Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ja dzisiaj sobie przypomniałam ze od mojego męza kuzynka pracuje w Sefiorze,i pisałam do niej na temat jakiegos fajnego zapachu,powiedziała ze przyniesie mi pare próbek to sobie zobacze bo tak w ciemno to nie chce ,w ogóle każdy perfum na kazdym inaczej pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo tu masz absolutną racje!!!!!!! kenzo amour polecam jest chyba lepszy niż ta lolita lempicka, w sensie bardziej taki młodzieżowy, ale zarazem świeży i wyrazisty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku juz sie nie umiem doczekac nowego odlotowego zapachu . A ja dzisiaj weszłam na stronke You Can Dance i poogladałam sobie krótkie filmiki jak ludziska tańczą,kurcze superowi ludzie,i bardzo mi sie podobał gest od Aguroli że dał tej dziewczynie młodziutkiej stypendium na 3 miesieczne warsztaty taneczne,super ja to samo sobie pomyślałam jak ona tańczyła i wyjął mi to z ust.Szacun dla niego .I Piróg jak uronił łezke nad jednym kolesiem,aż mnie zatkało oczywiscie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeń dobry bardzooo ! :D ale u mnie zamglone miastoo i jak zimnoooo brrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy 🌼 niestety trzeba sie przyzwyczajać , do takich teperaturek :O blee ale ja tak kocham latoooooooo 😭 Xyzed jesień jest momentami paskudna :P jak pada deszcz, błoto, chlapa, wiatr fee :O chyab , że jets w miare ciepło, kolorowe drzewa mm :] no ale jak na razie to dla mnie szarooooo,smutno i ponuro jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz,błoto ,chlapa,wiatr,chłód ,a ja właśnie w taką pogodę byłem na randce,którą do dzisiaj wspominam z wielkim sentymentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope czy Ty nie masz za dobrze?Jeszcze pod kolderka>?😭ja w pracy sie kisze:-P Irrenka dziekuje za foteczki-sa sliczne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexy no własnie długo pod kolderka nie polezalam ,bo pies zwiał jak na spacerze był i smycz sie zerwała i musiałam lecieć szukać , no ale znaleźliśmy zgubę:P a co do pogody tak brzydko bylo a teraz pięknie słońce świeci !! :D aż chce się żyć mmm :D Irrenka bo ja taki malarz jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc choc pomaluj mój swiaaat :-D a u mnie jeszcze słońca nie widac i choć wczesniej sie troche przejasniło to znowu sie zachmurzyło 😭 dobrze że psiak sie znalazł!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ten pies to taki baran nie potrafi chodzić na smyczy chociaż tyle czasu sięgo uczyło i nawet spuszczać go ze smyczy nie moiżna to spierdziela i nei chce przyjść !! ile razy jak mi uciekł to mi go kolega przyoprowadzał , bo do niego podchodzi a do włascieieli nie chce no... to sobie pogadalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope znam tez takiego jedego psa i to bardzo dobrze! mała cholera nie słucha jak sie go woła!!!!!! ale do obcego y podszedł!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłabym sobie do kina :) oglądała któraś : Death Race wyścig śmierci ? bo jakos tylko ten film w miare do mnie przemawia (chociaż jest to mieszanka science-fiction i akcji a tego pierwszego nie lubię :O ) :P kiepski repertuar , bo nie pojde przecież na króla Maciusia I :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to ja byłam chyba w zeszłym roku :-D nie chodze często, ale od czasu do czasu sie załapie :-) lubie do teatru chodzic, ale dopiero dostrzegłam walory takiej sztuki po 21 roku zycia ;-) jak nie jest to wyjście ze szkoły żeby sie odchamic, to właśnie wtedy widać jaki teatr jest fajny - szczególnie komedie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope widze po opisie że jednak poszłas do kina :-D ...poprosimy recenzje z filmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie będfzie mnie tutaj dzisiaj... Bo dowiedziałam się dopiero dzisiaj, że mam jutro sprawdzian z historii i nikt z mojej klasy nie raczył mnie o tym poinformować więc musze coś wymyśleć żeby nie dostać jedynki bo potem ciężko z tego wyjść a jak nie pójde do szkoły to będę musiała zaliczać w innym terminie w którym moge mieć dwa inne sprawdziany także wole się przygotować na jutro z materiałów ktróe mam bo nawet nie posiadam książki więc echh .... mam przekichane ale trzymajcie za mnie kciuki... Do jutra papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia dasz rade-3maj sie:-P napiszesz ten sprawdzian i to baaardzo dobrze:-D Hope ja takze dziekuje za piekny kwiatek na nk:-)a do kina tez musze isc ale najpierw musze mena jakiegos wyhaczyc:-P a propo menow to na lovelasie cwicze te porady z naszej kochanej zolzowatej ksiegi:-D i musze Wam powiedziec,ze to naprawde dziala :-D no coz ktorys musi byc kroliekiem doświadczalnym:-P czytam ja raz jeszcze:-P BUZIAKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Witajcie zołzy 🌻 Helcia trzymam kciuki !! Bedzie dobrze. Ta pogoda mnie wykańcza. Deszcz, wiatr, plucha bleeee i mam dość korków i tłumów w autobusie. No to sobie pomarudziłam hehe. gdzieś muszę - padło na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×