Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaZalamana

KOSZULE I STANIKI SZYTE NA MIARE-GDZIE??

Polecane posty

Gość OnaZalamana

czy wiecie gdzie lub u kogo mozna uszyc koszule na miare w woj dolnoslaskim lub opolski?? i moze znacie namiar na kogos kto szyje staniki na zamowienie ?? ze wzgledu na moj biust nigdzie nie moge dostac na siebie koszuli helpp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
glen nie pyskuj:P potrzebny mi jakis suoer krawiec a nie konowal :P nie znasz jakiegos??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
75 F pod biustem mam 80 a w biuscie 116 :( i za cholere nie moge na siebie znalezc stanika ,a juz nie wspomne o koszuli :( mam kilka,kupilam meskie i przerabialam ale cholera juz sa podniszczone i nie moge znalezc jakiejs ciekawej a takiej prostej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kochana ja mam 70 F - pod biustem dokladnie 69 ;) W biuscie wole nie mierzyc :P Kwestia stanika - ok. 200 zl i po 2- godzinnych przymiarkach zawsze coś na siebie znajduje ;) Owszem większośc ludzi by tyle nie dała za biustonosz, ale mi akurat na to nie zal ;) Co do koszul i koszulek - ostatno tez mialam z tym problem, nachodzilam sie po sklepach jak glupia, ale wreszcie kupilam :) Mój problem polega własnie na tym że jestem szczupła, u Ciebiez pewnościa jest podobnie. Nie kupuje koszul z nierozciągliwych materiałów. Trafilam w Orseyu na taka kobiecka elegancka bluzeczke -ok. 70 zl i wygladam tak samo jak sie w niej czuje, czyli rewelacyjnie ;) Tez myslalam kiedyś zeby juz szyc na miare czy cos, bo sama mam klopoty z dopasowaniem, ale hmmm dla chcącego nie ma nic trudnego :) Dobrze poszukac i znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
tak tylko ja chodze po sklepach ciagle i zadna koszula nie pasuje,mam bardzo jedryny i sterczacy biust i to jest problem,jakby byl odrobine miekkszy moglabym go jakos poukladac itd a tak masakra ostatnio kupilam w thriumphie stanik ktory jest prawie idealny ale niestety nawet w nim mam taka buleczke nad stanikiem wiec lipa :( nie szkoda mi kasy na to ale nie wiem totalnie gdzie kupic,moja kuzynka przywozila mi staniki z holandi,byly drozsze bo za jeden placilam okolo 120 euro ale idealnie pasowaly a w polsce nie ma tej firmy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalenka
wspulczuje i zazdroszcze biustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantoflarz
zgadzam sie z glenem :D chodz bez stanika :D i bez koszuli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.duzy-biust.pl/ tutaj dziewczyny polecaja sklepy moze cos znajdziesz ja ma w biuscie 114 i w pl tez mialam problemy ze stanikami,obecnie mieszkam w Irlandii i tu jest znakomity wybór w przyzwoitych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
no to zazdroszcze ze masz taki wybor a ile masz pod biustem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz zamowic przez neta-jest olbrzymi wybor poszukaj na tej stronce co ci podalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
kurcze jestem downem internetowym,nie moge sie tam polapac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
krewka CHYBA JESTES PRZEWRAZliwiona ja nie nawiazalam do dzieci z downem tylko powiedzialam ze jestem downem internetowym,zle zrozumialam,nie wyrywaj czego z kontekstu tylko czytaj calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
wera dzieki za linki juz sie loguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZalamana
tzn ty zle zrozumialas ;) nie odbieraj tego zle ,nie chcialam nikomu ublizyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biustonosznamiare
już niedługo bedzie mozna na tej stronie zaopatrzyc sie w staniki i bielizne w roznych wariantach, a zwlaszcza dopasowane biustonosze. wszystko jest na stronie www.biustonosznamiare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×