Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość Pani_Misiowa

na MAJ 2009 się nie załapałam ale zbytnio się nie staraliśmy.. teraz zaczniemy pierwsze prawdziwe staranka :D - a wiem że nie tak łatwo zaskoczyć... jestem sama czy są jescze foremki które na maj nie zaskoczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atruitka
ja też chce w tym miesiacu zajsc w ciaze... to nasze drugie staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zapisuje sie do was
ja tez zaczynam staranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaaaala
i ja sie dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deeery
Dziewczyny ja starałam sie prawie rok a koleżanka moja odrazu zaszła w ciąże że czasem trzeba cierpliwie czekac a uda sie !! ja myślałam że nici z mojej ciąży a teraz jestem w 29 tyg że życze powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też w poprzednim miesiącu się nie udało teraz mam dostać @ 02.10 ale czuje że też nic a tego nie wyjdzie już mnie podolewa jak na @. Co prawda to nasz 2 miesiąc starań ale coraz bardziej jak się nie udaje jest mi smutno i chce mi się płakać wiem że to nie długo czas ale im dłużej i nic bardziej się załamuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tezz zaczynam
to moje drugie starania.. na @ czekam 5.09 albo pozniej bo cos mi sie cykle skracaja.. szlak by to trafil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny :) pozwolicie, że się przyłaczę? :D to w zasadzie mój pierwszy cykl starań po...kwietniowym poronieniu :( w poronionej ciązy udało się w 2 cyklu..... i od dzisiaj zaczynamy staranka :0 tak jak Wy głęboko wierzę, że moja dzidzia urodzi się w czerwcu 2009 :) pozdrawiam Was i życzę 2 kreseczek na testach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktoras z was juz zaciazy
czy juz sie komus udalo? bo ja czekam na @ a raczej zeby nie przyszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja również się staram to jest już trzeci cykl,na maj się niestety nie załapałam. Mam córcie 5-letnią i za pierwszym razem się udałao,w marcu tego roku również byłam w ciąży ale poroniłam.Ale jestem dobrej myśli i wierze ze tym razem się uda. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsika
Dziewczyny ja starałam się od trzech miesięcy. I gdy byłam już zrezygnowana posłuchałam się koleżanki kóra jest w drógim m-cu ciąży a starała się od ponad roku. Podała mi przepis na ciążę. Jeśli do tej pory kochacie sie w pielszach, nastrojowo, spokojnie to trzeba z tego zrezygnować. Najlepiej się trochę upić (znacznie więcej niż lampka wina) i spróbować innej pozycji;) Najlepsza bez dwóch zdań jest "na pieska". Ciąża murowana. Oczywiście przydałoby się wiedzieć że to akurat dni płodne:)) Koleżanka w ten sposób zaszła w ciąże i jej koleżanka i jeszcze inna i ja!:) To mój trzeci tydzień. Dwa testy zrobiłam. Jeden maił jaśniutką kreseczkę a potem drugi - ten to już wyszedł z super mocnymi krechami:))) Jestem taka szczęśliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsika
Na codzień oczywiście alkoholu nie pijamy z mężem w ogóle. Szampan z sylwestra 2005 roku stał do tej pory w szafce bo nigdy nam się nie chciało go rozpoczynać:) Aż w końcu się przydał. W głowie miło zakołysało, ciała się rozluxniły i maleństwo jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotka
witam to ja też sie przyłączę :):) to jest mój pierwszy miesiąc prawdziwych starań mam nadzieję, żesie uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotka
apsika jutro skorzystam oj skorzystam z tej receptury akurat mam dnia płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika07
Witam serdecznie, czy mogę do Was dołączyć? Wciąż trochę niepewnie podchodzę do tematu macieżyństwa. Lecz od pewnego czsu wiele obaw i wątpliwości z tym związanych zeszło na dalszy plan... Spróbowaliśmy z mężęm i czekamy :-) Może to juz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że tu wątek ostro się rozwija ;) My też zaczynamy od tego miesiąca staranka o drugą dzidzię, tzn. już zaczeliśmy :P Trzymam za wszystkie starające się kciuki. Ja dopiero się dowiem czy mi się udało około 9 października. Szmat czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsika
Mu się staraliśmy od lipca i przed wczoraj zrobiłamm tylko potwierdzenie przypuszczeń:)) Test pokazał dwie bardzo wyraźne kreseczki:))) Udało się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsika
Życzę Ci tego Nadiewa bardzo, bardzo mocno. Daj znać czy sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
Witam My zaczęliśmy się starać w tamtym miesiącu tj od początku sierpnia niestety na majówki się nie załapałam - ale bardzo serdecznie pozdrawiam dziewczyny z Majówek2009 :).Planowo @ powinnam dostać 27.09( to już jutro) póki co nic nie czuję...żadnych bóli...zupełelnie nic...Mam nadzieję że wspólnie będziemy dzielić swoje szczeście :) Pozdrawiam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wam:-) Ja z majówek 2009, ale z końca, wiec może dzidzi urodzi się w czerwcu:-) Mi tez test pokazał przed miesiączka 2 kreski:-) w 24dn cykłów 28dniowych:-) więc Apsik gratuluję:-) Trzymam za Was kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apsika
Ty mnie Misiowa nie strasz!!:) Robiłam sobie test na dwa dni przed planowanym okresem i jedna kreska wyszła bardzo bladziutka. Tak bladziutka że wydawało mi się że jej tam nie ma, dopiero pod światło było widać. A potem zrobiłam drugi test trzy dni po planowanym okresie i krecha wyglądała już na widoczną; dalej w kolorze pastelowym ale juz dobrze widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apsiaka- gratuluję!!! 🌻 Reszcie i sobie :P życzę powodzenia w starankach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×