o W tej chwili minął już rok od tamtej sytuacji. Teraz on dzwoni pisze, nalega na spotkanie. Chce wrócić. Bo... bo nie może zapomnieć..ponoć. Dały byście jeszcze jedną szansę? Dodam, że ja wciąż coś do niego czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Ja nie, a byłam w takiej samej sytuacji. Z tym, że kiedy Go poznalam już rozstał się z byłą. Nie dala za wygraną wypisywała maile itd - widocznie mieli niezakonczone sprawy bo odszedl ode mnie w bardzo brzydki sposób. Nigdy bym Mu już nie uwierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój....facet jest popaprany emocjonalnie....jak chorągiewka....tacy są prawie najgorsi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, faceci tak maja, poznają nową laskę i wciskają jej, ze z ex go juz nic nie łaczy, ona tylko u niego mieszka :D albo twierdzą , że sa w trakcie rozwodu, a tym, ze jeszcze nie złożyli pozwu :D kto od miecza wojuje..... wiedziałas ,ze on tak robi, w końcu gdy go poznałaś był w związku, taki ma styl. Jego zachowanie pokazuje, że tamten związek był/jest dla niego ważniejszy niz związek z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię panów, którzy twierdzą, że męczą się w związku, ale nie kończą go, póki nie trafi się "dodatkowy bodziec" i przechodzą płynnie ze związku w związek. Najwyraźniej ten pan Was obu nie może zapomnieć, a może i jeszcze kilku. Radzę trzymać się z bardzo daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów problem
takich odpowiedzi się spodziewałam :) cieszę się :):):) bo już zaczełam myśleć a może jednak, a może warto, a może tym razem się uda :o przywróciłyście mnie do porządku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa
A w zyciu nietoperza nie. To burak ktory stracil cudowna dziewczyne pouzywal z jakas kure,w.ka a teraz chce wrocic.???? Po kiego waclawa skoro stac mnie na lepszego? Tyle! Pogon dziada niech spada na bambus banany prostowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo34
Nie lubię panów, którzy twierdzą, że męczą się w związku, ale nie kończą go, póki nie trafi się "dodatkowy bodziec" i przechodzą płynnie ze związku w związek. Najwyraźniej ten pan Was obu nie może zapomnieć, a może i jeszcze kilku. Radzę trzymać się z bardzo daleka... podpisuje sie rekoma i nogami !!!!!!!!!!!!nie cierpie takich facetow! Jest z jedna i chociaz jest zle to ciagnieeeeeeeeeeeeee ten zwiazek dopoki druga laska nie da mu sygnalu,ze moze cos bedzie....zalosne i malo dojrzale zachowanie.Mialam kiedys do czynienia z takim panem.Potem go spotkalam na ulicy i wielce byl zdziwiony ze go olalam przechodzac na 2 strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów problem
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo34
Ogolnie osoby ,ktore przechodza plynnie ze zwiazku do zwiazku sa dla mnie ubogie uczuciowo i malo dojrzale.Chyba,ze ktos ma 15 lat to jeszcze zrozumiem.Jednak ludzi po 25 roku zycia takich nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów problem
a mój twierdzi że się "pomylił" że teraz zrozumiał dopiero co stracił, i że z tamtą nigdy nie będzie szczęśliwy tak jak ze mną.. cholera przekonujący powiem Wam jest :o ale myślę podobnie jak Wy. Facet zasługuje na szansę - ale tylko 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa
facet to bubek niedojrzaly emocjonalnie pusty jak dzwon tak samo glosny. Zupelne jak komiczne :P :D Autorko!!!! Olej nie mysl szkoda Twoich mysli dla takiego patafiana odprez sie nie smuc zrob maseczke zjedz lody umow sie na ploty z psiapsiola lec na zakupy i przede wszystkim baw sie. On stracil. A Ty sie ciesz bo sie od gada uwolnilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
nie daj się nabrać, wróci, poużywa sobie i potem znowu mu się odwidzi :O to taki typ człowieka co się nie może zdecydować, pewnie tak samo skomlał do byłej, żeby pozwoliła wrócić nie miałby u mnie szansy powiedz mu, że nie jesteś jak jego była i nie dasz sobą pomiatać (w końcu co to ma być! będzie sobie latał od jednej do drugiej?) jeżeli będzie nachalny to powiedz, że pozwolisz mu wrócić pod warunkiem, że się pobierzecie, ALE PRZEDTEM ma dać Ci zaświadczenie o tym, że nie jest nosicielem żadnej choroby wenerycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo34
On tak sobie przechodzi ze zwiazku w zwiazek jakby byl pierdolniety na umysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllaaaaaaaaaaaaaaaa
taaaa pomylil pomylka to bl moj ex. Podobnie bylo bylismy razem w zwiazku fajnie milo bylo. Potem sie dowiedzialam ze jakas laske zaliczyl na imprezce na ktora ja nie moglam pojsc. Serce krwawilo.Ale bylam twardz przychodzil prosil jojc\yl stekal blagal przepraszal n cuda wianki. A ze sasiedzi mieli darmowe kino to inna sprawa :D Twarda bylam nie i koniec i wsio. Bolalo ale minelo a teraz jestem w super zwiazku i dziekuje silom wyzszym ze zabraly mi tego imbecyla z mojej sciezki zyciowej i postawily na niej wlasciwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów problem
czyli żadna by nie wróciła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkowo34
A ktos mi wytlumaczy jak mozna przechodzic ze zwiazku w zwiazek???? Bo moj ex najpierw kochal Magde, potem powiedzial ze wreszcie trafil na milosc swego zycia i juz jest pewny ze to ja i tlyko ja do konca zycia(zareczylismy sie) a teraz twierdzi,ze Anie tak kocha jak nigdy mnie czy Maggde i reszte dziewczyn i teraz jest na 100000 procent pewny ze to jego przyszla zona.facet ma 28 lat...przechodzil plynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh popieram powyzsze wypowiedzi.Od razu widac,ze nie wie czego, w tym przypadk, kogo chce.........sluchaj nie ma reguly, moze akurat Wam sie uad ale to takie "gdybanie". Ja bym nie wrocila do swojego ex, "dwa razy do tej samej rzeki nie wchopdzi" ale poamietaj,ze jest tz to male ALE :P Powodzenia :D Poza tym niech facet widzi,ze nie jestes na Jego zawolanie.....hehe pewnie tamta Go zostawila i chce poratowac sie Toba....penwie nie moze byc sam tlyko musi miec kogos obok siebie, zalosne ale prawdziwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×