Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bicycle

Pytanie do kobiet o orgazm

Polecane posty

Kobiety czy podczas masturbacji potraficie doprowadzić się do orgazmu wielokrotnego? Ja kiedyś próbowałam, ale po jednym po prostu juz niczego nie czułam tylko ból:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość si senior
J A P O T R A F I Ę !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze da sie osiagnac wielokrotny ale to nie zalezy tylko od tego czy to masturbacja czy sex po prostu zalezy od naszego samopczucia,zmeczenia,itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię zrobić sobie taki orgazm, że dosłownie ospływam. Już kilkakrotnie próbowałam nie przestawać tylko pieścić się dalej, ale nic z tego:( Raz tylko był drugi ale słabo wyczuwalny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze to zalezy od kobiety i od jej potrzeb,jak sie kocham z moim mezem nie odczuwam przyjemnosci,tylko masturbacja daje mi te przyjemnosc -orgazm.Moj maz to polak jak chcem sie masturbowac to mowi ze jestem zboczona ,wiec znajduje przyjemnosc wieczorami jak jestem sama,12 lat po slubie i nigdy nie wzielam do buzi jego kutasa bo to zboczenie. Wiec dlatego moze dam rade doprowadzic sie do orgazmu wielokrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa na resorach
Ja też potrafie :P A co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
raz mi sie zdarzylo miec 5 orgazmow,ale nie moge powiedziec,ze pod rzad....to bylo bardziej jeden,potem zas mizianie lechtaczki,drugi itd az do piatego...w sumie nie znam definicji orgazmu wielokrotnego...myslalam,ze to bardziej dzieje sie samoistnie..ze to nieustajacy dlugo orgazm...juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×