Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Witajcie kochane Fadeintoyou ciesze się ,że urlop zaliczacie do udanych i ,że pogoda WAM dopisała :):):) Teraz pewnie mulata z Ciebie :D:D:D New życzę udanego urlopu , wypocznij opal się i wracaj do nas pełna słonecznej energii:D:D:D Melduję ,że teście - czytaj dziadki są poinformowani :D:D:D:D I z czego starsznie się cieszę -przeszczęśliwi :):) Szczególnie dziadek.....choć babcia nie mniej ....dziadki obdzwonili wszystkich znajomych :D:D:D rodzine przyjaciół :D:D:D Ale najlepsze jest to ,że babcia już zasypuję mnie dobrymi radami :classic_cool: i juz by wszystko kupowała :D::D Dziadek stwierdził ,że chyba osiwieje do tego czasu :D W każdym bądź razie ciesze się z ich reakcji :) Ja dziś kibluje w pracy :( niestety ktoś musi Pozdrawiam buziam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć baby ,nie mam czasu dziś na kompa ,zaprawiam ogórki i wiśnie bede jeszcze zrywać i winko z nich robić :p pa miłego popołudnia 👄-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzę ,że wszystkie babeczki albo sie opalają albo moczą w basenie :D:D:D Ja na weekend pt-nd jadę do mojego kochanego ustronia :):):) Już nie mogę się doczekać bierzemy psa i teściów :D:D:D Do Ustronia mam rzut beretem ok.100 km więc często tam bywamy :) Z teściami też się lubimy wręcz kochamy więc też nie raz jeżdzimy w 4 :D:D i śmiejemy się ,że 4 pancernych i pies:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) lubię lato, jest wtedy tak słonecznie i sympatycznie na świecie - u nas dzisiaj super pogoda. jest ciepło, ale nie upał i słoneczko sobie świeci. mój mąż od rana pracuje w ogrodzie, a ja w domu porządki robię i sernik na zimno będę robić, bo jutro mamy gości. to będzie mój debiut więc trzymajcie kciuki. Blask udanego weekendu ci życzę, czasami nawet kilka dni może zdziałać cuda. dobrze, że tak świetnie dogadujecie się z teściami. ja na swoich też nie mogę narzekać, są normalnymi i życzliwymi ludźmi. a jak twoje samopoczucie??? dzidzia nie daje ci się zbytnio we znaki??? dziadkowie muszą być bardzo szczęśliwi - fajnie, że im już powiedzieliście. Slim a co u ciebie??? jak tam twoje wyroby??? z czego robisz winko??? my robimy najwięcej z winogron, ale też nalewki z wiśni, agrestu, malin czy derenia. piłaś może kiedyś??? pychotka, o wiele lepsze od kupnych. pozdrawiam was, buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co to jest derania??? Co do dzidziusia o dziwo jest ok. czasem tylko boli mnie brzusio, jestem senna szybko chodzę spać znaczy się wcześnie,dziwi mnie tylko ze cycuchy mnie juz nie bolą jak wcześniej, ale jutro idę do doktorka więc może mnie uspokoi :):) Swoje dobre samopoczucie i jak na razie brak mdłości z wjątkiem paru dni tlumacze sobie tym ,że zawsze miałam zbyt mało hormonów a teraz mam ich idealny poziom, kiedy inne ciężarówki maja burze hormownów przykładowo :):):) Ciekawe czy mąż Peelle jest jeszcze w Polsce i w ogóle jak się czuje A co do teściów są prze kochani :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co to jest ta derania fade? gadaj mnie tu zaraz :p a ja z wiśni tylko robię winko jest pyszne mniam :p No jo zapędziłam się cześć babsztyle na początku powinno być :D Blask miłego wypoczynku babiszonku 👄 baw się dobrze i doope wymocz mi tam :p no to spadam miłego wieczoru 👄-czki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) dzisiaj tak szybciutko bo zaraz przyjezdzaja do nas goscie. dereń to taki krzew, ma owoce podłużne czerwono-bordowe i z tych wlasnie owocow mozna robic nalewki. sa naprawde pyszne !!! :) moi tesciowie i moj maz sa wiekszymi specami bo juz pare ladnych lat robia nalewki, wino i miody pitne - to juz tradycja rodzinna. ;) blask wypoczywaj, wypoczywaj i jeszcze raz wypoczywaj :) Slim twoje winko tez pewnie jest smaczniutkie, z wisni hmm ... fajnie, ze juz jestes z nami z powrotem :) masz jeszcze pozdrowienia od mojego meza, bo siedzi tu obok i wyczytal, ze tez winko robisz :) pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko kobitki :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fade dziękuję za podrówki możesz też mężula pozdrowić i powiedz mu że zimą będziemy pić te winko ;) :D moje jak kilka miesięcy postoi to jest takie troszkę gęste i słodziutkie no normalnie miodzio :D nie to co ze sklepu siki mariki :p Blask a ty gdzie ?????? new sobie wypoczywa ;) peelle pewnie już z dzidzią w domku ,kurde szkoda że osunęłam konto na nk pewnie pelle wstawi jakieś fotki 😭 dobra ja idę sobie z tąd pobyczyć się troszkę na trawce bo od poniedziałku znowu mnie tu mało będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) cos sie tu pusto zrobilo, new i blask pewnie wypoczywaja i ciesza sie wolnymi dniami :) Slim czy raczej ciocia Esia a co u ciebie??? Ja dzisiaj mialam bardzo meczacy dzien - bylam na 2 rozmowach kwalifikacyjnych. jedna rano, a druga na 15. no i ta druga trwala bite 2 godziny. jak wyszlam to czulam sie calkowicie wypompowana z sil, a tu jeszcze do mamy musialam podjechac i dopiero poznej do domku. teraz odreagowuje stresy i chyba poloze sie wczesniej spac. trzymajcie za mnie kciuki. oby sie udalo zahaczyc w tej drugiej firmie :) jak wszystko sie uda to moze nie bede musiala sie juz rejestrowac jako bezrobotna :P bardzo bym chciala dostac prace, gdyz meczy mnie juz to siedzenie w domu. pozdrawiam was kochane, buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :) My dziś wracamy do Wawki :( ale ten urlop zleciał!!!jak z bicza strzelił :( Byliśmy na Mazurkach, troszkę się opaliłam :) @ spóźniała mi się teraz 6 dni i myślałam, ze w końcu sie udalo, a tu zonk, przyszła niespodziewanie :( :( Chyba zaczynam mieć depresję z tego powdou :( Mojego P brat spodziewa się dziecka :) Kamila jest w 5 tygodniu ciąży, a zachowuje się, jakby miała zaraz urodzic...zaczyna przesadzać poprostu...Och te baby!:) My też robimy winko w tym roku !:) Pyszną cytrynóweczkę i wiśnióweczkę :) wszystko już dochodzi w butelkach :) Wybierzemy się z moim P chyba do Białegostoku, tam jest podobno dobry lekarz, który pomaga zajść w ciąże...Może On nam pomoże...?? Zmykam Kochane. Odezwę sie pewnie dopiero jutro z pracy. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) widzę, że grono "pędzaczy" wina i nalewek się powiększa ;) ale to dobrze tak samemu zrobić bo to zupełnie inny smak i jakość. nas teraz czeka robota z przycinaniem winogrona, ale trzeba to zrobić, żeby później na jesień zrobić dobre winko. New to co dobre szybko się kończy i urlop zawsze mija szybciutko. sami niedawno ubolewaliśmy na tym jak ten tydzień nad morzem zleciał. mój mąż jutro do pracy wraca i znowu zostanę sama w domu :P przykro mi z powodu @. wiem ile to nadziei jak się tyle dni spóźnia a potem przychodzi jak gdyby nigdy nic :/ może rzeczywiście warto wybrać się do dobrego lekarza i zobaczyć co powie i czy nam pomoże. ja sama jak tylko jutro zarejestruje się jako bezrobotna (w końcu dzisiaj odebrałam komplet dokumentów) idę umówić się na wizytę do lekarza i zobaczymy co mi powie. Musisz być silna i nie tracić nadziei :) w końcu dopóki lekarz definitywnie nie orzeknie, że nie można mieć dzieci to zawsze jest szansa, że się uda. Chociaż chyba zbytnio się zapędziłam i zabrzmiało to dość pesymistycznie. Nigdy nie byłam zbyt dobra w pocieszaniu innych, ale musisz wiedzieć New że mam jak najlepsze intencje i jestem z tobą. Trzymajcie się ciepło kochane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babuszki :) Wróciliśmy wypoczęci i pełni sił z gór :) Co prawda pogoda zrobiła nam psikusa , ale i tak wyjazd się nam udał :):):):) Mimo wszystko poszliśmy w góry...wróciliśmy jak dwa zmokłe kurczaki :D:D ale i tak było fantastycznie .. To powietrze, klimat , krajobrazy......ah jak ja kocham góry 🌻 A co u WAs??? Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki Peelle urodziła synka! Piękny, widziałam zdjęcia na nk:)Peelle jeszcze raz gratuluje z całego serca!:) Czekamy tu na Ciebie :) A co tam u reszty dziewczyn? Kiss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ PEeLLA ❤️ 🌻 jaka szkoda ze nie mam już konta na NK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie piszę do was już z Maciusiem na rekach, przepraszam że się tyle nie odzywałam ale nie było jak. Maciuś urodził się 15 lipca o godz 22.20 z waga 3450 i 57 cm dł. na porodówce znalazłam się po 20 i jak widać poszło bardzo szybko w zasadzie to jak zgłosiłam się do szpitala to nie wiedziałam że poród już się rozpoczął, w szpitalu spędziłam niecałe 3 dni, zdjęcia Maciusia są na nk jak byście chciały podejrzeć to zapraszam. pozdrawiam i spróbuje sie odezwać później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Peelle GRATULACJE KOCHANA ❤️ ej ja chce zobaczyć na nk j, nie mam już konta ale mój syn ma więc od niego bym weszła ale zapomniałam twojego imienia i nazwiska :( podaj mi imię i miejscowoaśc to cie znajdę sorki laski że mało sie odzywam ale pomagam rodzicom ,przyjeżdżam wieczorem taka padnięta że nie mam już siły na nic :( o tak sie spalilam że wyglądam jak murzynek bambo :o paaaaaaaaaaa buziam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam Ci na gg ale mój nr się zmienił więć napisz na 13140234.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Peelle moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tez chetnie zobacze twoje male cudo na nk, moje gg 10043446 wiec jak otrzymasz ode mnie wiadomość to ja jestem :) jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia dla maciusia i jego dzielnej mamy :) Blask każdy wypoczynek jest potrzebny i nawet jak pogoda nie taka to zawsze moze byc udany :) najwazniejsze to gdzies wyjechac, byc w dobrym towarzystwie i nie zapomniec o dobrym humorku. Dla cioci Esi mam tylko dobre slowa - jaka ty pracowita jestes, robisz winka, pomagasz rodzicom, nono :) dobrze jest miec taka corke ;) Ja wczoraj prawie caly dzien spedzilam w urzedzie, zeby sie w koncu zarejestrowac. przerazily mnie cale te tlumy ludzi w taiej samej sytuacji co ja :( a najbardziej bylo mi szkoda mlodych dziewczyn z wozkami i maluszkami w srodku ... ehh ... no ale najwazniejsze, ze bede miec ubezpieczenie, choc mam nadzieje, ze juz niedlugo znajde jakas prace i nie bede musiala korzystac z laski urzedu. Trzymajcie sie kobitki cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja już jestem po pierwszej wizycie u lekarza na szczęście wszystko ok z małym gorzej z moim karmieniem bo wychodzi na to że znów nie będę karmić, niestety w 5 dniu po porodzie miałam ogromne strupy na sutkach bo tak mi je mały porozrywał że z krwią pił i robił kupę, dostałam maść z antybiotykiem płakałam z bólu robiły mi się zastoje, wylądowałam w poradni laktacyjnej no niestety okazało się ze wina tkwi w tym że źle chwyta a jak już trochę teraz się nauczył to ja nie mam prawie w ogóle pokarmu, często go przystawiam odciągam laktatorem chociaż nie ma co i nic, pediatra mówi że się pewnie psychicznie z bólu zablokowałam bo wierzcie mi żę ból przez kilka dni przeogromny był, no cóż Wojtek też na butli wychował się jakoś to może i Maciuś da radę, ale przyznam się że bardzo mi przykro :( Fade ja jestem taką mamą z urzędu dla bezrobotnych z tym że ja jeszcze nie dość że siebie tam ubezpieczam i dzieci to jeszcze męża, ale grunt że mamy ubezpieczenie. Pozdrawiam trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hello Peelle masz cudowych synkow :) znalazlam cie na nk i naprawde masz fajnych chlopakow, a macius jest po prostu sliczny :) nie mam zbytnio czasu na siedzenie przy kompie i chcialam ci tylko napisac o twoich synkach. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) mam nadzieje, ze jeszcze przegladacie forum i nie zrezygnowalyscie kochane z niego. u mnie bez zmian - krzatam sie w domu, pisze tlumaczenia, ucze sie wszelkich prac w ogrodzie - kiedy co sie podcina, pieli, itp. ehhh niedlugo bede specem od ogrodow hehehhe ... a co u was??? napiszcie, czekam na jakies wiesci od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie bez zmian...ciągle się "staramy", ale teraz jakoś ciągle myślimy o powrocie do P-sza. Mamy dosyc Warszawy i marzy nam sie wrocic na stare śmieci. szukamy tam pracy, więc jest co robic.... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,ja tylko na chwilkę ,czasu mi brak ,od rana do wieczora pomagam rodzicom itp.a dziś mój michu przyjdzie na parę dni , wiec się odmeldowuję na jakiś czas 🖐️ buziam was babiszonki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! mi też czasu troszkę brak, wczoraj wrócił Wojtuś od moich rodziców, mój mąż wraca 16 sierpnia ten wyjazd na szczęście 3 tyg trwa a ma przyjechać na 5 tyg. Ja co dzień walczę z Maciusiem bo od tyg ma okropną sapkę niemowlęcą i ciężko mu się pije z butelki (próbowałam już z różnych 4) do tego kolka gazowa go męczy i w zasadzie to mimo że wyszedł z mego brzuszka to większość czasu spędza na nim bo co go odłożę to od razu jęczy i widać że go brzuszek boli nawet w nocy często śpi na moim brzuchu tylko tak oboje możemy się wyspać, podejrzewam że jak jego braciszek i u tego tak alergia się objawia. postaram się jak najczęściej pisać a tym czasem pozdrawiam i przesyłam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobity 🌻 nio Peelluś to dobrze ,że chociaż tak możecie się wyspać.....tak mi szkoda twojego Maciusia nie dość ,że taki mały bezbronny to ma jeszcze problemy :( Fajnie ,że mężuś niedługo się zjawi choć troszkę sie sobą nacieszycie :):):):):):) Informuję ,że szef już wie ....co się nasłuchałam to moje .... ale na szczęście nie świrował ....uspokoił się ...i przyjął do wiadomości :) Mam nadzieję ,że taka reakcja już zostanie na stałe :):):) pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Peelle kochanie a karmisz Maciusia z butelek antykolkowych??? kuzynka mojego meza tak poradzila sobie z kolkami coreczki, ewentualnie slyszalam jeszcze, ze czasami rozgrzewaja brzuszek dzieciatka suszarka do wlosow. przykro mi, ze musi sie biedaczek tak meczyc, ale nie martw sie przejdzie mu :) Blask dobrze, ze twoj szef juz wie. w koncu to calkiem normalne, ze kobiety zachodza w ciaze i rodza dzieci. pewnie twoj szef potrzebowal chwili, zeby ogarnac i przyswoic wiadomosc. mam nadzieje, ze nie bedzie ci robil zadnych nieprzyjemnosci :) trzymaj sie i dbaj o malenstwo. Esia ale ty pracowita jestes. zupelnie jak mrowka :P My tez mamy dosyc pracowity okres. jestesmy na etapie koszenia trawy na calej dzialce, pielenia, dbania o winogrona, itp. dobrze, ze pomagaja nam tesciowie to jakos to idzie, choc i tak roboty jest co niemiara. najgorsze, ze nam sie winogrono zmarnowalo i bardzo malo w tym roku na wino bedzie :( co do mojego cyklu i ogolnych staran to jakos nie mysle wcale o tym ostatnio. niedlugo powinnam dostac @, narazie spokojnie czekam. to dziwne, ale teraz chyba wolalabym sie wstrzymac, gdyz brak pracy mnie troszke przeraza. wiem, ze to nie jest najwazniejsze i nie powinno decydowac, ale boje sie, ze gdyby nam sie udalo to nie znalazlabym zadnej pracy, a pozniej byloby coraz trudniej. pewnie mnie "zlinczujecie" za takie myslenie - w koncu jeszcze w poprzednim miesiacu dziecko bylo jedynym pragnieniem, ale strach jest silniejszy ode mnie. pozdrawiam was kochane, trzymajcie sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
No i miałam racje ... wlasnie konczy mi sie @, ktory przyszedl jak w zegarku. nie wiem jak dlugo jeszcze bedziemy musieli czekac i ile jeszcze rozczarowan przede mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kobitki! Już niedługo nasz topik będzie obchodził 1 urodziny, jak ten czas szybko płynie. fadeintoyou na pewno jest Ci przykro z powodu @ niestety nikt nie zna odpowiedzi ile jeszcze czasu minie aż zobaczysz upragnione dwie kreski no mam nadzieje że nie długo. Blask podejrzałam twego maluszka z linku już całkiem przypomina małego człowieczka a jak Ty się czujesz? Slim podziwiam Cię za tą pracę ja to raczej leń jestem do pracy. Mojemu Maciusiowi dopiero dziś odpadł kikut pępuszka, w końcu bo już niecierpliwiłam się. Maciuś chyba nie pisałam jest od tego pt na nutramigenie na buzi pojawiły się krostki ale tego się można było spodziewać zaczyna się to samo co u Wojtka, pije mleczko z butelki dr brawna muszę przyznać że dużo łatwiej mu się z niej pije i aż tak nie łyka strasznie więc droga ale skuteczna, zmiana mleka spowodowała że już tak nie pruka ale za to zatkało go i nie może kupki zrobić widać że się pręży i płacze wczoraj np tak było od godz 14 do 20 już mi ręce opadały mam nadzieje że to przejdzie i brzuszek przyzwyczai się do mleczka. pozdrawiam i przesyłam buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×