Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość fadeintoyou
Hejka:) co u was slychac??? po swietach jakas taka cisza nastala. Slim co u ciebie??? kochanie nie daj sie zadnym smutkom, bo my kobiety z natury jestesmy silne i tak latwo sie nie poddajemy. mam nadzieje, ze twoj nastroj w skali 0-10,poprawil sie chociaz na 7 :) nie mialysmy ostatnio okazji do wspolnych kawek ale musimy to zmienic. moze masz ochote na mala popoludniowa???? new trzymam kciuki za wyniki twojego meza :) napisz jak tylko bedziecie cos wiedziec. zgadzam sie, ze zycie w mniejszym miescie, a stolicy na pewno sie rozni. ja bym nie chciala mieszkac w stolicy, nie wiem dlaczeg po prostu nie przekonuje mnie to. lubie swoje miasto i tyle :0 zreszta Łódz wcale taka mala nie jest ;) ja narazie pochlonieta jestem praca, porzadkowaniem dzialki (czytaj porządki na dzialce, pielenie ogrodkow, wycinanie winogron, itp). staram sie narazie cierpliwie czekac na wynik naszych staran w tym kolejnym juz cyklu - moze sie uda. jednak bardzo chcialabym zobaczyc te upragnione 2 kreski. czasami jak pomysle, ze moze znowu sie nie udac to zaczynam miec watpliwosci co do naszej plodnosci, ale nie ma co krakac :) wszystkiego naj naj - musimy byc dobrej mysli wszystkie. pozdrawiam was cieplo :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) oj cos pusciutko pusciutko sie tu zrobilo. mam nadzieje, ze jeszcze tu wpadniecie. co tam u was slychac??? jak nastroje na wiosne??? u nas jest cieplutko i sloneczko swieci - az chce sie zyc. przyznam sie, ze troszke sie za wami stesknilam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam długo mnie na forum nie było tzn nie pisałam choć czytałam, bo kilka razy coś napisałam i w trakcie wysyłania rozłączał się internet i się wkurzałam okazało się że modem się psuł i poszedł do reklamacji. fadeintoyou u mnie nastrój jak najlepszy bo jutro przylatuje mój mąż nawet z tej okazji umyłam samochód. mam nadzieje że u was dziewuszki wiosna zaowocuje w brzuszkach. new ja to nie mogłabym mieszkać w warszawie, strasznie mnie te miasto przytłacza, uważam że Siedlce są ani za duże ani za małe, takie w sam raz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) chyba wiosna sprawila, ze juz nie siedzimy przy kompach - i stad tutaj tak pusto. ja mam czas tylko w pracy i to nie zawsze, ze cos tutaj skrobnac. Pelle jak twoje samopoczucie??? ile ci jeszcze zostalo do konca??? buzaki dla was wszystkich i zapraszam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ racja WIOSNA i czasu brak na kompa , tym bardziej jak się mieszka na wsi ,zawsze coś do roboty w ogrodzie i szkoda nie skorzystać z przebywania na dworze jak taka śliczna pogoda :) no dziś to taka aż superowa to nie jest ,jest ciepło ale straszny wiatr wieje chyba przygna jakiś deszcz ,a przydał by się bo strasznie sucho jest . buziam was i chętnie napiję się kawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wyniki moje P sa nie najlepszwe :( :(Boże, ale mi sie ryczeć chce :( :( do jakeigo lekarza tzreba by było się teraz wybrać?Dla kobiet jest gin a dla fectów?Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalaząłam, że lekarz nazywa się androlog czy jakos tak. Załamałam się :( nawet nie wiem ile teraz kosztuje wizyta u takiego specjalisty i gdzie go szuakc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie, ze moge iśc z tym wynikami do swojego gina, żeby na nie zerknał i cos podpowiedział, co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze new przykra sprawa ,nie znam się na tym ale myślę że możesz iść do swojego gina z tym ,już on będzie wiedział gdzie cię pokierować i co z tym zrobić ,trzymaj się ...przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) new jestesmy z toba - przytulam i chcialabym jakos cie pocieszyc, choc w tej sytuacji nie przychodzi mi nic sensownego do glowy. na pewno mozesz pokazac te wyniki swojemu ginowi i poprosic o rade. to w koncu lekarz specjalista od tych spraw, wiec na pewno pokieruje cie dalej. moj maz ma udac sie na badanie po dlugim weekendzie - tez sie martwie co sie okaze. slim chetnie napije sie z toba kawki - choc to juz jutro. wiem co znacza trudy pracy w ogrodku. sama pielilam przez caly weekend i wszystko mnie boli ;) pozdrawiam, new trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za dobre słowo :) Podłamałam się wczoraj, ale pożaliłam się swojej najlepszej psiapsiule, kóra zabroniła mi czytać cokowliek na ten temat w internecie, bo tam pisza tylko o najgorszych przypadkach :) zadzowniła tylko i przekazała to, co najwazniejsze :) czyli, że te wyniki nie sa jeszcze takie złe, dostanie pewnie jakies leki i wszystko będzie o.k :) Mój P umówil sie na poniedziałek na wizytę, więc zobaczymy co powie lekarz. wczoraj, zamioast trzymać sie dzielnie przy moim P, rozkleiłam się , ale teraz wiem, ze wszystko będzie dobrze. Te wyniki nic nie przekreślają, sa nienajlepsze, ale nie sa jeszcze takie złe. Nie jest powiedziane, ze jest bezpłodny, a to jest najwazniejsze. nie tracimy nadziei i nie kończymy starań :) Buziaki Kochane i jeszcze raz dzięki za podtrzymanie na duchu :) kiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tak tak w 100 % to wiosna trzyma z dala od kompa a u mnie to jeszcze dodatkowo brak internetu ale na szczęście już niedługo, no i oczywiście mój mąż którego nie odstępuje na krok, dodatkowo jesteśmy w trakcie zamówień płyt meblowych do naszej szafy wnękowej którą sami będziemy robić tzn ja będę się patrzeć i komentować a Andrzej składać. New nie ma co podupadać na duchu nie on pierwszy i nie ostatni ma nie najlepsze wyniki kiedyś pisałam o takiej dziewczynie która na początku mojej ciąży leżała ze mną na patologii, jej mąż miał właśnie słabe wyniki ale przed planowaną ciążą brał leki i wszystko było ok doczekali się dwójki dzieci, więc głowa do góry, najważniejsze że znacie przyczynę. no a co do mnie to ja właśnie zaczynam 31 tydzień czyli w chodzę w 8 msc, czuję się dość dobrze zwłaszcza że całe dnie pędzam po mieście i nawet nie mam czasu poleżeć, brzuszek spory ale nie tak ogromny jak przy Wojtku zresztą waga też gdzieś o 10 kg mniejsza, no a Maciuś w brzuszku jak był leniwy tak i jest. pozdrawiam i przesyłam duże buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Jak wam mija długi weekend??? szkoda ze to tylko 3 dni i trzeba znowu do pracy isc. my urzadzilismy grilla a dzisiaj byli moi rodzice w odwiedzinach takze nie mialam nawet chwilki, zeby tu do was zajrzec. jesli chodzi o moj cykl to wlasnie czekam na @ i mam nadzieje, ze nie przyjdzie :p new, slim jak samopoczucia??? Peelle w tak zaawansowanej ciazy to pewnie ciezko ci jak jest tak goraco jak dzisiaj? moze masz lozysko w przodu i dlatego slabo czujesz ruchy? albo rzeczywiscie asz synka leniuszka ;) pozdrawiam was i zycze spokojnego i udanego ostatniego wieczorku tego "dlugiego" weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hej :) @ spoznia mi sie 3 dni i mialam nadzieje, ze moze sie udalo. jednak przed chwila robilam test i wyszedl negatywny :( @ narazie ciagle brak, ale w takiej sytuacji to tylko czekac kiedy przyjdzie. kurcze a tak chcialabym zobaczyc 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na @ i znając życie przyjdzie lada moment, bo już czuję ból jajników :( My weekend spędziliśmy w stolicy nie stety, bo mój P pracowal w sobote a ja nie chciałam wyjeżdzac bez niego... P miał dziś umówiona wizyte do urologa z tymi jego wynikami, ale doczytalam sie na internecie, ze urolog zajmuje sie raczej ukladem moczowym a nie TYMI sprawami...chociaz na różnych forach różnie pisza... buziaki i milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny trzymam kciuki żeby nieprzyszła ta wredna @ Ja niestety mało mam czasu na kompa , pomagam moim rodzicom sadzić tytoń ,a teraz biorę się za porządki w domu i ogrodzie bo w piątek mój mąż przyjeżdża na tygodniowy urlop hurrraaaaaaaa :D:D mam nadzieję że jak wejdę tu niebawem na topik to same fasolki się posypią .życzę wam kochane tego z całego serducha .papa buziam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! fadeintoyou mam nadzieje że jednak test się mylił i starania się powiodły, New napisz co urolog powiedział trzymam kciuki za dobre wieści. mi długi weekend też minął na grillu w pt po południu z małym na działce na wsi u znajomych a w sobotę wieczorkiem już sami byliśmy u kolegi i wiecie co mało kto zauważył że jestem w ciąży było trochę już szarawo może dlatego ale najlepsze jest to że podszedł do mnie chłopak i zaczął mi gadać komplementy że mam piękne oczy i w ogóle takie tam podrywy ja stałam jak wryta i się zastanawiałam czy to jakiś wariat nie widzi że jestem w ciąży a mąż z boku siedzi, dopiero na koniec jak się zgadali ze jestem w ciąży to mu kopara opadła ale prawdę mówiąc miło było usłyszeć od obcego faceta komplement, dowartościował mnie na kilka msc a po porodzie się przyda. pozdrawiam i przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pellee faceci podobno leca na kobiety w ciaży :) Do mnie dzis przyszła @ :( Póki co szukamy innego specjalisty, bo ten urolog to nam nie pomoże...czytam na necie najlepszego specjalisty ale jak to bywa, opinie sa rozne...jedni pisza ze lakrz jest fantastyczny i pomógł, a inni piszą, ze daje skierowania na bardzo drogi badania, które sa nie potrzebne, ze nie pomaga i wogole, więc bax tu człowieku madry... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New przykro że ten lekarz wam nie pomógł a może jakiś dobry ginekolog by pomógł, zresztą trudno mi się wypowiedzieć bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale jestem pewna że choć droga może być ciężka w poszukiwaniach specjalisty ale za to owocna. a co u reszty dziewuszek słychać? i jak tam u was pogoda bo u nas troszkę pochmurno, wietrznie i zimnawo i jakoś tak sennie, nic mi się nie chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) New przykro mi podwojnie - z powodu @ i lekarza. Może rzeczywiście powinniście poszukać jakiegoś dobrego ginekologa i pójść razem i zobaczyć co on wam powie. Zresztą grunt to to, że twój facet nie jest bezpłodny, a cała reszta to tylko kwestia czasu. Na pewno wam się powiedzie i po dalszych badaniach będzie mieli dzieciątko. A ty robiłaś jakieś badania już??? Slim - ja też walczę teraz z porządkami w ogrodzie, na szczęście pomagają nam rodzice i teściowie. Inaczej to chyba nigdy byśmy nie dali rady z tym wszystkim. Peelle każda kobieta w ciąży wygląda pięknie, ale na pewno to bardzo miło usłyszeć komplement. Każdy nawet najmniejszy może poprawić nastrój. Ja ciągle czekam na @, na razie zamiast @ mam problemy ze śluzem. Ciągle mam wrażenie, że już już dostałam i latam do wc sprawdzać. Na razie strasznie bolą mnie piersi i częściej niż zwykle chodzę siusiu. Jednak nie nakręcam się, bo jednak test wyszedł negatywny, a wydaję mi się, że po kilku dniach powinien już wykryć ewentualną ciążę. Nie wiem co o tym sądzić i strasznie denerwuje mnie ta niepewność. Pozdrawiam was i śle buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou- 3-mam kciuki :) Ja badania już robiłam, ponad rok temu, jak tylko zaczeliśmy badania. u mnie jest wszystko o.k nie wiem czy ginekolog pomoze....nie wiem nawet jak go szukac, bo na forach pisza tak sprzeczne opinie, ze nie wiadomo kogo słuchac... do poklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewuszki! co tam u was, jak idą pracę ogrodowe? New jak poszukiwanie specjalisty? Mój mąż już zrobił w pokoju szafę wnękową więc powoli zacznę szykować wyprawkę bo będę miała w końcu gdzie ją układać. piszcie co tam u was. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!My umówilśmy sie na poniedzialek na wizyte w Invimedzie, także zobaczymy co powiedzią naw yniki mojego P. A jak u was staranka? buzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jak wiosenne samopoczucia? mi troszkę ciężej się ostatnio zaczęło chodzić, a dziś to w ogóle leniuch mnie do prawie 14 trzymał ledwo co z łóżka wstałam ale pewnie przez to że w nocy nie mogłam spać, jutro idę na usg już nie mogę się doczekać a z drugiej strony mam lekkie obawy przed tym że powie że coś jest nie tak no ale walczę z tymi myślami. New mam nadzieje że już wasze poszukiwania lekarza się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) przepraszam, ale ostatnio nie miałam czasu usiąść do kompa. co tam u was??? New powiedz mi jakie dokładnie wyniki miał twój mąż???? dzisiaj mój miał robione badanie nasienia i w wynikach wyszło, że niby wszystko ok - duża ilość plemników, ruchliwość 96%, a jakaś aglutynacja 36% - tyle pamiętam. Wiecie co to dokładnie aglutynacja i czy dobrze, że jest n36% ??? wyczytałam w necie tylko tyle, że aglutynacja może mieć wpływ na zapalenie i przeciwciała plemnikowe u mężczyzny. My niestety dalej się staramy, ta paskudna @ przyszła spóźniona 6 dni. Jestem załamana. już miałam nadzieję, że się udało a gdy dostałam to coś we mnie pękło. Trzymajcie się kochane, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!długo się nie odzywałam, bo jakoś dużo się ostatnio dzieje... Na wizycie jednak nie byliśmy wczoraj, bo źle sie rano czułam i nie dałam rady zwlec się z łóżka :( umlowiliśmy się na za dwa tyg., w piątek... fadeintoyou- mój P ruchliwośc plemników ma 65 % ogólnie wyniki sa opisane na granicy normy :( mie wiem gdzie znalazłaś ta aglutynację, bo tutaj nie ma żadnej cyfry, czy to źle? :( :( żywych plemników ma 65, ogólna liczba plemników 2 380 000, więc nie dużo:9 no nic, czekamy z niecierpliwościa na wizytę u lekarza. Poza tym wzięliśmy sobie kredyt na uto i pralke:) jutro jedziemy wybrac pralkę, a po auto mój P jedzie do Niemiec za jakieś dwa tyg., bo 24 maja mamy komunie mojej siostrzenicy. a co u was? u nas, mimo wszystko, starania w trakcie, ale póki co chyba straciłam nadzieje...cho w sumie ostatnio jakoś nawet nie mam czasu nad tym rozmyślac, więc może i lepiej :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) New mój mąż robił badanie w Gamecie w Łodzi i miał oprócz ruchliwości, ilości, itp. podany wynik aglutynacji - 36%. Z tego co wyczytałam to jest to jakoś powiązane ze sklejaniem się plemników i przeciwciałami na plemniki u faceta - jeśli coś nie po fachowemu napisałam to przepraszam ale nie jestem lekarzem. Mam nadzieję, że 36% to mało i nie ma wpływu na zdolności męża. Narazie nie mam czasu, bo oprócz pracy to jeszcze zajmuje się tłumaczeniami i ostatnio chodzę spać po północy, ale niedługo będę musiała porobić badania ja. strasznie się boję, że coś wyjdzie nie tak i okaże się, że przeze mnie nie udaje się nam. New a ty z wynikami męża to gdzie najpierw się udałaś w końcu???? Pozdrawiam, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! widzę że ten tydzień mija na zmartwieniach. fadeintoyou i new chciałabym napisać Wam żebyście się nie martwiały wynikami i badaniami, no ale było by to obłudne bo sama ciągle się martwię o zdrowie Maciusia w brzuszku, a poniedziałkowe usg dołożyło zmartwień bo niby wszystko jest w porządku ale główka dzidzi jest większa o ponad 4 tyg od brzuszka tzn wiek z usg części ciała powinien być 32 tydz a jest tak że brzuch i noga są młodsze o prawie 2 tyg a główka starsza o 2 tyg od tych 32, niby lekarz mówi że to lepiej jak główka większa od brzuszka i że będzie pewnie długie chude i z dużą główka, ale już się naczytałam w internecie że nie którzy lekarze to ignorują a ani uznają to za powód do drugiego usg i sprawdzenia, sama nie wiem co myśleć mąż ma też dość dużą głowę i w ogóle jest dobrze zbudowany mówi że pewnie po nim ta głowa. no ale się rozpisałam pozostało nam wierzyć że jednak wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! oj chyba mocno zapracowane jesteście. ja w sumie też ostatnio nie mam czasu usiąść ciągle coś robię, wczoraj np zrobiłam zakupy dla maluszka i zaczęłam prać jego ciuszki czyli przygotowuje dom na jego przyjście. pozdrawiam i przesyłam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×