Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jr junior

Wspolny wyjazd wakacyjny czy facet powinien placic za wszystko sam ?

Polecane posty

Gość jr junior

Planujemy wyjechac z dziewczyna we wrzesniu do cieplych krajow ( Wyspy Kanaryjskie, Maroko, Egipt, Tunezja ) i pojawia sie problem placenia. Sam zarabiam srednio na dodatek splacam kredyt bo kiedys poreczylem koledze kredyt na zakup motoru i wypial sie na mnie, przestal placic i place za niego:-o Dziewczyna caly czas mi mowila ze jej kolezanki caly czas wyjezdzaja za granice a my nigdzie. Wiec zdecydowalem sie jechac w tym roku. Ona nie poczuwa sie do tego aby sie dolozyc. Fakt ze sama nie pracuje bo zwolnili ja z pracy byly redukcje ale ma bogatych rodzicow. Tata ma swoja firme a mama sklep z butami. I oni twierdza ze to facet powinien za wszystko placic bo to lezy w obowiazku mezczyzny. Wiedza ile zarabiam a mimo to tak mowia. Jej nie dadza ani grosza bo to ja mam o to zadbac. Czy rzeczywiscie tak powinno byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsd sef edf
chyba cię pogięło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duju śpik inglisz
jak sie nie dołoży to nie jedźcie:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry stary ale moim zdaniem laska szuka zwykłego \"frajera\" co jej postawi zagraniczną wycieczkę. jakie ma w ogóle wymagania!!!!nie chcę jej obrażać ale dla mnie to wszytsko capi materialnym dziwkarstwem..swoją drogą skąd ty wiesz że ona nie dostaje kasy od rodziców?od niej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz Ty...
lask aglupia a jej rodzice jeszcze bardziej... my zawsze pol na pol, bo ani on ani ja nie zarabiam cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za takie rzeczy zawsze płaciłam sobie sama. Co innego kino, kawa itp. a co innego wyjazd do Egiptu. To juz są większe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jr junior
Wiem ze nie dostaje bo mi mowi o wszystkim. Rodzice rzeczywiscie nie chca dawac jej kasy by nie zrobic z niej rozpieszczonego dziecka. Tak samo ma jej brat - tez nie dostaje kasy od rodzicow. Poza tym ona nie jest juz dzieckiem - ma 24 lata i szuka pracy po tym jak ja zwolnili. Sama chciala by sie dolozyc ale nie ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie macie wspolnej kasy to radzilabym pol na pol niech jej rodzice dadza jak ona nie pracuje, a zreszta jak wiedziala ze pojedziecie to czemu nie poskladala jakiejs kasy? ( z tego co widze to ten wyjazd wlasnie od niej wyszedl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz Ty...
no wlasnie...kawa,kino ok. ale za wakacje to ja za siebie on za siebie..czyli w sumei pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to ona nalegala na wyjazd z tego co psizesz , to nei zdawala sobie sprawy ze to kosztuje? zreszta.. jakbym ja stracila prace to bym siedziala na tylku i szukala nowej a nie jechalabym opalac nogi na wczasach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuj się zobowiązany do finansowania tego wyjazdu, skoro to nie jest mała rozpieszczona dziewczynka nie powinna nalegać, ba !nie powinna w ogóle wyskakiwać z taką propozycją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, facet nie powinien placic za wszystko. Taki wyjazd wiaze sie z dosc wysokimi kosztami wiec jej powiedz, ze albo pol na pol albo wcale bo Cie nie stac na oplacenie wszystkiego. A laska niech sobie szuka pracy jak chce na wczasy jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz Ty...
dokladnie mogla odlozyc skoro to ona chciala, a jak nie m prayc sie nie jedzie tylko szuka kolejnej (a nie suzka frajera ktory jej za ta zachcianke zaplaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemist
o w pierona!nigdy na cos takiego nie zgodziłbym sie!!!Wez ta laske pogoń w 3 diabły niech szuka multimilionera.Na taka to zawsze bedziesz harował a ta jak nie bedzie pracowac to we łbie je sie poprzewraca i sam zacznie szukac multimilionera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża hela
Myślę że gdybyś zarabiał powiedzmy 5 razy tyle co ona, to jak najbardziej mógłbys zapłacić, ale jeżeli mało zarabiasz a ona nic, to na wczasy np w bieszczady albo nad bałtyk, kwaterki wynająć teraz po sezonie tanio... powiedz że na tyle Was stac i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, równie dobrze mogła by dziewczyna powiedzieć tak: nie obchodzi mnie skąd weźmiesz kase , ja chce jechać na wakacje na Twój koszt, i albo chcesz ze mna być i płacisz, a jak nie chcesz płacić to wypad! tak to by mniej wiecej brzmiało, gdyby odjąć od tej wypowiedzi słodkie usmiechy i widok cycków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysmy byli razem i nawet bym
nie pomyslala, ze mial placic sam za wszystko :O Z jakiej niby racji?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie facet
tylko pół na pół - każdy za siebie. I nie daj się wrobić w nic innego :O Swoją drogą, mi - a jestem dziewczyną - duma by w życiu nie pozwoliła zafundować sobie takich wczasów :O Co to za laska? I jeszcze sama się dopomina. Gdyby to był Twój pomysł, y byś ją zaprosił, to jeszcze ewentualnie można by to przemyśleć. Ale tak? W życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
no to jak ona nie ma kasy to jak sie za granice chce wybierac? ona ma kaprys a Ty masz go sfinansowac? ktos dobrze napisal, to nie jest kino i kawa, to nie jest 50 czy 100zł, tylko pare tysięcy. niech sobie poodklada jak che pojechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
przecież to WSPÓLNYwyjazd, więc i wydatek wspólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THE END...
wspolny wyjazd, wspolny wydatek, kazdy daje tyle ile ma niema tak ze ty zaplacisz za nia wsyztsko bo to chore, powinniscie sie podzielic wydatkami a najlepiej jak kazdy zaplaci za siebie i niedaj z siebie zrobic frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja z moim wyjezdzalismy gdzies to za paliwo placilismy na pol....za nocleg tez kazdy za siebie.......ja np zrobilam zakupy na droge.....za obiad w restauracji placil on....nigdy nie bylo tak ze to on mial za wszystko placic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkady1949
musi sie jakos dołożyć- w tych czasach nie ma nic za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvbhnjM
w jakich tych czasach palancie? 5 lat minelo💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to ściema nie czujecie? jaka laska mając bogatych rodziców nie ma pracy? jakaś nieudolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele dudki bez pobudki
kurwa spać💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×