Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Gość to ja wasza slim
Hej baby :p co tam u mnie ?a jakoś leci dzień za dniem aby do przodu ,odliczam dni a raczej tygodnie do przyjazdu mojego M u mnie też upał dziś niesamowity , wyciągnęłam basen taki wielki mam:D i właśnie woda sobie do niego leci ale zanim naleci to pól dnia zejdzie ... kto ma ochotę na kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wasza slim
hehe i stronka moja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh Slim jak mi Ciebie i twoich tekściorów brakowało :) normalnie się za Tobą stęskniłam.Jutro idę na badania....zobaczymy co wyjdzie :) Jak razie dziadki jeszcze nie wiedza o fakcie.....widzę ,że mój się męczy nie wie jak im powiedzieć , ostatnio się go zapytałam a co wolisz ,żeby im sąsiadka powiedziała?? Rozumiem go stresuje się ....ale nie można tak.. W każdym razie sposób już jest, :) tylko czasu brak :) Ja dziś w pracy, ale mam strasznego lenia...nic mi się nie chce. :) A co u was?? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wasza slim
a to dlaczego dziadki niewiedzą jeszcze hyyy :D ciocie topikowe wiedzą a dziadorki nie :p oj biedne dziadorki :p ej ja się piszę na chrzestną topikową :D woda cały czas leci ale dużo już nie zostało :p ale i tak mojej doopy w niej dziś nie zamoczę bo zimna jak lód ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmokus20
CZY TO MOZLIWE ??? Robilam test 9lipca -go popoludniu i po ok pol godz. wyszla druga bladziutka kreska... chcac sie upewnic zrobilam test 10-go lipca rano.. po kilku godz test sie zalal od strony literki T az do niej powodujac jej widok... Planowy @ na 20lipca... lecz ide na wesele 18-go lipca i chcialam wiedziec wczesniej by wrazie w... nie pic... Najpierw bolaly mnie sutki.. ale tylko 3 dni.. a od piatq lub soboty jajniki na zmiane...( az do tej pory) myslac ze to moze ciaza powiedzialam sobie ze zrobie jeszcze raz testa przed weselem i okresem ... i wlasnie zrobilam go przed chwila po dolownie 30 sekundach wyszla gruba krecha CIAZA ??? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silm zostałaś ochrzczona chrzestną Piotrusia Jana ( o ile bedzie to chłopczyk ):D:D:D Dziadki nie wiedzą bo : ja mówię : choć pojedziemy im powiedzieć.... mój : nie może w czwartek, w czwartek nie może w niedzielę :d i tak w koło Macieja :D Cóż nie wiedzą , bo ja wolałam zaczekać na 1 USG i potwierdzić , żeby było wiadomo na 100 % , bo testy różnie pokazują ja wolała mieć pewność w 100 % Moja koleżanka zrobiła test - 2 kreseczki i wszystkich powiadomiła o tym fakcie :) Później się okazało ,że była w ciąży tylko szkoda że 2 miesiące później :D i był śmiech na sali ,że jest jak słonica rok w ciąży :) Wolałam potwierdzić :) taka to historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro tak to wygląda to wybaczone ci jest :p to będę chrzęsną hurrraaaa :D :D:D:D a jak dziewczynka to jakie imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i muszę ustąpić miejsca młodocianemu ,bo lepi się do mnie jak mucha do lepu :p wiecie te jego gry i koleżanki na gg :D na razie spadam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim,sledze to forum od jakiegos czasu, mam nadzieje ze tutaj ktos bedzie mogl mi cos podpowiedziec. Jak Wy wszystkie staramy sie z moim mezem o dzidziusia, juz od dobrych dwoch lat, oczywiscie mielismy juz niezliczone ilosci wizyt u ginekologa, androloga i endokrynologa i nadal nic czy ktoras z Was zna jakis magiczny sposob na zajscie w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask :D:D:D:D dobre :p Przepis Na Dziecko !! Składniki: 2 jaja 4 Kolana Obróbka: Ucierać do rana Az powstanie piana , A potem odstawić na 9 Miesięcy i kupić wózek Dziecięcy:D :p sorki wybaczcie jeśli kogoś uraziłam ,słońce mnie dogrzało i padło mi na łeb :p a tak poważnie Paulus47 to nie znam magicznego sposobu i chyba go nie ma ! kiedyś uda się zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim kto jak kto ale jak ty zapodasz tekściora to nie ma h... we wsi :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poprostu przystopować. Nie ma, nie stety, dobrego przepisu na zapłodnienie dziecka. My też staramy się już bardzo długo i nadal nic. Musisz odpuścić i przestać o tym myśleć tak gorączkowo. Nie licz dni płodnych, kochajcie sie, kiedy macie na to ochote a nie wtedy, keidy trzeba i dbaj o siebie. Ja zawsze po sexie leże prawię godzinkę bez ruchu...nie wiem czy to nap[rawdę cos daje, ale ja tak robię, w sumię nie zaszkodzi :) Do pomarańczowej- to były dwie kreski czy jedna???Bo jak jedna, to test negatywny. test pokazuje dwie krechy, gdy jesteś w ciąży. Ja @ powinnam dostać w niedzielę, i już się nastawiłam, że przyjdzie :( Muszę iść do gina, bo w tym cyklu tak strasznie bola mnie jajniki, że szok. Chyba jest coś z nimi nie tak :( Nie stety póki co nie mam czasu sie tam wybrać, może po urlopie? Ja już nie mogę sie doczekać, jak całemu światu oświadczę, że jestem w ciązy :) I powiem Wam szczerze, że chyba wezmę urlop na całą ciążę, ale to jeszcze czas pokaże :) kiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New 3maj się babiszonku też nie mogę się doczekać jak nam tu ogłosisz tą wspaniałą nowinę;) a wtedy to biba na całego na topie będzie :D Blask tylko proszę mnie tu się jutro zameldować zaraz po powrocie od gina, bom ciekawa jak tam moja chrześniaczka kontra chrześniak się miewa ;) oj jaka duchota !!!!!u was też ? łykam powietrze jak ryba wyciągnięta z wody ... ponoć mają być burze groźne z gradem i wiatrem z Niemiec idą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jo wieczór ...to wy już z chłopami :p to ja idę sobie posiedzieć na schodach i powdychać ten zapach maciejki ymmm jak ja lubię takie letnie wieczory ymmmm posiedzieć podumać ,przemyśleć w ciszy ...szkoda że żaby jeszcze nie rechoczą , :p bo wtedy to było by miodzio ,na razie to są kijanki :p Przepis na szczęście „Do wiadra miłości dodaj dużą garść akceptacji, szklankę wiary, filiżankę wdzięczności i kropelkę wybaczenia. Wymieszaj. Dopraw łyżeczką wrażliwości, odrobiną cierpliwości, sporą iskrą entuzjazmu i szczyptą egoizmu. Okraś uśmiechem. Serwuj tu i teraz, a w także w przyszłości.”:p pa mordeczki wy moje👄 i tam nie karać za mocno w nocy swoich panów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babiszony ;) jak tam samopoczucia dziś ?????? Upał ,upał ,upał :D:D:D Wskakuje w strój ( najwyżej sąsiad się wystraszy :p) i cały dzień doope w basenie moczę :p pa miłego dnia 👄 Blask jak wrócisz, relacje zdaj cioci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silm słońce na usg już byłam 09.07 :P na następną wizytę idę kolo wtorku z wynikami badań... Ale owszem zdam relację :D Nie wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silm słońce na usg już byłam 09.07 :P na następną wizytę idę kolo wtorku z wynikami badań... Ale owszem zdam relację :D Nie wiem jak u was ale u mnie wczoraj była taka burza ,że aż strach błyskało się jakby na palnie filmowym była a jak zaczęło lać ojjjj to lało i lało ale Pan Bóg se fotek narobił :D:D:D A jak u was?>>>pogoda ,samopoczucie urlopik??? Peella a TY jeszcze w domciu????? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U na upał okropny!!!W nocy nie było czym oddychac, popadało i była burza co prawda ale nie stety nic to nie dało :( Jeszcze tylko dzis i jutro i wolneeeee!!! Peelle chyba rodzi, bo jej nie widac... :) :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jo Blask coś mi się pomieszało :p ale ja już stara baba jestem to może mi się zdarzyć :p możliwe że Peelle rodzi ,oby miała lekki poród ;) i nie zobaczę bobaska na NK jak wstawi w razie fotki, bo wykasowałam konto :p zawiało ,popadało i rześko się zrobiło :D chce ktoś torta lodowego ????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu cicho..... Ja siedzę jeszcze w pracy i jeszcze godzina przede mna :( Na szczęście od jutra urlop!!!!:) :)Kochane pewnie nie będę miała czasu do Was zaglądać, więc proszę wybaczcie :) Odezwę się jak znajdę chwilkę, albo po urlopie :) 3-majcie się ciepło i do poklikania :) Kiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) my wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy z mężem z urlopu z Ustki. Szkoda było wracać bo ten tydzień za szybko minął, dopiero co jechaliśmy a tu już po wypoczynku. Pogodę mieliśmy naprawdę super - słoneczko trochę wiaterku ehhh ... Slim witaj z powrotem !!!!! super, że do nas wróciłaś. masz ochotę na zwyczajową kawkę??? New udanego wypoczynku i relaksu, oczywiście, żebyście mieli pogodę, bo u nas dzisiaj się zachmurzyło i pada deszcz :/ Peelle pewnie już w szpitalu albo już po porodzie. oby maciuś był zdrowy :) ogółem melduję się po powrocie i już obiecuję klikać bardziej regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×