Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość new_live

Staranai o dziecko

Polecane posty

My jutro jedziemy do Białego...Juz nie moge sie doczekać :) 3-majcie kciuki dziewczyny i odezwe się po powrocie:) Mam nadzieje, że w końcu cos ruszy z miejsca :) Kiss!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eśka no ba godka :D:D:D:D :classic_cool: bynjmniej te na które mi farba starczyła , jeszcze chce pomalowac w jednym pokoju ale farbki brakło :( nieszczęśćie :D Trzymam kciukasy bardzo mocniutko !!!!! Peelle jak tam chłopaki????Co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle do was napisałam a że pisze z mackiem na rekach to mi skasowało wszystko jestem zła później odtworzę co napisałam a teraz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie babeczki :) jak tam wasze malowania????? fajnie tak cos zmienic od czasu do czasu, niby drobiazg jak z tymi kaloryferami, a jednak w chalupie sie zmienia. my wlasnie skonczylismy tapetowac ganek z mezem :) ja ostatnio nie mam czasu tak czesto do was zagladac ze wzgledu na prace, ale duchem jestem z wami:) dostalam nr telefonu do dobrego ginekologa w Łodzi i jutro bede do niego dzwonic, zeby umówic sie na wizyte. boje sie diagnozy, ale tez ciesze, ze cos sie wyjasni. a ty new co u ciebie, jak wizyta u lekarza??? pozdrawiam i odpoczywajcie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej 🌻 Ja też nie mam czasu klikać ,ale choć na chwilkę do was zaglądam ,mam taki sajgon w domu że szok po tym malowaniu ,teraz działam z porządkami:) a na dodatek zdechł chomik :( od kilku dni był chory i wet nic nie pomógł dziś patrze a on sztywny ,młody jak przyjdzie ze szkoły to się zapłacze :o a po za tym pizdziawa u nas niesamowita :D New jak tam opowiadaj co wam doktor powiedział ? Blask dokupiłaś farbę i malujesz ?????? Fade ja cię rozumiem że brak czasu na klikanie ;) peelle jak po chrzcinach opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) co tam u was kobitki??? Esia jak twoja pociecha zniosła stratę zwierzaka??? Ja wczoraj dzwoniłam do tego lekarza i umówiłam się na wizytę na 15.12. Akurat może na święta coś będziemy wiedzieć. Kurcze już sama nie wiem co mam myśleć - już tyle czasu się staramy i nic, że najczarniejsze myśli przychodzą. Jeszcze niedawno moja współpracowniczka z działu dowiedziała si,ę, że bedzie babcią. cieszę się jej radością, choć trochę żal, że moja mama nie może się tym samym pochwalić. New a co tobie lekarz powiedział??? od czego kazał ci zacząć??? Aha do tego jutro mam rozmowę z managerem działu i później jeszcze będzie rozmowa z szefem na temat mojej umowy, bo okres próbny kończy mi się w listopadzie. trzymajcie kciuki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocniutko będę trzymała za was kciukasy..... Peellee jak tam chrzciny???? Esia właśnie jak strata chomika??? Jak młody zareagował??? Fadeintoyou dawaj znać jak będziesz miała umowe , wirtualnie ją obelejemy :D:D:D Ja dziś byłam na badaniach , czujemy sie dobrze , nadal nie wiem co noszę pod sercem.... :(:(:( no cóz nie mozna miec wszystkiego.... Jest nam oatatnio ciezko ... ale nie będę was zasypywała moim smutami . Buziam 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadan na chwilkę życzyć wam udanych andrzejek i weekendu .... Buziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
hELLO:) mam umowę :D narazie podpisana na 2 lata, ale dobre i to. strasznie się cieszę - możemy oblewać wirtualnie jak najbardziej hehehehe a co u was???? Blask najważniejsze, że jesteście zdrowi, a co do płci widoczne masz małego/małą złośnika/ce :) jak tylko masz taka potrzebę to dziel się z nami swoimi smutkami - po to jesteśmy. Esia jak mały???? przebolał jakoś stratę chomika???? Peelle - co u ciebie??? jakoś długo się nie odzywasz. buziaki, miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZołem stratę młody przyjął jak prawdziwy mężczyzna :) było mu smutno ,no ale wytłumaczyłam że tak już ten świat jest urządzony . Blask marudź ile wlezie,przecież po to tu jesteśmy ,komu masz gadać jak nie nam ;) Fade wyciągaj tą naleweczkę własnej roboty ,i oblewamy :D:D:D byłam dziś w szkole zapłacić na paczki ,i pani chce żebym zrobiła jakąś ozdóbkę , więc walnę miej więcej coś takiego i niech spada http://www.allegro.pl/item833532016_stajenka _szopka_bozonarodzeniowa_z_makaronu.html może być hyyy dopiję kawę i jadę po makarony . aaaaaa wiecie co ,powiecie że mnie porąbało do reszty ,ale przywlekłam już choinkę i będę z młodym dziś stroić ,ale tak inaczej ,zamiast łańcuchów to tiul czy tam organza ,jak zwał tak zwał.Widziałam tak w jakimś sklepie i bardzo ładnie to wyglądało . I co jestem porąbana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam babole Ja znów mam tydzień samotności mój znów w delegacji ...będzie w weekend w domu :):) i już odliczam dni..... W środę mam wiztytę zobaczymy co doktorek powie :P Fade........:classic_cool: gratulki , Extra .. ja poproszę soczek bananowo-wiśniowy :P:P:P:P a reszcie stawiaj naleweczkę ;) Esia masz dzielnego synka :) :classic_cool: a szopka super pomysł ... taki ogrinalny Peellee żyjesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZOK !!!!!!!!!!!!Eśka to jest za **** piiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D:D:D Dałaś radę maleńka ;) lepsza niż ta z allegro :classic_cool: masz talent babolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a tu co za cisza :o przygotowujecie się już do świąt czy co ;) mi jeszcze został dywan do wyprania i git :D aaaaa buciorki wypucujcie ,może mikołajek wam co wrzuci :D :p Ah Blask dziękuję za uznanie :D pa 3-majcie się i miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie :) Co u was slychac??? Esia naprawde fajna wyszla ci ta szopka, przeraszam, ze dopiero teraz chwale, ale wczesniej nie mialam kiedy wejsc was odwiedzic. Blask a jak ty sie czujesz???? Ja ostatnio wzielam sie za robienie porzadkow swiatecznych i nie czuje plecow :P ale lubie jak jest na swieta czysciutko, a w dodatku swieta beda u nas - rodzinka zjedzie sie z jedzonkiem :D U mnie ogolnie wszystko oki, w pracy dobrze, w domu tez (dzisiaj mielismy z mezem mikolakowy poranek hihihihi). Zastanawiam sie nad drugimi studiami - ostatnio szef sie pytal czy bede chciala jeszcze studiowac i nawet fajny kierunek znalazlam w lodzi, tylko, ze to oznacza jeszcze mniej czasu :/ trzymajcie sie cieplo kochane :):):) wszystkiego naj naj na mikolajki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale naprawdę nie mam kiedy włączyć kompa, na szczęście wraca za tydz moja druga połowa a na nieszczęście to już tam chyba nie wróci. poza tym to dzieciaki mnie wykończą na szczęście teściowa codziennie przychodzi i trochę mnie odciąża a kompanie mama czasu włączyć bo Wojtek bajki ciągle ogląda bo to jego komp hi hi i ja mama zakaz do tykania. o dziś na przykład w nocy zawór od wody do pralki pękł zalało mi łazienkę pół nocy walczyłam z wodą na szczęście rano hydraulicy usunęli usterkę alew nie dospania ciągle odczuwam. Blask chce poznać płeć,? Bo szlak mnie trafi! Fade gratuluje umowy o prace i mam nadzieje że wizyta u lekarza 15 zaowocuje dzidzią. ciocia jak zawsze zapracowana! dzielna kobieta z Ciebie! Musisz mnie zarazić swoją energią? No i new się nie odezwałaś jak po wizycie w Białymstoku a ja czekam na dobre wieści! Pozdrawiam was kochaniutkie i postaram się częściej zaglądać pa pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Peelle Ty to masz przeboje :D:D:D Co do płci : nie znam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:( i takie moje zdanie mam hoojowego lekarza !!!!Jak ja żałuje ,że chodzę do niego.....nawet nie wiecie jaka we mnie kipi złość !!!!!!!!! Kaloryferki ladnie wyglądają , jeszcze wyfugowałam przedpokój :D:D:D , bo kafelki były położone tylko nie miał kto fugi położyć .. :) nawet mi to ładnie wyszło :D Ogólnie czuję sie oki doki , mam problemy ze snem , na każdym boku mi źle nie umiem usnąc a jak już cudem zasnę tak zazwyczaj kolo 2 w nocy to zaraz sie budzę na siusiu i zabawa zaczyna się od nowa i tym oto sposobem chodzę całymi dniami nie wyspana :( Ale sie poskarżyłam a jak ;) wybaczcie ciężaróce :D:D:D Właśnie jak poszła wizyta??Jakieś newsyy???????? Zaczynacie już przygotowania do świąt??? Ja od poniedziałku zaczynam pucować hacjędę :D :classic_cool: co prawda ja oka to tak myję 1-2 razy w miesiącu , więc jeszcze nie straszą ale mam zamiar je umyć na tygodniu , wyprac dywan .. powyprzątać wszystkie kątki w domciu :):):):) Co u was?? Piszcie zołzy:P:P:P:P Buziaki pozdawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hej laski :) Blask jeśli twój lekarz ci nie odpowiada to może pomysl o zmianie?? nie wiem w jakim mieście mieszkasz bo mogłabym ci kogoś polecić w Łodzi :) co do marudzenia to się zupełnie nie przejmuj - jako ciężarówka masz do tego pełne prawo. jeśli chodzi o mnie to ja właśnie czekam na koniec wstrętnego @, już mnie to nawet nie dziwi, że pojawia się co miesiąc. mam wizytę wyznaczoną na 05.01. więc będę mogła powiedzieć coś więcej. pewnie czeka mnie seria badań i mnóstwo wydatków, ale co zrobić. z dobrych wieści to takie, że mam już posprzątane na święta :)))) jestem z siebie i męża naprawde dumna. trzymajcie się i piszcie co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No cholera brak mi czasu na ploteczki z wami :o tyle spraw mi się zwaliło na ten tydzień że nie wyrabiam, a już w sobotę mam mojego M :D buziam was tak mocno ,mocno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ składam wam już życzenia ,bo jutro już mam M w domu :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W puchu śnieżyczek dzwonią sań dzwoneczki z gwieździstego nieba dochodzi śpiew anielski jego brzmienia iskierki niech rozjaśnią wszelkie troski i rozterki a zapach piernika i choinki rozweseli wszystkich minki. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jak przygotowania do świąt? Ja ich za wiele nie mam bo święta spędzam w gościach, choinkę już wczoraj wieczorem ubrał mąż Wojtka radości ie ma końca ale jak patrzę za okno to chyba byliśmy pierwsi w naszej części osiedla, poza tym to strasznie mi się chce spać, tak reaguje na przyjazd męża wcześniej to było odległym marzeniem, no i nawet mam 5 min żeby przy kompie posiedzieć. Pozdrawiam was cieplutko w te mroźne dni :) ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. Pozdrawiam i przesyłam Wam życzenia wraz z moimi chłopakami, pewnie odezwę się po świętach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. Odezwę się po 28 . 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Witajcie kochane po świętach :) Przepraszam,ze dopiero teraz sie odzywam, ale nie mialam kiedy. w tym roku wigilia u nas - na 2 tygodnie wczesniej juz sprzatalismy. a potem do niedzieli maraton po rodzicach, ciociach, itp. dopiero dzisaj troche odpoczynku. niestety z zyczeniami na swieta sie spoznilam, ale Szczęśilwego Nowego Roku jeszcze zdaze wam zyczyc z calego serducha. Niechaj spełnia sie wasze marzenia, niech kazdy dzien bedzie pelen milosci i radości, a usmiech gości na waszych twarzach. Wszystkiego naj naj i oczywiscie szampanskiej zabawy w Sylwestra :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fadeintoyou
Hej :) jak tam w Nowym Roku???? piszcie co u was słychać dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Mnie dopadło choróbsko , jestem przeziębiona i do tego doszło mi porażenie twarzy , dokładnie prawej strony , mam problemy z mówieniem i czytaniem .Mam dość !!!!Po prostu załamka,żeby tego było mało neurolog nie przepisał mi nic!!!!Bo jestem w ciąży i nie moge brać wszystkich leków , zostałam zostawiona na pastwę losu , sama sobie !!! Niespodzianka nadal zostaje niespodzianą - czytaj płeć dzidziusia. W święta pogryzłam sie z teściową jak jeszcze nigdy dotąd , była jazda na maXXXXaaaaaaa.Aż mi było później żal - ale mojego męża, bo wiem że było mu przykro. Ja nie dam sobie wmówić sobie coś czego nie zrobiłam ,krzyczeć na siebie , a i jeszcze usłyszałam ,że mam za dużo w dupie i nie wolno mi płakać ... No ja cie proszę ... to powiedziałam co sądzę o jej zachowaniu .... A jak u was??? Jak nowy rok???? Piszcie babeczki jak tam wasze badanie i TY Peellcia co u WAS ?? Pozdrawiam i buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×