Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

Witam baolki Peelle odezwałam się do Ciebie na gg , ale nie wiem czy dostałaś moją wiadomość???? Co u was słychać???? Ja ostatnio strasznie sie gryzę z moim ...ale mnie wQQQ na maXa te chłopy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja wczoraj byłam bardzo smutna. Mi się wydaje ze ten dzień X był własnie wczoraj- a mój mąż akurat nie chciał. Czy to juz bedzie w tym cyklu koniec? Czemu jak ten dzień sie zbliża to my zawsze- albo się klucimy , albo on nie chce. ;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już 3 raz zaczynam do was pisać i ciągle cos mi przeszkadza :) Sorki, że tak długo sie nie odzywałam, ale jakoś nie bylo czasu... My nadal się staramy, ale już nie tak zawzięcie jak nowa nasza furomowiczka :) Póki co chcemy jechac do Białegostoku, to dr. Mrugacza i zobaczymy co On powie na wyniki mojego P. znów musze kończyć :( odezwe się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! coś ostatnio trochę pustko zawiało na naszym topiku, no cóż jak jest mąż to na nic nie mam czasu, chodzę tylko i za chłopakami sprzątam na szczęście mąż gotuje a teraz wypoczywamy u mojej mamy. New cieszę się że się do nas odezwałaś, o specjalistach z Białegostoku same pochlebne opinie słyszałam, trzymam kciuki z trafną diagnozę. Blask a jak tam u Ciebie jak tam mąż nadal denerwuje Cię? a co do gg to już z niego nie korzystam teraz pisze przez skaypa:) Merki a może twój mąż podświadomie przerażony jest tym całym przygotowaniem do ciąży i dlatego unika zbliżenia, faceci wbrew pozorom są bardzo wrażliwi i może boi się że znów nie wyjdzie i to naruszy jego poczucie męskości. Ale to Twój facet i Ty wiesz najlepiej jak jest. Fade a co u Ciebie już umówiona jesteś do lekarza? Czy czasu brak? Pozdrawiam was cieplutko i mocno ściskam, piszczcie co u was bo jak nie piszę to nie znaczy że nie czytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, My wczoraj mielismy kryzys, włąsciwie to trwa 3 dni...namnożyło sie sparw, stres, do tego jeszcze z dzieckim nam nie wychodzi, oboje chodzimu poddenerwowani i włąsnie wybuchlismy... ale wczoraj w końcy gadaliśmy do 1-szej i mam nadzieje, że w końcu będzie dobrze... Poza tym bez zmian. Nadal marzymy o powrocie do rodzinnego miasta, ale jesli nie znajdziemy tam pracy to nic z tego :( Wawa męczy mnie już straszliwie, nic tylko praca i praca, zero czasu na przyjemności. z dzieckiem wyluzowaliśmy, na razie szukamy odpowiedniego termimnu,żeby umówic sie do Białego i w końcu sie tam wybrac. Buziaki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie:) u mnie bez zmian, praca praca praca.... w sumie mam tylko weekendy wolne. co do lekarza to bylam umowiona w poniedziałek, ale nie mogłam pojsc i teraz musze poczekac do po @ :) mam cichutka nadzieje, ze moze nie bedzie trzeba ale watpie zeby sie udalo. Blask co u ciebie, jak sie czujesz???? New milo cie widziec z powrotem na forum :) nie przejmuj sie klotnia z mezem, czasami trzeba oczyscic atmosfere. najwazniejsze, ze porozmawialiscie i sie wyjasnilo. w wawie pewnie ciezko sie mieszka, moze pomyalcie nad przeprowadzka do jakiegos innego miasra niz wasze rodzinne skoro tam ciezko z praca. zycze ci wszysrkiego naj naj. Peelle skarbie jak sobie radzisz??? fajnie, ze twoj maz przyjechal. buziaki, trzymajcie sie cieplo kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki przepraszam ,że tak długo się nie odzywałam , ale nie miałam weny. U mnie wszystko w porządku , czujemy się dobrze. brzuszek zaczyna być już widoczny , w końcu to 6 mc. Mąż mnie wQQ , ja go też i jest śmiesznie :D:D:D Dziś na śniadanie miałam fajny zestaw : ogórek - serek - ogórek - banan :D:D:D:D: :classic_cool:szaleje :D Płci nie znamy 😠 co do chłopów z nimi tak zawsze , kwestia przyzwyczajenia :D A co u WAs???? Jak tam praca???Peelle jak dzieciaczki i mężuś ???? Co u was?? Pozdrawiam , buzaiki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zdało by się wytłumaczyć dlaczego mnie tu tak długo nie było ,no ale nie będę się tłumaczyć bo za dużo żeby pisać :p( a mam dziś strasznego lenia:o ) ale jest ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co u was ciekawego słychać, ja nadal chodzę jak w kieracie a teraz przygotowujemy się do chrzcin bo będą w tą niedzielę, nie wiem jak to wszystko ogarnę bo gotować nie lubię a i czasu nie mam więc trochę zwaliłam na mamę i siostrę i w moim mieszkanku ciężko upchać 15 osób, no miałam się rozpisać ale dzieciaki wzywają papapa buziaki piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane:) co tam u was slychac ?????? Esia pewnie, ze cie tu pamietamy i teskniłyśmy. twoje zwariowane pozytywne podejscie nieraz dodawalo nam otuchy :) A jak u ciebie starania? co ty taka tajemnicza jestes??? New co u ciebie? Blask masz teraz pelne prawo do "dziwnych" sniadan - znam takie, ktore w ciazy zjadaly sloik musztardy :P:P:P Pelle powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!! nie martw sie na zapas - poradzisz sobie i chrzciny na pewno sie udadza pieknie. wszytskiego najlepszego z tej wspanialej okazji :):):) u mnie niestety niewiele sie zmienia, starania starania i arazie nic. wlasnie czekam na @, ktora powinnam jutro dostac. jak tylko sie skonczy to ide do gina. jestem troche zla, ze w tym miesiacu nie moglam, ale czasami tak bywa. w pracy bez zmian - wciaz duzo obowiazkow, jeszcze sie zapisalam do kółka zdrowia i musze przygotwac prezentacje hehehehe :) pozdrawiam was kochane, trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Esia ale ty tajemnicza :P , nawet nie wiesz jak mi brakuje twojego poczucia humoru :classic_cool: Fadeintoyou do lekarza , badani i zdawaj relacje !!!! Cieszę się ,że w pracy ok. Pelle kochana a jak tam Maciuś , rośnie?? Jak Wojtuś ??? Ja pomalutku sie zaokrąglam tak ciążowo , bo jak na razie było tłuczszowo :D:D:D: :P Cieszę się strasznie z mojego brzusia :P:P a co :P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachony 👄 No ktoś musi trzymać fason no nie:p, choćby nie wiem co się działo. trzeba wierzyć i powtarzać ciągle że wszystko będzie ok:) tajemnicza ? nieeeee!!!!!no nie jestem w ciąży , no Ale różne rzeczy się zdarzają :p Jak na razie nic się nie kroi ,ale bo ja wiem co będzie za rok? ... Nie pisałam do was bo miałam M ,jakiś czas w domu ,sprawy w sądach bo M pracodawca oszukał z kasą :( ale wygraliśmy sprawę i kasę odzyskaliśmy ,a to weny nie było ,a to mały chory ,a to ja ,i tak w koło Macieja ...parę tygodni temu M znowu mi wyjechał ,tym razem dalej i na dłużej ,zawita do domu na święta 😭 ...of kors!!!! jak to długoooooooo fade kurde musi być dobrze, musi musi musi !!!!!!!!!!!!! trzymamy kciuki żebyś i ty szybko zafasolkowała , na pewno będzie ok. tylko trzeba być dobrej myśli. No i się nie załamywać🌻 Pelle Oj – nie zazdroszczę Ci tego biegania i załatwiania wszystkiego z jęzorem do pasa i zadyszką :D no ale jak mama i siostra cię odciążą w przygotowaniach to spoko ...dasz radę Blask mordko ty moja :p jak tam moja dzidzia się miewa hyyy no w końcu chrzestna się pyta no nie :p fajosko jak okrągło się robi :D a ja sobie śpiewam lalalala ,choć tu do mnie poczuj się swobodnie ''lalalalalala chociaż u mnie z głsem to tak jak by mi słoń na ucho nadepnął :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) esia ale bojowe nastawienie, hihihihi .... co tam u ciebie??? ja mam ogromnie duzo pracy i niestety nie mam czasu tak czesto pisac. ale staram sie was czytac :D a co u reszty kobitek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Oj biedactwo ty moje, grypa to wstretne chorobsko :) musisz teraz lezec, odpoczywac i dbac o siebie!!!! mam nadzieje, ze troszczysz sie teraz o siebie :) my za to tapetujemy ganek, mamy troche balagan ale czego sie nie robi, zeby w domu ladnie wszystko wygladalo. w pracy jest jak zawsze duzo roboty, ale ja nie narzekam. potrzebuje waszej pomocy - moze poradzicie mi cos sensownego. od ok. 3 miesiecy mamy mala suczke (teraz ok. pol roku bedzie miala) - mamy z nia klopot bo gryzie nam kable. moj maz sie okropnie denerwuje i dzisiaj przywiazal ja do budy - dla jej bezpieczenstwa bo malo brakowalo a pogryzlaby kable pod napieciem :( a co tam u was???? trzymajcie sie cieplutko, buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ troszkę lepiej się czuję ,ale do ideału dużo brak :o mówię wam dziewczyny jeszcze tak paskudnie grypy nie przechodziłam ,a to dlatego że nigdy nie wyleczyłam do końca i teraz mam :o Fade ja mam 2 suczki ;) przez przypadek mamy tą drugą , jak były małe to też wszystko nam gryzły ,no ale za kable się nie brały :D poczytaj sobie ;) http://www.zwierzakowo.pl/artykul/moj-pies-gryzie-wszystko.html lecę pod kocyk pa miłego dnia 👄 a reszta szanownych pań to gdzie hyyy , trzeba będzie obecność zacząć sprawdzać i odpowiednie konsekwencje wyciągać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hej :))) Dzieki Esia - na pewno poczytam linka. mie bardziej martwi to, zeby sobie krzywdy nie zrobiła - w końcu kable są pod napieciem. poza tym jestem strasznie zla, mianowicie @ spóźniała się tydzień i już myśłałam, ze nam się udało. a tu dzisiaj klapa, dostałam @, az sie prawie popłakałam w pracy. trochę jest dziwna bo jak na moje @ skąpa, ale pewnie jutro się rozwinie. a co u was kochane??? Esia a byłaś u lekarza co to za grypsko???? mam nadzieje, że się lepiej czujesz i już niedługo wyzdrowiejesz. bynajmniej leż w łóżeczku i sie kuruj kochana. pozdrawiam was i ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babki Z góry przepraszam ,że tak długo się nie odzywałam .. Miło poczytać co u was :) Uważajcie teraz na siebie , bo zaczął się sezon grypowy i łatwo załapać infekcję ... Eśka kuruj się mała :classic_cool: co to w ogóle się z Tobą działo ??? Fadeintoyou uuuuuuu kochana :(:(:(:(:( jak szkoda . A już myślałam ,że napiszesz ijaa 2 kreski :(:(:(. Głowa do góry , następnym razem się uda ..... Peelle jak tam dzieciaczki??? Co u Ciebie? Jak męzuś ???? A co u mnie : Maluszek się nie raz tak wywraca ,że szok ,spać mamie nie daje :D Dziad mały :P U mnie waga jak na razie - 1 ( na początku schudłam 4 kg ) ale jestem duża , zdrowo się odżywiam stąd to. Wyniki spoko , szkoda tylko ,że nie wiemy co noszę pod sercem :( I smutno mi bo na około babki wiedzą a ja jedna nie :-|:o Ale bynajmniej nie będzie rozczarowania , bo nastawiam się i na synka i na córkę :P:P:P Moja męża teraz jest non stop w delegacji i boję się ,że będzie tak do mojego porodu :(:(:( i kiedy przyjdzie pora będę zdana na siebie ... I chyba na porodówkę pojadę rowerem :D:D:D:D Mam jednak nadzieję ,że tak się nie stanie. Nie zawracam gitary ... Buziaki . Pozdrawiam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do psa i kabli : Ja mam mieszankę amstaffa Zeżarł kabel od lodówki , przegryzł 2 razy kabel od internetu ... Pryskałam kable preparatem odstraszającym .... Nie pomogło !! U mnie sprawdziło się : cytryna ( smarowałam nią kable ) z pieprzem a potem posypałam nim kable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Blask a masz rower:p mogę pożyczyć ci swój :D ej ja chyba coś przeoczyłam, ty nie chcesz wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka czy co? bo żem się pogubiła chyba z lekka;) Fade tule cię mocno słoneczko 🌻 New Peelle 👄 zaglądacie tu jeszcze ?????????? mi już lepiej ,wracają mi chęci do życia ;) buziolki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że chce tylko dziecko się na matke dupą wypieło :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!:):) Ja staram się Was czytać na bieżaco, ale nie mam czasu napisać :( My w sobote jedziemy do Białegostoku, do kliniki leczenia bezpłodności, więc zobaczymy co lekarz powie na nasze wynik. Już nie moge sie doczekać te wizyty i mam nadzieje, że w końcu coś sie wyjaśni... Poza tym za oknem straszna pogoda, co nie stety wpływa na mój nastroj, ostatnio nie stety ciągle zły...Deszcze, mgły, ciemno, MAKABRA!!! Peelle- śniczne te Twoje zdjęcia na NK!:) Gratuluję pieknego syna:) Buziaki Kochane:) Postaram sie częściej odzywać :) Kisss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane :) New skarbie jestem z tobą duchem - mam nadzieje, ze ta wizyta wam rozjasni sytuacje. na pewno bedzie dobrze :) ja takze wybieram sie do specjalisty, wlasnie koniec @ i bede dzwonic do lekarza poleconego przez tesciowa. troche sie boje tego co moge uslyszec, ale jak nic nie bedziemy robic to nic sie nie zmieni. poza tym jednym, a tak waznym aspektem wsystko oki - w domu, pracy itd. a co u ciebie esia???? grypa uz wyleczona???? Blask ale ty masz krnabrne dziecko - zeby tak sie pupa do mamy odrwacac ;) hihihihihi Pelle a co tam u ciebie??? jak twoje chlopaki??? trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babiszonki moje;) ja tylko wpadam wam pomachać i życzyć miłego dnia ;) naszła mnie wczoraj wena twórcza i maluję chałupę :D 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×