Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dominika1979

NIANIA - Legnica ** opiekunka do dziecka

Polecane posty

Gość Dominika1979

Mam 29 lat.Jestem mamą z wykształceniem pedagogicznym. Chętnie zaopiekuję się dzieckiem/dziecmi u mnie w domu. Mogę też odbierać dziecko ze żłobka/przedszkola/szkoły i zorganizować mu czas do powrotu rodziców. Uczniowi pomogę odrobić lekcje. Nie mam nałogów. W domu nie ma zwierząt. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi. Potrafię maluchom zająć czas tak żeby mogły poznawać otaczający je świat . Również starsze dzieci nie będą się u mnienudzić. Pielęgnację, zmiany pampersów , itp mam na co dzień Jestem w stanie zapewnić Państwa dziecku dobrą opiekę i towarzystwo dzieci za rozsądną cenę . Mieszkam na os. Piekary. Opieka oczywiście z wyżywieniem ( w tym obiad - dwudaniowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1979
Nadal aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta7800
witam mam 20 miesiecznego synka szukam dla niego opiekunkina 3 lub 4 dni w tygodniu po 5 godzin w godzinach od 9:30 do 14:30 i od 13:30 do 18:30. od 1 grudnia planuje powrot do pracy i szukam dla malego opieki .prosze o odpowiedz czy oferta jest aktualna nr telefonu i jaka stawka godzinowa pania interesuje . Z powazaniem edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1979
Witam. oferta ktualna - odpowiedź przesłałam na Pani maila :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1979
Witam :) oferta nadal aktualna - dodam, iz mogę zaopiekowac się Państwa dzieckiem równiez w noc Sylwestrową :) Do końca grudnia ogłoszenie jest ważne bez ograniczenia wiekowego; od stycznia 2009 roku - możliwia opieka nad dziećmi od ok. 2rż . Powód jest prosty - rodzice 9miesięcznego chłopczyka powierzają mojej opiece swój mały Skarb od tego czasu i muszę mieć możliwość wychodzenia na spacery, place zabaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1979
ofeta aktualna - dla dzieci od 2rż wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×