Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość fadeintoyou
Witajcie :) Blask jak milo, ze do nas wrocilas :) fajnie, ze powracaja tu "stare" forumowiczki. co u ciebie? przyznam sie, ze jak czytalam poczatek twojej wypowiedzi to myslalam, ze zaraz przeczytam o fasolce :P New jak starania? moze nam sie uda w tym cyklu obu co :P Peelle kazda kobieta boi sie porodu i to calkiem normalne. gorzej jakbys udawala, ze cie to w cale nie rusza. na pewno wszystko bedzie ok i dzidzia urodzi sie zdrowa. ja takze przezywam zblizajacy sie porod, ale mojej najlepszej przyjaciolki :P ma termin na 18 lipca, ale juz wszyscy nie mozemy sie doczekac. U mnie narazie nic sie nie zmienia. moze poza tym, ze mamy zmartwienie w pracy. moja kolezanka przez przypadek uslyszala, ze pracodawca zastanawia sie nad zamknieciem firmy :( z tego powodu jakos nawet mi sie nie chce myslec o naszych staraniach. boje sie, ze nie znajde szybko nowej pracy :( pozdrawiam was cieplo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fadeintoyou a dopiero niedawno zaczęłaś tą pracę, może to jakieś pomówienie ktoś źle usłyszał przekręcił, w łodzi chyba nie za ciekawie z pracą i zarobki niewielkie bo moi znajomi zarabiają tyle co u nas w małych miasteczkach. blask domyślałam się że to TY, dobrze że się nie poddałaś całkiem. jeszcze tylko slim gdzieś nam uciekła z forum a może jest razem z mężem za granicą bo ja to bym bardzo chciała swego mieć przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Śledziłam wszystkie wieści , ale sie nie udzielałam .....Po prostu uważałam ,że nie ma już dla mnie nadziei Dziewczyny mam bardzo , ale to bardzo miłe wieści........ Spóźnił mi się okres dzień ,2.....5 mówię eeeee niemożliwe , ale dla świętego spokoju zrobiłam test...2 kreseczki w tym jedna jasna...powtórzyłam test na drugi dzień z rana.... Patrzę i oczom nie wierze....dwie grubre krechy jak b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
oooo coś urwało moja wypowiedź ....jak bum cyk cyk Mam w sobie małą śliczną 3 tyg fasoleczkę :):):):):):):)::)): Pelle wybacz ,że ja tak tylko o sobie......ale jestem w takiej euforii ,że hej po prostu sama chyba w to jeszcze nie wierzę ...:):):):) Pozdrawiam buziaki :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask- GRATLUJE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!! Ja dziś dostałam @ :( Odezwę się jeszcze za chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
uuuuu New tak mi przykro ja tu szaleje z radości , a tu takie smutne wieści..... Dziewczyny ja przełamałam złą passę teraz wasza kolej .....wierzę w was skoro mi sie udało wam też musi się udać ............ja już straciłam nadzieje a tu taka niespodzianka! Dziewczyny do dzieła na pewno sie uda. Dodam ,że ja wcale nie przytulałam sie często i w te dni ....tylko kiedy mężuś wracał z delegacji i udało się.....więc wszystko jest możliwe... Peelle a co u Ciebie???Jak się czujesz?Teściowa zamęcz??Pozdrawiam cieplutko Buziam....Laski dacie radę wierzę w was!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Blask gratuluje no widać że jednak nie można tracić nadziei, bardzo się cieszę, może sekret tkwi w zrezygnowaniu i rzadkich stosunkach podobno jak za często seksik to wtedy sperma za rzadka i ciężko zajść. NEW wierzę że niedługo i Tobie się uda. a ja objadam się ziemniaczanymi tartymi tłustymi plackami pycha no ale już niedługo czeka mnie dieta więc mogę se pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peelle ale Ci zazdroszcze tych placuszków :) Mam nadzieje, że i nam sie nie długo uda...Chociaż ja tez juz starciłam jakakolwiek nadzieję...Może nie pisane jest nam mieć dzieci?? :( Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New na pewno w końcu Ci się uda może to nie ten czas i pisane jest Ci mieć dzidzię np w 2010 , placki to zasługa mojej siostry, a wczoraj frytki mi zrobiła. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Blask gratulacje!!!!!!! super,ze w koncu ci sie udalo. jednak przeczucie mnie nie mylilo ;) jestes przykladem, ze nie wolno tracic nadziei i ze kazdej z nas sie w koncu uda. wszystkiegodobrego dla ciebie i twojej dzidzi. New nie zalamuj sie - nam tez w koncu sie uda zobaczysz :) jak nie w tym cyklu to w nastepnym :) Peelle a jak twoje samopoczucie??? Ja nie mam dobrych wiesci niestety. moja kolezanka jednak sie nie mylila i nasza firma sie likwiduje. bedzie jeszcze istniec do 01.07 ale my juz nie chodzimy do pracy :( fatalnie sie czuje jako bezrobotna. tym bardziej ze nie bedzie latwo znalezc sobie jakas inna :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! fadeintoyou przykro mi, wiem że szukanie pracy może być frustrujące zwłaszcza teraz kiedy jej chyba nie za wiele, a może uda Ci się znaleźć szybko dużo lepszą pracę w życiu różnie bywa i jeszcze będziesz wdzięczna firmie że się zlikwidowała. fizycznie pewnie troszkę odpoczniesz jak nie chodzisz do pracy czy już jakieś zajęcia zaplanowane, czy nie tracisz czasu i od razu szukasz pracy. no a ja to całkiem dobrze dziś w nocy spalam ale wczoraj dużo się ruszałam 3 godz po mieście później wieczorny spacerek z Wojtkiem i może kondycja choć trochę po szpitalu wzrośnie bo już mogę się ruszać abym tylko dała radę. no ale psychicznie to trochę podupadłam bo w nocy moja koleżanka zburzyła moje wyobrażenie o drugim szybkim i lżejszym porodzie mianowicie urodziła już 11 dni po terminie drugie dziecko w sumie to bóle miała od południa a dopiero przed 3 urodziła a dziecko pół kg lżejsze od pierwszego, no a jak leżałam w szpitalu to dziewczyna 3 dziecko rodziła ponad 24 godz i jak tu pozytywnie myśleć jak tu takie przykłady się same trafiają. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Eloooooo🌻 Peellla nie denerwuj się i nie przejmuj to ,że ktos tak miał to nie znaczy ,że TY też tak będziesz miała.......Będzie dobrze i tego się trzymajmy....mi zawsze powtarzano ,że drugi poród i każdy następny to już z górki najgorszy jest zawsze pierwszy bo to strach przed nieznanym ect...Moja matka rodziła moich braci 30 minut.....przynajmniej tak zawsze mówiła jak było nie wiem jestem ostatnia :) a mam 3 starszych braci :P Głowa do góry będzie dobrze..... Fadeintoyou ojjjj tak mi przykro , ale nie martw się mimo ,że każdy mówi ,że jest kryzys pracodawcy nadal szukają osób do pracy wystarczy poszukać w necie.... Pamiętaj ,że Polacy nadal wyjeżdżają za granicę do pracy....mimo ,że już się trochę to pozmieniało nadal im się to opłaca.Będzie dobrze jesteś mądrą i zdolną kobietą dasz radę :) New nawet tak nie myśl popatrz na mnie......będzie dobrze , przestań myśleć o dziecku,bo to tylko będzie ci przypominało i sprawiało przykrość ,tak było w moim przypadku. Laski a zdradzić wam przepis na dzidzię?????? rzadziej się przytulajcie i pijcie Actimel :D:D:D:D Moja męza się śmieje ,że to właśnie dzięki niemu :D:D:D bo ja zawsze chorowałam o tej porze roku i mąz zakupił actimel i no oboje piliśmy ..........rzadziej się przytulaliśmy wtedy gdy byłą na to ochota :):):) i udało się,...................:D:D:D::D:D:D Chyba opatentuję ten pomysł ::D:D::D:D:D Pozdrawiam cieplutko 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Slim słoneczko gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim już długo się nie odzywa, pamiętam że miała iść zbierać tytoń i już się nie odezwała. A Ty blask na kiedy masz termin już sobie wyliczyłaś? i co tam w życiu porabiasz coś się zmieniło czy wszystko prócz wiadomej nowiny po staremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Co się zmieniło? Przeprowadziliśmy się do innej części śląska.......może i dobrze :) z dal od pseudo kochającej rodzinki :P:P:P która przychodzi tylko po to żeby znów się powywyższać i stwierdzić ,że mają lepiej ładniej ect........wreszcie spokój :):):) Pracuje w tym samy miejscu..........a co do terminu tak liczyłam plus minus..... w zależności od regułki i kalkulatora:D:D:D:D:D luty\marzec 2010 :):):) ale ja bardziej szykuję się na marzec :P jak na razie nic tak szczególnie mi nie dolega tylko częsty ból kręgosłupa choć już rzadziej, ból jajników i takie poczucie ,że mam coś za pępkiem :D:D:D wiem śmiesznie to brzmi ale tak czuję , nie wspominam o cycuchach bo bolą przy każdym dotknięciu i żeby było śmiesznie non stop mi sutki stojąD:D:D::D mąż ma ubaw po pachy a bolą ,że aż strach :P A się rozpisałam ............sorka mam nadzieje ,że nikt się na mnie nie pogniewa :):):) pozdrawiam Babeczki Peella a ile Ci zostało do terminu ??Czy to nie już????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
aha i no non stop bym spała jestem strasznie senna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Blask dobry termin na poród też taki chciałam mieć no ale na lipiec wyszło i wakacji w tym roku w ogóle nie będę miała trochę mnie to smuci ale jak mały się urodzi to nie będzie czasu myśleć o tym, ja już na terminie jestem w każdej chwili, mogę urodzić teraz a jestem w 39 tyg no ale równie dobrze i w 42 tyg może Maciek wyjdzie, ja mu proponuje 13 lipca jak tatuś przyjedzie no ale zobaczymy jak z jego posłuszeństwem jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
witajcie, wlasnie sie dowiedzialam, ze zostalam ciocia. moja przyjaciolka urodzila wczoraj w nocy coreczke!!!!! bardzo sie ciesze; najwazniejsze ze z mama i corka wszystko w porzadku, a mala jest zdrowa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Peelle na pewno synuś poczeka na Tatę :):) będzie dobrze :) Fadeintoyou Gartulki dla koleżanki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam do was ale wystąpił błąd i wykasowało na ale tak w skrócie: fadeintoyou na pewno będziesz w spaniałą ciocią, no i nie daj się za bardzo wykorzystać przy dziecku a ja tak to robię z moimi przyjaciółkami(oczywiście z tymi które kochają dzieci) no to spójrz na małego ja się wykąpie albo trochę sprzątnę albo muszę wyjść na chwile :) New a co u Ciebie macie już swój nowy samochodzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Blask udało Ci się, super odliczanie. a co tam u was ja siedzę w domu i pot się ze mnie leje. wczoraj miałam awarię w łazience i dziś spotkanie z hydraulikiem, najśmieszniejsze jest to że za robotę wziął tylko 20 zł i coś mi się wydaje że dlatego że jak Wojtek go usłyszała zaczął krzyczeć tatuś tatuś i pewnie mnie trochę pożałował nie dość że w ciąży to jeszcze dzieci ojca szukają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pellla ty jesteś mocna :D:D:D:D:D:D co ja się uśmiałam :):):):):) Dobre!!!Jak dobry dowcip! Ja dziś byłam u gina choć wiem ,że to za wcześnie ale moja tarczyca i czasem ciśnienie za wysokie , więc wolałam przyjść wcześniej.... przynajmniej umówiłam się na USG :):):):):):):) ah już nie mogę się doczekać :):):) 🌻 http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Blask&year=2010&month=2&day=22&babycount=1 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) peelle ja takze usmialam sie jak czytalam twoja wypowiedz - ale przynajmniej zaoszczedzilas ;) ciekawe co sobie bidny hydraulik pomyslal ;) a jak sie czujesz??? do porodu juz ci niewiele zostalo :P mozesz odliczac dni. Blask fajne to odliczanie :) jak nam sie kiedys uda to tez taki zrobie - jak oczywiscie nie obrazisz sie na plagiat ;) New a co u ciebie slychac?? U mnie narazie bez zmian - brak pracy mnie dobija. nie umiem narazie znalezc sobie miejsca i nawet nie chce mi sie myslec co zrobie jak sobie szybko innej nie znajde. niby mam jeszcze jakies sprawy do zalatwienie i nie siedze codziennie w domu, ale w ogole mi jakos tak nie bardzo. poza tym niedlugo powinnam dostac @ i jakos tak czuje, ze ja dostane. i znowu cykl zakonczony @ zamiast wiadomoscia o powiekszeniu sie rodziny ... ehhh ... moja przyjaciolka wyszla juz ze szpitala, jednak dzidzie musieli jeszcze zatrzymac na kilka dni. juz nie moge sie doczekac jak bedzie mozna ich odwiedzac :) trzymajcie cie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fadeintoyou nie będzie plagiatu bo ja sam splagiatwoałam :D:D:D:D czytaj zgapiłam :):):):):):) Peelle właśnie przecież to już ostatnie dni ....na ostatnich nogach chyba już jesteś, jak się czujesz???? Jak brzusio??Maciuś znaczy się :):):) POzdrawiam chlodniutko w taki upalnym przynajmniej u mnie dzień :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! właśnie jestem po wizycie u gina, no i mam rozwarcie na 2 cm czyli bez zmian, zrobiła mi szybkie usg i wychodzi waga Maciusia 3100 czyli ani za dużo a ni za mało ale ja przyznam że wole mniejsze dziecko rodzić bo powinno być łatwiej. pojechałam do centrum miasta na zakupy małe ale nie dałam rady chodzić, teraz siedzę w domu i pot się ze mnie leje a tak bez ciąży to w ogóle się nie pocę, do tego spać mi się chce strasznie chyba ciśnienie spada. kończę właśnie 39 tydzień no i naprawdę mam wielką nadzieję doczekać do 12 lipca, trzymajcie kciuki za to. fadeintoyou bądźmy dobrej myśli jeśli chodzi o pracę i @, mam myślę że tylko pracę dostaniesz. Twoja przyjaciółka trochę przed terminem urodziła i dlatego małą w szpitalu? Całuski dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny boję się że jednak wcześniej urodzę właśnie zauważyłam lekkie krwawienie no mam nadzieje że to po badaniu bo czasem i tak się zdarza i że szybko minie bo jak nie to się mocno zestresuje, a jak pojadę do szpitala to zaraz ze chcą mnie położyć i tak będą trzymać do porodu, żebyście wiedziały ile teraz myśli mi się kłębi w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już mi emocje opadły, prawie w ogóle już nie leci krew skurczów brak zapewne było to po badaniu, uff Jeszcze nie rodzę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peella ty nas tu nie stresuj:D:D:D:D Ale dzięki tobie znowu się czegos nowego dowiedziałam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×